Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.02.18 , 07:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Пропозиція: Київ - Ромни - Кременчук

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7
Print
Author Topic: Пропозиція: Київ - Ромни - Кременчук  (Read 6372 times)
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #50 on: 13.12.17 , 17:12 »
Share

Та звісно, що для студентів краще було б зробити відправку десь о 15 годині. Але тоді в Київ до закриття метро не встигаємо, і вся ідея втрачає сенс.
Это же главная проблема темы - хочется и рыбку съесть и так сказать... Надо определять что хотите, ввоз/вывоз по Кременчугу или ввоз/вывоз по Киеву, поскольку консенсус тут не получается с одним составом, то и городить огород не стоит, одним составом две задачи нельзя решить.

В обід має щось йти, пасажиропотік є. Всі, хто приїжджають в місто на закупи, в лікарню, в держінстанції і т.п. Бо на 10 ранку не встигнуть, а до 17 чекати - дуже довго.
Зачем вы пытаетесь решить все проблемы одним поездом? Люди которые приехали на закупки в 7.15 вполне вернутся в 10, ездил этим рейсом, картинку знаю. И главное, что вы не видите - автобусы. С 5 до 17 автобусы на Глобино идут каждый час, на Хорол так же до 15

Так що народ з Кременя їздитиме о 14.
Два раза в неделю

В будь-якому разі це краще для місцевого розвозу по Полтавщині, аніж нинішня відправка опівночі. Вона може бути цікава хіба "далекобійним" пасажирам(на Ромни, Бахмач), а по області в ній їздити незручно.
(а скільки тих далекобійних пасажирів? Нині і 2-3 вагони заповнити не можуть).
Так этот поезд на них и рассчитан, бОльшую долю пассажиров Кременчуга дает участок Ромодан-Бахмач, особенно в пики. Зачем из него делать пригородный? Если в этом есть необходимость то проще выпросить дополнительный пригород по ПСВ Кременчуг-Ромодан с отправлением в 14, пару вагончиков чмуха откатает.

Просто є багато варіантів поїздок, коли прибуття о 7 занадто раннє(див. вище), так само є багато пасажирів, яким лінь рано вставати, потяг таким чином доповнить дизель.
Если мы говорим о людях которые живут по линии Кременчуг-Бахмач, то это не тот сегмент где лень рано вставать, провинция как раз более ориентирована на ранее время.

І знову ж таки це буде краще аніж нинішній пообідній рейс, який іде з інтервалом 2 години після приміського і за годину(!) до наступного приміського.
Если цель обеспечить равномерное движение поездов по этой линии (опять же зачем, число из социальных функций возить воздух?) -  добавьте еще один пригородный. Про поезд Сумы-Зерново знаете историю? Так вот здесь то же самое.

У вас є дані, скільки там їздить людей? За моїми спостереженнями, той один вагон навіть наполовину не розкуповується(крім пікових днів, хіба що).
Я про пиковые дни и имею ввиду, весь этот поезд рассматривать в контексте других дней нет особого смысла.
mikolalex
Active user

View Profile
« Reply #51 on: 13.12.17 , 18:12 »
Share

Зачем вы пытаетесь решить все проблемы одним поездом?
Я не намагаюсь вирішити усі проблеми одним потягом, я хочу щоб один потяг(раз вже він курсує) вирішував максимальну кількість проблем :)

Звісно, одним складом встигнути все нереально. Головна ідея: забезпечити виїзд Лохвиці, Ромнів, Талалаївки на Київ, при цьому не сильно погіршивши ситуацію у сполученні Кременчук - Ромни/Бахмач.
Я вважаю, що запропонований графік відповідає цій задачі.
По Бахмачу також виникає непогана стиковка в обидва боки в напрямку Москви, що, як не крути, залишається актуальним.(на Москву пересадка на 74, 658(Чернігів-Москва), назад з 61, 73).  Зараз таких стиковок нема і близько.(хіба що пересадка з дизеля з подальшим очікванням більше 3 годин)
Із того, що втрачається - згаданий Вами зв"язок Кременчук-Гадяч. Більше суттєвих мінусів не бачу. І то вранці з Ромодана на Гадяч можна буде пересісти по Лохвиці з приміського.
Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #52 on: 13.12.17 , 20:12 »
Share

Москва не в приоре нынче. Омелян вон намекал об решении об отмене пас движения в 2018г
wappoltava
Active user

View Profile
« Reply #53 on: 14.12.17 , 06:12 »
Share

- вагін СТ Харків-Бахмач не забудьте при складанні графіків, він і так зараз "гівночайку" та херсонський по Кременчуку тормозить, дайе нарешті йому зелене світло, потрібен знову відновлений потяг Харків-Бахмач
opex
Active user

View Profile
« Reply #54 on: 14.12.17 , 08:12 »
Share

потрібен знову відновлений потяг Харків-Бахмач

Фирменный "Синие купола".
Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #55 on: 14.12.17 , 09:12 »
Share

потрібен знову відновлений потяг Харків-Бахмач

Фирменный "Синие купола".

+
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #56 on: 14.12.17 , 10:12 »
Share

- вагін СТ Харків-Бахмач не забудьте при складанні графіків
Походу УЗ и держит этот поезд из-за вагона СТ :) Интересно, пенитенциарной службе не дешевле возить в Ромны на машине? Или вопрос чисто безопасности?
mikolalex
Active user

View Profile
« Reply #57 on: 14.12.17 , 17:12 »
Share

Я так розумію, на шляху з Ромнів в Харків цей вагон простоює по Кременчуку порядка 10 годин?
Тоді не буде проблемою при пропоновоному розкладі йому простояти і 13 годин (з 1 ночі до 2 дня) на шляху на Ромни. А назад на Харків можна з 92-м, простоявши всього 5-6 годин.
От тільки 20-хв стоянку по Ромнам я забув закласти, так, але це графік це суттєво не змінює.
wappoltava
Active user

View Profile
« Reply #58 on: 14.12.17 , 20:12 »
Share

Я так розумію, на шляху з Ромнів в Харків цей вагон простоює по Кременчуку порядка 10 годин?
Тоді не буде проблемою при пропоновоному розкладі йому простояти і 13 годин (з 1 ночі до 2 дня) на шляху на Ромни. А назад на Харків можна з 92-м, простоявши всього 5-6 годин.
От тільки 20-хв стоянку по Ромнам я забув закласти, так, але це графік це суттєво не змінює.

-ти б краще про людей подумав що можуть в тім вагіні 13 годин бути...
- закраще тоді фірмовий Харків-Бахмач "Купола", адже якщо розібратися. то люди що їм суд не виніс вирок - невинні, ви їх хочете 2маринувати" в Кременчуці 13 годин, нема на вас справжніх "ворів в законі", вони б вам єкскурсію в ой вагін мабуть "зварганили"....
VB
Active user

View Profile
« Reply #59 on: 14.12.17 , 21:12 »
Share

... то люди що їм суд не виніс вирок - невинні...
В Ромнах, точніше в Перехрестівці, 56-та крита. Там контингент потягу, - з вироком вже. Так само як у випадку з Тясмином та Ладижином з Бабанами.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7
Print
Jump to: