Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
09.12.19 , 23:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Retro

      График движения поездов УЗ на 2016-2017 г. (обсуждение)

Pages: 1 ... 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 [275] 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 ... 300
Print
Author Topic: График движения поездов УЗ на 2016-2017 г. (обсуждение)  (Read 655025 times)
Doobey
Active user

Posts: 1468


View Profile
« Reply #2740 on: 02.10.17 , 16:10 »
Share

У Львові на вокзалі висить оголошення, що в зв'язку з ремонтними роботами з 24 по 27 жовтня відміняється курсування поїздів 149/150, 749/750, 701/702, 605/606, 607/608, 667/668. 43/44 піде через Стрий, 135/136 через Заліщики, 143/144 буде лише у сполученні Київ-Львів-Київ.
« Last Edit: 02.10.17 , 16:10 by Doobey » Logged
Entony
Active user

Posts: 3494


View Profile
« Reply #2741 on: 02.10.17 , 17:10 »
Share

У Львові на вокзалі висить оголошення, що в зв'язку з ремонтними роботами з 24 по 27 жовтня відміняється курсування поїздів 149/150, 749/750, 701/702, 605/606, 607/608, 667/668. 43/44 піде через Стрий, 135/136 через Заліщики, 143/144 буде лише у сполученні Київ-Львів-Київ.

043/044 з 24 по 27/10-2017

(З Києва до Львова діючим розкладом)

ЛЬВІВ   02:47   20 мин   03:07
СТРИЙ   04:11   25 мин   04:36
ІФ   07:35   -   -

ІФ                   -   -   19:51
СТРИЙ   23:00   25 мин   23:25
ЛЬВІВ   00:32   30 мин   01:02
(далі розкладом)

-------------------------------------------------------------

149/150  з 24 по 27/10-2017

(З Києва до Львова діючим розкладом)

ЛЬВІВ   04:58   23 мин   05:21
СТРИЙ   06:22   26 мин   06:48
ІФ   09:32   -   -

ІФ   -   -   21:28
СТРИЙ   00:30   25 мин   00:55
ЛЬВІВ   02:00   20 мин   02:20
(далі розкладом)

-----------------------------------------------------------------

135/136 з 24 по 27/10-2017


(З Одеси до Тернополя діючим графіком)

ТЕРНОПІЛЬ   02:20   30 мин   02:50
КОПИЧИНЦІ   04:45   7 мин   04:52
ЧЕРНІВЦІ ПІВН.   08:42   8 мин   08:50
ЧЕРНІВЦІ   08:55   -   -

ЧЕРНІВЦІ   -   -   17:50
ТЕРНОПІЛЬ   23:51   19 мин   00:10
(далі діючим розкладом)

Аж дивно, що через Заліщики проклали ще один поїзд. Навіть в сторону Чернівців технічні повідкривали.
Шість годин долає пасажирський між Тернополем та Чернівцями. Довго :)
« Last Edit: 02.10.17 , 17:10 by Entony » Logged
sergius
Active user

Posts: 3917


View Profile
« Reply #2742 on: 02.10.17 , 19:10 »
Share

149/150  з 24 по 27/10-2017

ЛЬВІВ   04:58   23 мин   05:21
СТРИЙ   06:22   26 мин   06:48
ІФ   09:32   -   -

Стрий - Ів.-Франківськ 2:44. Найкращий показник за останні роки!
Logged
art-trans
Active user

Posts: 172


View Profile
« Reply #2743 on: 02.10.17 , 19:10 »
Share

Найкращий показник за останні роки!
Не для рухомого складу львівської залізниці.
Logged
Doobey
Active user

Posts: 1468


View Profile
« Reply #2744 on: 02.10.17 , 19:10 »
Share

Невідомо, чому ряд поїздів на ці дні взагалі відмінили, а не пустили в обхід. На 4 дні Чернівці повністю втратять зв'язок зі Львовом.
Logged
sergius
Active user

Posts: 3917


View Profile
« Reply #2745 on: 02.10.17 , 20:10 »
Share

art-trans, ну а хто казав про те, що там буде такий рухомий склад?).
Я їздив цією весною з групою по повному маршруту 133/134. Цей поїзд

складом з 17 вагонів і часом руху 3:10 під коростенським тепловозом з трьома зупинками в цілому таки не витримав час руху. АЛЕ, до Калуша він нагнав близько 10 хвилин запізнення з 20 по відправленню зі Стрия (хтось протоколював; запам'ятав механічно). Там, де була дозволена швидкість 20 - їхали 20, 80 - їхали 80. Після Калуша запізнення хапанули на затяжних і крутих підйомах та дурковатих обмеженнях по мостах, що не дозволяло максимально прискорюватись перед підйомом. Внаслідок цього, швидкість на усьому підйомі не перевищувала 10 км/год. Така ситуація тривала більшу частину часу на ділянці Калуш - Франківськ.

В даному випадку, буде состав з 8, масимум 10 вагонів та ще й без зупинок. Ну і не забуваймо про ремонт колії на тих ділянках, про який тут згадувалося трохи раніше. Тому в даному (конкретному) випадку можна бути більш оптимістичним.
« Last Edit: 02.10.17 , 21:10 by sergius » Logged
art-trans
Active user

Posts: 172


View Profile
« Reply #2746 on: 03.10.17 , 14:10 »
Share

На нулячих колёсах с поправленной втихаря зубильцем меткой бандажа (утрирую) - они вывезут вселенную. Вот только пи...юлей они не просто так в Жмеринке получили несколькими днями прежде.

<--- off end --->
Logged
sergius
Active user

Posts: 3917


View Profile
« Reply #2747 on: 03.10.17 , 15:10 »
Share

Пиздюли - пиздюлями, но что-то в тех местах очень редко случаются срачи. Та и поезда ездят графиком.

Для одного фирмача то смогут выделить лок. с наилучшим техническим состоянием. В частности, экс-ЮЗДЖшний. Если те похерили, то ТЭ10, как для 357. И так далее.
Logged
Дніпровець
Active user

Posts: 1057


View Profile
« Reply #2748 on: 03.10.17 , 16:10 »
Share

З 1 по 8 листопада закритий продаж квитків на поїзди у сполученні Дніпро - Львів (і не тільки). У зворотньому напрямку є, але тільки зі Львова (без Трускавця)... Це мабуть, ремонт якийсь буде і тому графік їм міняють, ніхто не знає?
Logged
Entony
Active user

Posts: 3494


View Profile
« Reply #2749 on: 03.10.17 , 19:10 »
Share

Укрзалізниця запускає новий поїзд Ковель – Харків.
З 2 листопада цього року залізницями України курсуватиме новий поїзд №127/128 Ковель – Харків, який з’єднає західні та східні регіони України. У складі поїзда передбачено 8 плацкартних та 8 купейних вагонів. Поїзд курсуватиме через день по парних числах за напрямком Ковель – Харків та по непарних числах – зворотно. Продаж квитків на цей поїзд уже відкритий, купейні квитки коштують від 254 грн та плацкартні – від 155 грн.
«Укрзалізниця розвивається та запроваджує нові маршрути, завдяки чому розвивається й туристичний потенціал регіонів, українці матимуть можливість більше подорожувати та пізнавати Україну. За місяць запроваджуємо пряме сполучення Ковель – Харків. Думаю, що із призначенням поїзда ще більше відпочивальників зі Слобожанщини відвідають туристичні об’єкти Полісся та Волині, зокрема й перлину західної України – Шацькі озера», - прокоментував керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
Поїзд №127/128 Ковель – Харків слідуватиме через станції: Луцьк, Рівне, Здолбунів, Шепетівка, Бердичів, Біла Церква, ім. Т.Шевченка, Знам’янка, Кременчук, Полтава-Південна – загалом близько 30 населених пунктів. Відправлення з Ковеля о 14:20, прибуття до Харкова о 12:10.
У зворотному напрямку відправлення з Харкова з 03.11.2017 через день по непарних днях о 13:30, прибуття до Ковеля о 10:18.
«Поїзд 127/128 Ковель-Харків – це перший із низки поїздів, курсування яких буде призначене цьогоріч. ПАТ «Укрзалізниця» покращує залізничне сполучення і в новому графіку руху поїздів, який щорічно запроваджується в грудні. Готуються такі нові напрямки: Івано-Франківськ – Костянтинівка, Одеса – Лисичанськ, Одеса – Харків, Київ – Солотвино, Чернігів – Івано-Франківськ, Одеса – Рахів, Ужгород – Лисичанськ», - також розповів Євген Кравцов.

http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/459242/

Думаю Іван зрадіє. Все-таки буде Одеса - Рахів :)
Logged
Tags:
Pages: 1 ... 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 [275] 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 ... 300
Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!