Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.04.17 , 23:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Франкфурт на Одере - Жепин на EC

Pages: 1 2 [3]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Франкфурт на Одере - Жепин на EC  (Read 2082 times)
ДВП
User

View Profile
« Reply #20 on: 18.02.17 , 23:02 »
Share Reply with quote

Купил на сайте DB, т.к на сайте intercity.pl это невозможно сделать.
Чтоб не плодить посты - билеты до Франкфурта на Одере уже были куплены по устраивающим меня ценам, оставалось заехать в Польшу.
А вот тут сэкономить не удалось, т.к мне нужно сесть на определенный поезд в 15:45 из Франкфурта-на-Одере.

Я б на вашому місці повернув цей квиток (якщо їдете не сьогодні, комісії не буде) і сідав в потяг без квитка. Бо, по-перше, після Франкфурту квитки перевіряють вже польські кондуктори, і в них ви можете купити квиток дешевше - згідно польського глобалпрайсу (або навіть згідно внутрішньопольського тарифу, правила не надто чітко це формулюють). А, по-друге, ваш роздрукований квиток без компостеру німців в Польщі буде недійсним. То ж, щоб не бігати по пероні за німецьким кондуктором і не просити його прокомпостувати вашу роздруківку (а він, в принципі, - вже не зобов'язаний це робити), раджу просто купити квиток у поляків вже в поїзді. Ну, і як можливий бонус, - польські кондуктори часто можуть сідати лише в Жепіні.

Проехал я участок Франкфурт-на-Одере-Жепин за 12,8 евро, билет не сдавал.
Да, в-общем по итогу можно было бы проехать данный участок и без билета, т.к польские кондукторы зашли в Жепине. Но они зашли сразу в наш вагон и я не знаю как бы стал действовать, если бы у меня билета не было.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 19.02.17 , 22:02 »
Share Reply with quote

Да, в-общем по итогу можно было бы проехать данный участок и без билета, т.к польские кондукторы зашли в Жепине. Но они зашли сразу в наш вагон и я не знаю как бы стал действовать, если бы у меня билета не было.

Тобто Ви виходили в Жепіні, і вони перевірили у Вас квиток вже при виході? Чи Ви їхали далі? В будь-якому випадку, в поляків не виникло запитань, що Ваш роздрукований квиток був без компостера німецького кондуктора?

я не знаю как бы стал действовать, если бы у меня билета не было.
Я, наприклад, в такій ситуації просто купив би квиток ФФ-Жепін у польських кондукторів по польському глобалпрайсу (як я Вам і радив).
ДВП
User

View Profile
« Reply #22 on: 20.02.17 , 11:02 »
Share Reply with quote

Тобто Ви виходили в Жепіні, і вони перевірили у Вас квиток вже при виході? Чи Ви їхали далі? В будь-якому випадку, в поляків не виникло запитань, що Ваш роздрукований квиток був без компостера німецького кондуктора?

я не знаю как бы стал действовать, если бы у меня билета не было.
Я, наприклад, в такій ситуації просто купив би квиток ФФ-Жепін у польських кондукторів по польському глобалпрайсу (як я Вам і радив).

Я ехал дальше в том же поезде и даже (так получилось) в том же вагоне.
Билет Франкфурт-на-Одере-Жепин польские кондукторы не спрашивали, но я не знаю - случайность это или нет
« Last Edit: 20.02.17 , 11:02 by ДВП » Logged
Tags:
Pages: 1 2 [3]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: