Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
16.01.18 , 19:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Deutsche Bahn: загальні запитання

Pages: 1 2 3 4 5 6 [7]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Deutsche Bahn: загальні запитання  (Read 6792 times)
interfan
Active user

View Profile
« Reply #60 on: 04.01.18 , 07:01 »
Share Reply with quote

В результаті - спочатку в інфоцентрі Нюрнберга якийсь молодий хлопець просто вбив в DB Navigator мій маршрут і став виписувати найближчу стиковку до пункту призначення (а він у мене аж в Даніі). Прийшлось його зупинити та пояснити, що мене все влаштовує, окрім одного поізду. Потім він став мені втирати що я сам винен (!), бо квиток я купував в жовтні, а новий графік поіздів тільки з грудня! В результаті виявилось, що допомогти мені він нічим не може і відправив в касу.
Перед походом в касу, в автоматі я роздрукував розклад NJ в якості альтернатив, і відразу показав його касирші. Вона в ситуацію вникла, поставила штамп "Zugbindung aufgehoben" і попросила докупити за 4 євро з людини резервацію на NJ.

Щоправда, цей вагон виявився не OEBB-ною сидячкою "купейного" типу, а SBB-ною "відкритого" типу. Доречі,  інфоцентр у Франкфурті на вокзалі в 12 ночі ще працював.

Але тепер виникло ще одне запитання)
Мій квиток повністю виглядає так :

Oberhaid  to Helsingoer :
<1080>(03.01.2018)NV*WÜ-Hbf 22:57 ICE520/(04.01.2018)F-Hbf 0:55 ICE990/HH-Alto*(05.01.2018)NV*HL 14:06 EC35*Puttgarden(MS)<1186>

Як виявилось, по прибуттю в Копенгаген EC35 всі точки видачи Copenhagen Card будуть зачинені, окрім як в аеропорту. 

В документі з назвою  "Besondere Internationale Beförderungsbedingungen der Deutschen Bahn AG für Reisen mit Fahrkarten ohne (integrierte) Reservierung (SCIC-NRT)" на 2017 рік я нагуглив : "In DB rules Fahrkarten nach/von KØBENHAVN AREA gelten nach/von allen Bahnhöfen des Kopenhagener Stadtgebietes (Raum der Verkehrsgesellschaft København; siehe Anlage „Bahnhöfe, die KØBENHAVN AREA zugeordnet sind“). Die Fahrkarten gelten jedoch nur in Zügen, die Benutzung von Bussen und Untergrundbahnen ist nicht möglich."

Наскільки я зрозумів, це дає мені право поіхати по моєму квитку до Helsingoer  в аеропорт за карткою поіздом. Аби уточнити чи діє це ж правило в 2018 році написав в DB та DSB однакового листа.

В результаті німці сказали що все ок, і я можу іхати, а данці - що вже ні і я мушу купувати квиток до аеропорту :) Кому вірити?

Ulf
Active user

View Profile
« Reply #61 on: 04.01.18 , 12:01 »
Share Reply with quote

Мій квиток повністю виглядає так :

Oberhaid  to Helsingoer :
<1080>(03.01.2018)NV*WÜ-Hbf 22:57 ICE520/(04.01.2018)F-Hbf 0:55 ICE990/HH-Alto*(05.01.2018)NV*HL 14:06 EC35*Puttgarden(MS)<1186>

Як виявилось, по прибуттю в Копенгаген EC35 всі точки видачи Copenhagen Card будуть зачинені, окрім як в аеропорту. 

В документі з назвою  "Besondere Internationale Beförderungsbedingungen der Deutschen Bahn AG für Reisen mit Fahrkarten ohne (integrierte) Reservierung (SCIC-NRT)" на 2017 рік я нагуглив : "In DB rules Fahrkarten nach/von KØBENHAVN AREA gelten nach/von allen Bahnhöfen des Kopenhagener Stadtgebietes (Raum der Verkehrsgesellschaft København; siehe Anlage „Bahnhöfe, die KØBENHAVN AREA zugeordnet sind“). Die Fahrkarten gelten jedoch nur in Zügen, die Benutzung von Bussen und Untergrundbahnen ist nicht möglich."

Наскільки я зрозумів, це дає мені право поіхати по моєму квитку до Helsingoer

Это касается билетов до/от KØBENHAVN AREA, не касается билетов ч-з Копенгаген.
Аэропрт и так не входит. См. 1.1.3 https://www.bahn.de/m/view/mdb/bahnintern/agb/international_2017/mdb_264981_internationale_befoerderungsbedingungen_der_db_ag_-_stand_18_12_2017.pdf

С уважением, Ульф
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #62 on: 04.01.18 , 16:01 »
Share Reply with quote

Перед походом в касу, в автоматі я роздрукував розклад NJ в якості альтернатив, і відразу показав його касирші. Вона в ситуацію вникла, поставила штамп "Zugbindung aufgehoben" і попросила докупити за 4 євро з людини резервацію на NJ.

Щоправда, цей вагон виявився не OEBB-ною сидячкою "купейного" типу, а SBB-ною "відкритого" типу.

Наверное 307 вагон. http://www.grahnert.de/fernbahn/reihung/r181-400.pdf

С уважением, Ульф
« Last Edit: 04.01.18 , 20:01 by Ulf » Logged
interfan
Active user

View Profile
« Reply #63 on: 04.01.18 , 22:01 »
Share Reply with quote

Дякую Ulf! Я тепер зрозумів свою помилку - думав що  KØBENHAVN AREA це столичний регіон (Region Hovedstaden) і полінувався почитати таблицю з конкретним переліком станцій. А вагон був 307, все правильно!
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 [7]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: