Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
03.12.21 , 18:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

В Лодзинське воєводство по землі?

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: В Лодзинське воєводство по землі?  (Read 5983 times)
albatros
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 07.05.16 , 14:05 »
Share Reply with quote

Я їздив у Лодзь таким чином (це було в будній день):
1) Автобус Львів АС-8 - Варшава Заходня 18.35 - 5.00 (по факту прибув о 4.30). Квиток - 375 грн.
2) ТЛК Варшава Зах. - Лодзь Каліска 6.10-7.50. Квиток - 28 злотих.
Може й Ви розгляньте такий варіант. Для старших людей іноді краще мінімум пересадок.
Дякую.
Цікавий варіант. Графік ТЛК уже помінявся  (принаймні на ту дату, що я шукаю), і з нього зробили ІС.
VB, а через який перехіде краще шукати? Можливо, доцілтно шукати автомобіль через ті переходи, що північніше Краковця, але південніше Ковеля?.
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 07.05.16 , 14:05 »
Share Reply with quote

Пробуйте на блаблакарі пошукати. Це самий кращий варіант.
едет пожилой человек, так что блаблабла с его таксистами отказать.

вирішено їхати на дизелі з Ржевуської (5-та ранку) до Козятин (6,43), де сісти на 69 до Львова.
Зі Львова маршрутом,  прибуття на кордон близько 20.30-21.00.
В Казатине надо садиться не на 70, а на 78 73, прибытие во Львов будет в 15-15. На границе в наихудшем раскладе (маршрутка только что ушла) будете к 18 по Украине (17 по польскому).
Через интернет берете билет на регионал Перемышль - Жешув в 19-32 (10,5 злотых), если на польской границе вдруг и будет очередь в это время - показываете поляку распечатку билета и пустят вне очереди через окошко для граждан ЕС.
Автобус 9 в Перемышль - в 17:35 или в 17:40 в зависимости от дня недели, следующий в 19:05. Даже с 19:05 без проблем успевается на вышепомянутый регионал, он на остановке "ul. Mickiewicza Poczta" в 19:22, а до вокзала оттуда 200 метров пешком. Не исключено что и маршрутка последняя еще будет.
Ну и в Жешуве спокойно идется на вышепомянутый польскибас. Даже еще перекусить время будет.
« Last Edit: 07.05.16 , 15:05 by Kotenok » Logged
albatros
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 07.05.16 , 14:05 »
Share Reply with quote

Щодо найцікавіших міст, то мені здається, що це Пйотркув Трибунальський, Кутно і Радомско.
albatros
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 07.05.16 , 15:05 »
Share Reply with quote

Kotenok, спасибо. Тогда главное чтоб дизель не опоздал.
Номер поезда не 78, но я понял. Но на 17.35 не успею даже я. Из вокзала выйти на площадь 7 минут, интервал маршрутки до 40 минут, идет она 2 часа 15 мин. И очередь на Польшу есть всегда. Да, вечером она не более часа, но тем не менее. Хотя на 19.05 можно успеть.
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 07.05.16 , 15:05 »
Share Reply with quote

Номер поезда не 78, но я понял.
И очередь на Польшу есть всегда. Да, вечером она не более часа, но тем не менее. Хотя на 19.05 можно успеть.
Ну да, 73. это я тройку так разглядел :)
Про очередь я уже сказал - на польском КПП где основной затык - в месте где коридор делится, показываете стражу граничному билеты на регионал и польскибус и с вероятностью 99,9% проходите вне очереди.
VB
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 07.05.16 , 17:05 »
Share Reply with quote

VB, а через який перехіде краще шукати? Можливо, доцілтно шукати автомобіль через ті переходи, що північніше Краковця, але південніше Ковеля?.
Нема різниці. Водії самі зазвичай краще знають, де наразі вільніше чи ремонт йде. Вам же головне, щоб потрапити в Лодзь, а кудою, - то вже діло десяте. Зареєструйтесь, чи з фейсбука зайдіть на сайт бла-бла-кару. Вбийте Вінниця - Варшава. Наразі там є і 300 гривень (від Житомира) на деякі дати. Або на сьогодні можна Київ - Варшава на Віваро за 165 грн... Берете, й зв'язуєтесь підряд з усими. Вірогідність того, що хтось знову буде їхати в потрібні дати, - висока. Звертайте увагу на повторюваність через проміжок часу. Або моніторите ситуацію вже на червень. Підберіть Київ як точку виїзду. Є там за 400 грн на середину червня... Тобто цінова політика зрозуміла, там просто більше пропозицій. У випадку з Погребищем, я б Вінницю все-таки обирав би за старт. Або дивився б з Черкащини.. Деякі люди, - можуть і через Погребище поїхати. Зараз тудою полями краще до Вінниці їхати, чим по колії через Умань.
albatros
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 07.05.16 , 23:05 »
Share Reply with quote

Всім дякую. Як виявилося, еколайнс є і з центральної України і зараз він по 250 незалежно від дальності.
Я не знаю, як ходять автобуси з Погребища на Київ і Вінницю, хай він собі вирішує.
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to: