Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.12.18 , 01:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Гостиницы в Смеле (ст. им. Т. Шевченко)

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Гостиницы в Смеле (ст. им. Т. Шевченко)  (Read 3530 times)
гнч
Guest
« on: 28.06.16 , 07:06 »
Share Reply with quote

Подскажите пожалуйста, готель Любава ул. Ленинградская 56 (В Стуса ) в Смеле, еще работает?
Мне нужно остановится на сутки, поезд прибывает в Шевченко около полуночи.
гнч
Guest
« Reply #1 on: 28.06.16 , 12:06 »
Share Reply with quote

Нашел, дозвонился , работает
 04733 52190 Любава
Двухкомнатный люкс 180 грн
однокомнатный 160

Вроде недалеко от северного вокзала, но как туда пройти?
Местные или бывалые подскажите пожалуйста!
Гугль показывает очень узкие улочки, и выхода с перехода не вижу, там надземный или подземный?

Спасибо!
mandryckua
Guest
« Reply #2 on: 28.06.16 , 15:06 »
Share Reply with quote

там по надземному переході можна перейти. На місці зорінтуєтесь
IlyaPorublyov
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 28.06.16 , 15:06 »
Share Reply with quote

Живу не у Смілі, а у Черкасах, буваю рідко, можу щось і переплутати. Але все-таки кілька разів за останні роки там (не_просто на ст.ім.Т.Шевченка, а саме в районі виходу з північного вокзалу (северного) на ті вулички) ходив пішки та їздив велосипедом.

Надземного переходу (мосту) на ст.ім.Т.Шевченка вже років з 20 як нема!!!

Ви стартуєте з північного вокзалу чи основного? Якщо з основного, то перехід на північний -- наземний (на одному рівні), пройшовши платформу до південно-західного кінця.

У межах північного вокзалу, є підземний перехід між платформою колії 1 та платформою колій 3&4. Але метрів десь за 150 на південний захід (куди все одно треба йти, щоб вийти на ту вул.В.Стуса) є ще й наземний (в один рівень), і той наземний все одно потрібен, щоб перейти останню 4 колію. Так що питання буде чисто в тому, чи по тому наземному переходити всі чотири колію чи лише одну. Ну і я знаю лише прохід через вул. Коробейника; чи можна якось ближче, як-то поміж адмінбудівлями зразу на Волгоградську минаючи Коробейника -- цього я не_знаю.

« Last Edit: 28.06.16 , 16:06 by IlyaPorublyov » Logged
гнч
Guest
« Reply #4 on: 28.06.16 , 20:06 »
Share Reply with quote

Дякую усім!
ще не знаю на який вокзал прибуде мій потяг.
С південного на північний переходив у квітні минулого року.
З центрально виходу повернув направо і по землі перейшов на північний вокзал.
Куда рухатись далі?

Дивлюсь гуглем панорами вулиць - одні чагарники! Там безпечно взагалі ходити опівночі?

Який цей готель - Любава, дво трох чи скількі поверхів?
Який це ряд від вулиці Ленінградська (Стуса) ? І номер будинку 52, 56 чи 58?

Може орієнтири які є? Чи Вікімапію хто ткне хрестиком, що посередині екрану?

Вдячний наперед
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 28.06.16 , 20:06 »
Share Reply with quote

Такое впечатление, что Вы не в гостиницу, а на поезд который отправится через 10 минут. Шевченко не мертвая станция, спросите у людей куда идти.
На Серверный вокзал приезжают поезда со стороны Знаменки которые идут в сторону Мироновки, остальные на Южный.
VB
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 28.06.16 , 23:06 »
Share Reply with quote

Де сама Любава, - не знаю, По Стуса їздив, мостом не ходив... Але спробую допомогти.
Там є міст над коліями Північного вокзалу й до протилежного від "берегу" боку міста. Він йде над заводом (електромеханічний, начебто) та коліями Знам'янського парку (так мовити обвідними коліями) саме в бік цієї "Любави". Про його й мається на увазі.
Якщо потяг захід - схід, - це Південний вокзал, або Бахмацький парк, якщо схід - захід, - Північний, або Фастівський парк. Всі потяги, які по Шевченка переходять з/на тепловозні колії, - також Південний. В приміському русі, - електропотяги Знам'янка - Шевченка - Цвіткове - Миронівка, - Північний вокзал. Миронівка - Цвіткове - Шевченка - Знам'янка, а також всі дизель-потяги, - Південний вокзал.
Якщо прибудете на Південний вокзал, - орієнтир трубопровід над коліями попереду локомотиву, який вів потяг. Там перехід через колії та пішохідна доріжка (яка в документах є багажною) на Північний вокзал. Йти весь час прямо.  Вийшовши на платформу зліва побачите сходи, які ведуть на перехідний міст через колії та завод.
Якщо прибудете на Північний вокзал (а прибудете скоріш за все до 2-ї платформи), - вам потрібно перейти на 1-шу платформу, на якій знаходиться сам Північний вокзал. Це в протилежний бік від цехів заводу, які побачите, безсумнівно. Перейти можна по настилу чи підземним переходом. Потім орієнтуєтесь на цей самий міст. По настилу будете йти, - це ліворуч у хвіст потягу. Хоча перехід скоріш за все буде зайнятий потягом. Переходом підете, - після виходу з його потрібно йти по ходу потягу, яким приїхали.
 Мостом переходите колії, завод, знову колії та спускаєтесь. Там пішохідна доріжка далі. Вона й справді як в урбанізованих джунглях трохи. Нею ходять здебільшого місцеві з приватного сектору та люди на підприємства, які там знаходяться. Не раз бачив на Північному вокзалі таких людей, які йшли з базару чи з пакетиком на роботу. Доріжка впреться в стіну й цехи ТЕЦ, та поверне праворуч на 45 градусів та виведе попід стіною та цехами на вулицю. На Гугл-картах є фото цієї доіжки. Це й буде Стуса. Вам треба повернути праворуч та зразу в перший заїзд ліворуч. Праворуч буде два будинки, це 54 та 56, третій, - 58. Все це повинно зайняти 10-20 хвилин. Це якщо номер 58. Бо на http://smela.glo.ua/tyrism/gostinica-lyubava.html пишуть, що їх номер, - 91. Аце вже дві великі різниці. Думаю уточните в самому готельчику.
 Можна, як альтернатива мосту, й піти по Коробейника, це з платформи попід заводом назад в хвіст провз Шевченківську дирекцію, перетнути колії, потім другий поворот ліворуч й йти по номерах на воротях приватним сектором до заокруглення вулиці праворуч, але це буде далі набагато й ще й вертатись назад.
sean
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 29.06.16 , 08:06 »
Share Reply with quote

Такое впечатление, что Вы не в гостиницу, а на поезд который отправится через 10 минут.
Ой, це стиль гнч з масою абсурдних питань. Вони з подругою колись з лісової до вокзальної доїхати не могли, а знайти касу для роздруку на києві-пас було задачею космічного масштабу. Шева і гугл - тут взагалі все пропало, бо чагарники.
гнч
Guest
« Reply #8 on: 29.06.16 , 09:06 »
Share Reply with quote

Дякую усім, і за допомогу, і за "ботінки" що кидаєти в мене!
Я зараз на морі, але з планшета таки зайшов на Викимапия.орг
Знайшов перони вокзали і надземний міст над заводом.
Гуглпанорма погуляв по тих вуличках і чагарниках.

Сеан з Логістом зайдіть подивіться! І подумайте чи хоті ли би ви там там опинись о півпершої ночі, щей дощем?
На возалі, ще можна в когось щось спитати, а от в чагарниках в кого?

Дякує, ще раз! Планую через міст над заводом, далі по діагоналі до вул Піонерської, по ній вже зігзагом вийти на Ленінградську - Стуса.
VB
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 29.06.16 , 14:06 »
Share Reply with quote

З мосту зійдете, - нікуди не звертайте. Ніяких зігзагів та діагоналей з Піонерськими! Йдіть асфальтованою доріжкою, й вона ,як клубочок, виведе Вас на Стуса.
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: