Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.07.18 , 09:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Deutsche Bahn: загальні запитання

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Deutsche Bahn: загальні запитання  (Read 9789 times)
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #50 on: 07.10.17 , 20:10 »
Share Reply with quote

Дякую. А можете порадити якісь англомовні ресурси про німецькі  залізниці

https://www.bahn.com/en/view/offers/germany/saver-fare-campaign.shtml?dbkanal_007=L04_S02_D002_KIN0060_NAVIGATION-LINKS-SPARPREIS-19Euro_LZ01

С уважением, Ульф
interfan
Active user

View Profile
« Reply #51 on: 07.10.17 , 20:10 »
Share Reply with quote

Дякую. А можете порадити якісь англомовні ресурси про німецькі  залізниці

https://www.bahn.com/en/view/offers/germany/saver-fare-campaign.shtml?dbkanal_007=L04_S02_D002_KIN0060_NAVIGATION-LINKS-SPARPREIS-19Euro_LZ01

С уважением, Ульф

После ответов Maxy перечитал еще раз внимательно и теперь понял что к чему, и скачал карту.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #52 on: 17.10.17 , 17:10 »
Share Reply with quote

Маю квиток  з Oberhaid до  Helsingoer з таким маршрутом : <1080>(03.01.2018)NV*WÜ-Hbf 22:57 ICE520/(04.01.2018)F-Hbf 0:55
ICE990/HH-Alto*(05.01.2018)NV*HL 14:06 EC35*Puttgarden(MS)<1186>

Діє до 6.01.

До Гамбурга все зрозуміло. 14.06 - це відправлення з Любека (спеціально вибирав такі стиковки). А от далі питання)

Наприклад, що значить (05.01.2018)NV*HL ? Чи можу я під"їхати по самому Гамбургу потрібну мені ділянку до вокзалу поїздами, чи тільки якщо маршрут буде починатись на ділянці  HamburgAltona- HamburgHBF? Чи можу я поїхати в Любек іншим маршрутом окрім прямого? Які дозволяються відхилення від найкоротшого маршруту, якщо в квитку не прописані проміжні пункти? 

З теми http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123457.0 я зрозумів, що по Данії я повинен їхати найкоротшим шляхом між вказаними станціями. Але у мене після <1186>  взагалі нічого немає. Тобто, теоретично я можу  вийти з EC35 десь до Копенгагена (наприклад в Roskilde) , там переночувати і наступного дня (поки квиток ще чинний) поїхати далі регіоналами чи ранковим EuroCity? 

Де ночувати в Гамбурзі та Копенгагені я буду знати лише за тиждень до поїздки, тому питання мають на даний момент більше теоретичний характер, до Helsingoer брав квиток бо це найвіддаленіша теоретичне місце ночівлі в околицях Копенгагена)

volotar
Active user

View Profile
« Reply #53 on: 17.10.17 , 21:10 »
Share Reply with quote

Наприклад, що значить (05.01.2018)NV*HL ?
Означає, що 5 січня можете їхати з Hansestadt Hamburg вокзал Altona (HH-Alto) до Hansestadt Lübeck (HL) будь-якими Nahverkehr (NV) потягами (тобто потягами RE, RB, IRE чи S-Bahn).

Чи можу я під"їхати по самому Гамбургу потрібну мені ділянку до вокзалу поїздами
Не надто зрозуміле запитання. Ви не знаєте, де будете ночувати в Гамбурзі, і тому Вас цікавить, чи зможете Ви з цим квитком вільно пересуватись по місту потягами? Якщо це те, що Ви питали, то відповідь - ні, вільно не зможете.

чи тільки якщо маршрут буде починатись на ділянці  HamburgAltona- HamburgHBF?
Дивлячись на карту мережі S-bahn Гамбурґа, я б сказав, що тільки так.

З теми http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123457.0 я зрозумів, що по Данії я повинен їхати найкоротшим шляхом між вказаними станціями. Але у мене після <1186>  взагалі нічого немає. Тобто, теоретично я можу  вийти з EC35 десь до Копенгагена (наприклад в Roskilde) , там переночувати і наступного дня (поки квиток ще чинний) поїхати далі регіоналами чи ранковим EuroCity?
Так, можете.
« Last Edit: 17.10.17 , 22:10 by volotar » Logged
interfan
Active user

View Profile
« Reply #54 on: 18.10.17 , 23:10 »
Share Reply with quote

Дякую. Про Hansestadt  мав би здогадатись, буду тепер на майбутнє знати цю особливість.

Ще  питання - яким чином можна передбачити маршрут, що буде прописаний в міжнародному квитку, який купується з прив'язкою до конкретних поїздів? Через  Jizdenka дивитись яким серіям буде відповідати маршрут поїзду?

Для прикладу, планую поїздку вглиб Німечинни з Нюрнберга по Včasná jízdenka від Хеба. На потрібну мені комбінацію поїздів адекватну ціну сайт CD не видавав, і я купив на інші, які йдуть майже тим-же маршрутом в ті ж дати. Але планую їхати саме тими, що мені потрібно - бо умови квитка мають прив'язку лише до регіоналу через кордон. В данному випадку квиток мені пробило на маршрут ASCHAFFENB.*LIMBURG*(DUESSELD/HAGEN)*DORTMUND* і виходить, що я  зможу їхати з Кьолна в Дортмунд як і через DUESSELDORF так і через HAGEN

Але в тій-же їзденці я знайшов серію hanau*(limburg*koeln*duesseld)/dortmund. Тобто, якби я купував через сайт CD квиток з тим ICE  який має зупинку в hanau - то мені б пробило цю серію і відповідно поїхати через HAGEN   я б вже не міг?

interfan
Active user

View Profile
« Reply #55 on: 31.12.17 , 01:12 »
Share Reply with quote

Маю квиток WÜ-Hbf 22:57 ICE520/(04.01.2018)F-Hbf 0:55 ICE990/HH-Alto . Брав 17 жовтня, в перші дні діі нового графіку.

Судячи з сайту DB ICE 990 з Мюнхена до Гамбурга вже не ходить. Схожим графіком (0.54, але вже з  Frankfurt(Main)Süd) йде NJ 40470, але прибуває він пізніше.

В DB написав ще позавчора - відповіді досі немає. Які можливі шляхи виходу з ситуаціі порадите? Просити DB поміняти на NJ з доплатою за резервацію? Бо чекати до 5.06 прямого ICE з Франкфурта до Гамбурга мені зовсім не влаштовує, вокзал Франкфурта жахливе місце для довгого очікування вночі..
helhii
Active user

View Profile
« Reply #56 on: 31.12.17 , 02:12 »
Share Reply with quote

У меня почти тоже самое месяц назад было.
Вам либо гутшайн на отель должны дать, если по вине ДБ (а это по его вине), вы не достигните точки назначения в указанный день, без ночевок на вокзале.  Либо, если вы будете в Вюрцбурге раньше, попросите переписать билет на другую связку, вполне вероятно, что успеете в этот же день доехать. Ни то, ни другое проблем вызвать не должно.  Я во Франкфурте уже кажется знаю все привокзальные гостиницы.
Но проблему лучше решить заранее, в Вюрцбурге.
helhii
Active user

View Profile
« Reply #57 on: 31.12.17 , 02:12 »
Share Reply with quote

Только сейчас увидел, как поздно вы во Франкфурте. Инфопойнт будет закрыт. Решайте все проблемы в Вюрцбурге, и проверьте, до каких работает Инфопойнт там.
В теории, даже если вы сами платите за отель, вы выставляете потом счет Бану, который полностью должен сумму возместить.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #58 on: 31.12.17 , 03:12 »
Share Reply with quote

Дякую за пораду! Я тоді зайду на інфопойнт за день до того у Нюрнберзі, як раз буду в музеі DB біля вокзалу.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #59 on: 02.01.18 , 16:01 »
Share Reply with quote

Маю квиток WÜ-Hbf 22:57 ICE520/(04.01.2018)F-Hbf 0:55 ICE990/HH-Alto . Брав 17 жовтня, в перші дні діі нового графіку.

Судячи з сайту DB ICE 990 з Мюнхена до Гамбурга вже не ходить.

Будет, если ехать из Вюрцбурга 11 марта.

На 4 января старайтесь переоформиться в кассе Щюрцбурга.

С уважением, Ульф
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8
Reply | Send this topic | Print
Jump to: