Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.12.18 , 17:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Deutsche Bahn: загальні запитання

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Deutsche Bahn: загальні запитання  (Read 11537 times)
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 27.09.16 , 13:09 »
Share Reply with quote

З 1-го жовтня DB скасовує прив'язку електронних квитків до карток. Відтепер достатньо буде показати лиже паспорт чи ID-картку:

https://www.zugreiseblog.de/deutsche-bahn-identifizierung-online-ticket/
Sath
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 27.09.16 , 14:09 »
Share Reply with quote

Ось воно що, вже два тижня тому не питали ось чого
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 27.09.16 , 18:09 »
Share Reply with quote

Ось воно що, вже два тижня тому не питали ось чого
Ну в мене ще цих вихідних просили картку для ідентифікації. Так що до 1-го числа розслаблятись не варто.
azh
Active user

View Profile
« Reply #33 on: 05.01.17 , 08:01 »
Share Reply with quote

Вибачте, може, моє питання безглузде, але мій власний (хоч і немалий) досвід користування DB не включає купівлі квитків через інтернет, тому при плануванні майбутньої подорожі у мене виникли сумніви. На форумі раніше писалося, що куплений через інтернет квиток DB треба отримувати звичайною поштою з відповідною затримкою в часі і ризиком, що лист загубиться в дорозі. Зараз, зайшовши на відповідну сторінку DB (https://www.bahn.de/p/view/service/buchung/onlineticket/onlineticket.shtml), бачу, що серед переваг онлайн-купівлі значиться "Ticket als PDF speichern und sofort ausdrucken oder in die App DB Navigator laden". Чи стосується ця можливість усіх квитків (мене цікавлять Europa Spezial і внутрішньонімецькі шпарпрайси), чи, може, там є якісь особливості?
John
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 05.01.17 , 08:01 »
Share Reply with quote

У меня распечатанный билет по тарифу Europa Spezial с резервацией, поезд через пару часов. На билете присутствует QR-код. Посмотрим как это работает.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 05.01.17 , 09:01 »
Share Reply with quote

Вибачте, може, моє питання безглузде, але мій власний (хоч і немалий) досвід користування DB не включає купівлі квитків через інтернет, тому при плануванні майбутньої подорожі у мене виникли сумніви. На форумі раніше писалося, що куплений через інтернет квиток DB треба отримувати звичайною поштою з відповідною затримкою в часі і ризиком, що лист загубиться в дорозі.
залежить від обраної форми квитка (паперовий чи електронний). Якщо електронний - то можна або друкувати PDF на папері або показувати через DB-навігатор.
Якщо паперовий - то по пошті.
Але вибір не завжди є.
Біда у тому - що існують напрямки, для котрих видача електронних квитків ДБ неможлива, або можлива, але лише в напрямку з Німеччини до країни призначення і неможлива у зворотньому.
Найтиповіший проблемний напрямок - Польща. На маршрути німеччина - Варшава/Ґдиня - електронними - квитки ДБ бувають, Ґдиня/Варшава - Німеччина - квиток ДБ може бути лише паперовий.
Sparpreis Europa (це так з нового сезону перейменували Europa Spezial) від/до більшості станцій Польщі, що східніше Варшави/Ґдині - Sparpreis Europal бувають лише паперовими квитками і в більшості випадків можна купити лише у касі.
Зараз, зайшовши на відповідну сторінку DB (https://www.bahn.de/p/view/service/buchung/onlineticket/onlineticket.shtml), бачу, що серед переваг онлайн-купівлі значиться "Ticket als PDF speichern und sofort ausdrucken oder in die App DB Navigator laden". Чи стосується ця можливість усіх квитків (мене цікавлять Europa Spezial і внутрішньонімецькі шпарпрайси), чи, може, там є якісь особливості?
список країн і можливість існування електронного квитка з Німеччини і на Німеччину (залежно від того які категорії поїздів використовуються поза Німеччиною) - ось:
https://www.bahn.de/p/view/service/buchung/onlineticket/onlineticket-buchung.shtml
« Last Edit: 05.01.17 , 10:01 by Maxy » Logged
azh
Active user

View Profile
« Reply #36 on: 05.01.17 , 16:01 »
Share Reply with quote

Дуже дякую, Maxy. Для моїх маршрутів електронні квитки DB пропонує в обох напрямках, отже, все має бути гаразд.
John
Active user

View Profile
« Reply #37 on: 06.01.17 , 09:01 »
Share Reply with quote

Билет сканируется и штампуется кондуктором. Никаких вопросов, даже документ показать не просили. Поезд ICE Франкфурт-Амстердам.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #38 on: 18.01.17 , 19:01 »
Share Reply with quote

Дивлюсь варіанти з Нойбранденбурга до Варшави з використанням ЕС на ділянці Берлін - Варшава. Сайт ДБ пропонує шпарпрайс за 39 євро, однак пише, що потрібна обов"язкова резервація на ділянку Frankfurt(Oder) --> Warszawa Centralna. Підкажіть будь ласка скільки вона коштує для 2 класу і чи можна купити в касі ДБ?
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 18.01.17 , 19:01 »
Share Reply with quote

Дивлюсь варіанти з Нойбранденбурга до Варшави з використанням ЕС на ділянці Берлін - Варшава. Сайт ДБ пропонує шпарпрайс за 39 євро, однак пише, що потрібна обов"язкова резервація на ділянку Frankfurt(Oder) --> Warszawa Centralna. Підкажіть будь ласка скільки вона коштує для 2 класу і чи можна купити в касі ДБ?

Дають безкоштовно разом з квитком.

З повагою, Ульф
« Last Edit: 18.01.17 , 19:01 by Ulf » Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8
Reply | Send this topic | Print
Jump to: