Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
28.06.17 , 10:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Харьков-Москва ч/з Белгород

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8]
Reply | Print
Author Topic: Харьков-Москва ч/з Белгород  (Read 6043 times)
Dhr_Igor
Active user

Posts: 3118


View Profile
« Reply #70 on: 30.03.17 , 09:03 »
Share Reply with quote

З Вінниці також багато автобусів до Москви, перед Новим роком я бачив 7 рейсів на добу. Це половина поїзда, але значно дешевше!

Тобто Ви з Вінниці їздите в Москву аж через Харків??  :o

Logged
Megapups
Active user

Posts: 11160


View Profile
« Reply #71 on: 30.03.17 , 09:03 »
Share Reply with quote

Может у человека в Виннице жена, а в Харькове любовница!
Logged
gardendnepr
Active user

Posts: 868


View Profile
« Reply #72 on: 30.03.17 , 16:03 »
Share Reply with quote

Автобусы наконец перестали подолгу стоять на границе
Уменьшился пасс.поток? Работники ПТК стали быстрее работать? Коренные народы Средней Азии перестали ехать в Нехотеевку? Дороги в Харьковской области наконец сделали хорошего качества, и теперь можно добираться через иные ПТК?
Logged
lv
User

Posts: 34


View Profile
« Reply #73 on: 30.03.17 , 20:03 »
Share Reply with quote

Ну і що маємо

113Л Ужгород — Харьков
16:25 (19 ч 7 мин) 11:32
Ужгород - Южный вокзал

маємо 17-18 вечора (зараз час однаковий, а так 18-19 вечора)

повз Бєлґород
Харьков — Москва
00:35 (9 ч 17 мин) 09:52

Днепропетровск-Главный — Москва
02:04 (9 ч 26 мин) 11:30

Белгород — Москва
07:29 (7 ч 7 мин) 14:36

Белгород — Санкт-Петербург
10:51 (10 ч 31 мин) 21:22

Белгород — Москва
12:32 (7 ч 13 мин) 19:45

Белгород — Санкт-Петербург
15:03 (10 ч 37 мин) 01:40

Белгород — Москва
16:39 (7 ч 6 мин) 23:45

Белгород — Воркута сб с 27.05
17:15 (9 ч 40 мин) 02:55

Белгород — Москва
фирменный «Белогорье»РЖД/ФПК + ТКС
21:00 (9 ч 56 мин) 06:56
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 3118


View Profile
« Reply #74 on: 30.03.17 , 21:03 »
Share Reply with quote

І що це за екскурс в розклад відправленнь по ст. Бєлгород? З якою метою?))
Logged
lv
User

Posts: 34


View Profile
« Reply #75 on: 31.03.17 , 00:03 »
Share Reply with quote

дивись тему. Ще можна так:
6202 Белгород — Ржава
20:25 (1 ч 35 мин) 22:00
кроме: 635 км, 633 км

58Ч Старый Оскол — Москва
23:08 (8 ч 2 мин) 07:10
Ржава - Курский вокзал
Logged
Привид з 2007-го
Guest
« Reply #76 on: 31.03.17 , 12:03 »
Share Reply with quote

Доречі, до старооскольского поїзда існує підв'язана електричка і в зворотньому напрямку. Аж дивно.
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.133 seconds with 20 queries.