Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.07.17 , 09:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Stations and cities

Купить билет до Москвы на станции Суземка на поезд 74 Львов-Москва

Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Author Topic: Купить билет до Москвы на станции Суземка на поезд 74 Львов-Москва  (Read 6163 times)
lv
User

View Profile
« Reply #40 on: 12.12.16 , 16:12 »
Share Reply with quote

Зараз я у Москві, й повертатися буду з Трускавця до Москви. Які варіянти покупки квитків для участку Суземка-Москва можуть бути на поїзди УЗ, зокрема як покупка в касі в Суземці в день проїзду? Проте нема ніяких перепон купили на Брянський експрес. Деякі перепони є, оскільки в Україні відразу після кордону припиняє працювати МТС, але я спробую скористатися карткою банку Авангард, тобто там є 2 картки,  друга з кодами якраз на випадок відсутності мережі.

Минулого разу я пересувався так
Москва-Бєлґород = десь 750 р.
Бєлґород - Харків = десь 250 р.

Харків - Львів = десь 250 гр.
Львів - Трускавець  = десь 20 гр.

автобус перетинав кожен кордон по 3 години (разом 7,5 години), але то було світло і тепло.
Які інши варіанти у середині січня? Я навіть не можу збагнути, за яким графіком ходить Інтерсіті до Трускавця.
« Last Edit: 12.12.16 , 16:12 by lv » Logged
Niszczebrod
User

View Profile
« Reply #41 on: 12.12.16 , 16:12 »
Share Reply with quote

Квиток Суземка-Москва можна купити в касі РЖД за 29 днів. Тому ніяких перешкод їхати на 74 зі Львова до самісінької Москви в вас немає. Тільки бажано купляти того квитка на Київському вокзалі Москви або наполегливо нагадати касирові, що поїзд український і вона має зрозуміти що до чого.
Наявність вільних місць можна дивитися на сайті букінгу УЗ, а ось купляти там навпаки не варто.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #42 on: 12.12.16 , 17:12 »
Share Reply with quote

Я навіть не можу збагнути, за яким графіком ходить Інтерсіті до Трускавця.

Є велика ймовірність, що після 22-23 грудня він в Трускавець їздити взагалі не буде.

Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #43 on: 12.12.16 , 18:12 »
Share Reply with quote

Отрезок Львов-Труcкавец следует после полудня по Киеву. Мест на этом участке полно, остается надеяться, что не отменят.
lv
User

View Profile
« Reply #44 on: 20.12.16 , 22:12 »
Share Reply with quote

Не все так просто, як здавалося спочатку. Поки не знаю, що продадуть мені у касах Москви, але .... на ділянці Львів-Хутір пропонуються вагони 7-10, а на ділянці Хутір-Суземка пропонуються вагони 15-17. Це не щось нове, влітку було так само. Але тоді квитки зі Львова здали до каси назад, їхали до Києва Кобзарем, потім електричками, і сідали у ті самі причепні вагоні з Івано-Франківська.

Так що ви зараз запропонуєте?
« Last Edit: 20.12.16 , 22:12 by lv » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #45 on: 20.12.16 , 23:12 »
Share Reply with quote

Так, а в чому проблема перейти по Хутору з одного вагону в інший? Можна навіть хвилин за 5-10 до прибуття на цю станцію перейти по вагонах (думаю, провідники не дуже  сперичатимуться),  квитки ж у Вас будуть. Чи у Вас 5 непідйомних чемоданів?
lv
User

View Profile
« Reply #46 on: 21.12.16 , 12:12 »
Share Reply with quote

Спробую взяти з Ходорова до Хутора.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Jump to: