Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.12.18 , 21:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

airlines, buses, ferries etc.

Распродажа Викинг Лайнс

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: Распродажа Викинг Лайнс  (Read 1512 times)
interfan
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 13.03.18 , 19:03 »
Share Reply with quote

Пробую купити собі круїз на міжнародній версії сайту VikingLine - не проходить проплата ані з Монобанку, ані з Привата. Може вони взагалі українські картки не приймають?
sean
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 13.03.18 , 22:03 »
Share Reply with quote

Ну я колись купував у вікінгів українською картою, все ок. Лімітів/обмежень ніяких у Вас не стоїть?
interfan
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 14.03.18 , 06:03 »
Share Reply with quote

Ну я колись купував у вікінгів українською картою, все ок. Лімітів/обмежень ніяких у Вас не стоїть?

Та ні, купував цими картками купу разів квитки на літаки, поїзди, автобуси тощо.

Що ще цікаво - російська версія сайту не дає купувати круїзи з стартом в Стокогольмі, а шведська версія дає десь на 10% дешевші ціни на потрібний мені маршрут, але просить номер шведського мобільного при рєєстрації...
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 14.03.18 , 08:03 »
Share Reply with quote

Що ще цікаво - російська версія сайту не дає купувати круїзи з стартом в Стокогольмі
Надо выбирать интернациональную версию, тогда все даст. Но: цены на одну и ту же поездку/круиз на разных версиях сайта - будут разные. Что у викингов, что у таллинка.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 14.03.18 , 08:03 »
Share Reply with quote

Надо выбирать интернациональную версию, тогда все даст. Но: цены на одну и ту же поездку/круиз на разных версиях сайта - будут разные. Что у викингов, что у таллинка.

Ну я саме на ній і пробував купувати. Написав в саппорт щодо оплати - чекаю відповіді.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 14.03.18 , 11:03 »
Share Reply with quote

Все виявилось банально - у них якісь проблеми з оплатами з окремих іноземних карток зараз. Тому на вибір запропонували  або банківський переказ, або заповнити  та вислати їм "credit card authorization form". Вибрав другий варіант- за годину все проплатити і прислали бронювання.
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to: