Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.07.19 , 12:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Проблеми приміського сполучення (обговорення)

Pages: 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60
Print
Author Topic: Проблеми приміського сполучення (обговорення)  (Read 130740 times)
Zilberg1985
Active user

View Profile
« Reply #570 on: 12.03.19 , 19:03 »
Share

Шановні форумчани. Підскажіть, будь ласка, який діючий додаток розкладу руху приміських поїздів в даний час існує для андроїда? Цікавить київська дирекція?
sean
Active user

View Profile
« Reply #571 on: 12.03.19 , 19:03 »
Share

Насмішили 😂
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #572 on: 12.03.19 , 19:03 »
Share

Шановні форумчани. Підскажіть, будь ласка, який діючий додаток розкладу руху приміських поїздів в даний час існує для андроїда? Цікавить київська дирекція?

Пользуйтесь Opera или Firefox, с принудительным/интеллектуальным (соответственно) Text Reflow и текстовой лупой десктопные версии сайтиков юзабельны, если у вас не чрезмерно миниатюрный экран вроде iPhone SE или устройств линейки Sony Compact.

Примерно так:

« Last Edit: 12.03.19 , 19:03 by Emblaze » Logged
Sir Dem
Active user

View Profile
« Reply #573 on: 12.03.19 , 21:03 »
Share

Як не дивно - такий існує. Додаток "Приміські поїзди", видавник - GIOC KYIV UZ.
Zilberg1985
Active user

View Profile
« Reply #574 on: 12.03.19 , 21:03 »
Share

Я мав на увазі скачать в плеймаркеті. Наприклад, офіційний додаток УЗ де я купляю квитки на пдс
sean
Active user

View Profile
« Reply #575 on: 12.03.19 , 22:03 »
Share

Оцінка 2.3, коменти аналогічні. Але це ж гіоц, тому не дивно.
VB
Active user

View Profile
« Reply #576 on: 13.03.19 , 00:03 »
Share

Ще раз. Це не моє особисте припущення. Це слова начальниці пасажирського сектору ДН-2, яка мені відповідала мені особисто телефоном на мою скаргу на горячу лінію. До того ж, там була стосовно цього випадку публікація на ГКУЗ. Її відповідь була такою: "Коли дизель-поїзди Умань - Черкаси переводили з ПДСів у приміські ми отримали з Одеси обмежену кільксть терміналів; проаналізувавши кількість оформлених квитків на 801/802 та 855/856 ми їх розподілили по станціях. На всі станції не вистачило. Так як по Умані продаж був найменший (бо зупинка була кінцева) то ми залишили Умань без терміналу, бо по інших станціях суммарна кількість квитків, проданих на 801/802 та 855/856 була більшою". На моє питання: "Чому не оформлювали приміськи квитки по Умані вручну", то вона відповіла, що ми не маємо права так робити, бо так забороняє фіскальна служба. Тобто, якщо були би дві каси в Умані та одна працювала би з терміналом, а інша вручну, то тоді це не було би порушенням, та усі рукописні квитки просто би вносилися до терміналу в першій касі в кінці зміни (доби тижня), точно не пам"ятаю.
До того ж вона сама мені офіційно підтвердила що з 1 вересня 2016 по травень 2018 приміські квитки в касі ст. Умань не оформлювалися взагалі. Це була відповідь посадової особи.
Щодо Монастирища - вона сказала, що зважаючи на Вашу скаргу та у зв"язку з технологічною складністю оформлювати приміські квитки на ст. Монастирище (там наче не було онлайн зв"язку з фіскальною службою та цей апарат опломбовував черговий електромеханік та потім вже його підключали до мережі в іншому місці) та у зв"язку з тим, що середньодобовий продаж квитків по Монастирищу був усього 11 квитків на добу, прийнято рішення термінал з Монастирища перевезти в Умань. А новий термінал так й не виділили.

Доречі, якщо пам"ятаєте, що десь до 2009 року приміський 6001/6002 Умань - Христинівка був двосторонній, з відправленням з Умані на Христинівку щось о 23.39 (коли 801 ходив до Умані). Так от о 2006 році мені також відмовили в оформленні в Умані квитка на цей поїзд (хоча тоді ще не було таких суворих вимог від фіскалів), сказавши, що приміські квитки ми не продаємо взагалі.          
Я кажу як було насправді. А Ви мені про фіскалів якихось. Виписують на одній станції, вводять на іншій. Єдине, що пільгові не хочуть, бо там треба телефоном надиктовку робити. Так роблять в деяких місцях і зараз. І не переконаєте мене в іншому, тому що я сам квитки купував.
Так от і я Вам кажу як було насправді. Й зовсім не так, як Ви кажете. Спеціально знайшов фотку в своєму фотоархіві, за 02.05.2018 року.

Що тепер скажете? Хотілося би на фото Ваших квиточків подивитись. Буде цікаво.
Не треба нервувати й редагувати по сто разів своє повідомлення. Що показуєте?  2016-й рік? Це так, якраз два місяці назад,  від березня місяця 2019-го...  Мене оце саме більше бісить,  що живе Х з де, і все зна, бо колись раз доводилось....
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #577 on: 13.03.19 , 00:03 »
Share

Оцінка 2.3, коменти аналогічні. Але це ж гіоц, тому не дивно.
У приложения для покупки билетов рейтинг 4.7, но отзывы не лучше. Нет ли здесь накрутки?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uz.bookinguz

Отсутсвие корзины нивелирует все плюсы этого приложения. От Приватбанка который раз не приходит смс-ка с паролем для оплаты, при повторной отсылке пароля вылетает ошибка. При нажатии кнопки назад вернуться к своим билетам невозможно! И эти билеты выбрать уже невозможно, потому что на них висит бронь…

Справедливости ради, техподдержка реагирует оперативно и, в частности, расплывчато обещает добавить возможность покупки билетов на пригород.

Возможность оформления проездных документов на пригородные поезда через приложение станет доступной с момента реализации данного функционала на сайте booking.uz.gov.ua.
Zilberg1985
Active user

View Profile
« Reply #578 on: 13.03.19 , 08:03 »
Share

Додаток скачав. Працює. Дякую.
Сергій_П
User

View Profile
« Reply #579 on: 14.03.19 , 22:03 »
Share

Нет, там остановка 10-ки ранее была вроде, когда-то очень давно и её отменили из соображений безопасности. Точно также, как и нет остановок на подъём по пр. Яворницкого, а на спуск они есть.
Но опять-таки, 10 идёт только до Соборной площади, куда можно дойти пешком максимум за 10 минут.

Якби повісили стрілки навколо пам'ятника Слави (Яворницького, ріг 6 Стрілецької Дівізії) та продвжили туди тролейбуси 1,4, а може Б та 8, так там і не треба зупинки нагору: на вихід та на посадку була б одна зупинка. Вийшли пасажири, інші сіли і гайда далі Соборної до "центра".
Tags:
Pages: 1 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60
Print
Jump to: