Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.10.19 , 01:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Проблеми приміського сполучення (обговорення)

Pages: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60
Print
Author Topic: Проблеми приміського сполучення (обговорення)  (Read 143783 times)
Kot_Alex
User

View Profile
« Reply #580 on: 15.03.19 , 13:03 »
Share

Нет, там остановка 10-ки ранее была вроде, когда-то очень давно и её отменили из соображений безопасности. Точно также, как и нет остановок на подъём по пр. Яворницкого, а на спуск они есть.
Но опять-таки, 10 идёт только до Соборной площади, куда можно дойти пешком максимум за 10 минут.

Якби повісили стрілки навколо пам'ятника Слави (Яворницького, ріг 6 Стрілецької Дівізії) та продвжили туди тролейбуси 1,4, а може Б та 8, так там і не треба зупинки нагору: на вихід та на посадку була б одна зупинка. Вийшли пасажири, інші сіли і гайда далі Соборної до "центра".
гениально! +1
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #581 on: 17.03.19 , 17:03 »
Share

Не треба нервувати й редагувати по сто разів своє повідомлення. Що показуєте?  2016-й рік? Це так, якраз два місяці назад,  від березня місяця 2019-го...  Мене оце саме більше бісить,  що живе Х з де, і все зна, бо колись раз доводилось....
Ви краще ніж біситися прочитали би уважно все, а не "тут бачу, тут не хочу бачити", та "на правах місцевого", як Ви себе позиціонуєте пояснили такф феномени, які мені, який "живе Х з де і все зна" ось ніяк не зрозумілі.

А саме, ще раз :
1. Чому об"ява з посиланням на наказ від 30.08.2016 р. висіла біля каси станції Умань 02.05.2018 р.?
2. Чому квитковий касир сказала, що приміські квитки не продаються взагалі (не тимчасово?) та вказала на цю об"яву?
3. Чому це підтвердив начальник пасажирського сектору ДН-2 після звернення на гарячу лінію УЗ? Хоча це його пряма провина, він би просто так це би не визнавав.
4. Чому цей начальник казав про вирішення цього питання шляхом задіювання апарату з Монастирища?
5. Причому тут два місяці назад, якщо мова йде про травень 2018 року?       
VB
Active user

View Profile
« Reply #582 on: 17.03.19 , 18:03 »
Share

Я вам лише на останній пункт петиції відповім. Про все інше я вже говорив, тому повторювати не вважаю за доцільне. Ваші слова?
А стосовно квиткової каси - то лише кілька місяців тому наче встановили приміський термінал у кассі Умані. До того часу продаж приміських квитків в Умані не відбуавався. Ми їхали 2 травня минулого року - приміські квитки в Умані не продавали.
. Кілька місяців, - два, три. Хай п'ять, якщо порахувати не можна. Але ніяк це не травень минулого року. Це якщо, навіть, вбачаємо те, що все йде по Ваших словах. А телеграма, гадаю, й нині висить там.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #583 on: 23.03.19 , 12:03 »
Share

Тобто Ви заперечуєте слова Смугастого, мої слова та слова начальника пасажирського відділу Шевченківської дирекції залізничних перевезень щодо того, що з 01.09.2016 по травень 2018 року продаж приміських квитків по ст. Умань не проводився взагалі?
VB
Active user

View Profile
« Reply #584 on: 23.03.19 , 15:03 »
Share

Це треба тиждень думати, як його написати? Слова начальника пасажирської служби не заперечую жодним чином. Так само як і інших офіційних осіб УЗ. Розумійте як хочете собі. Уявному "Смугастому" схильний вірити, тим більше він нічого не стверджував те, що хочеться вам, просто констатував факт, що коли він там був, білети не продавали. Про жодні дати слова немає. Так само в цей список можете внести й мене, бо мені також не продавали квитки, навіть кілька раз не продали. Вам не довіряю, але в даному випадку вірю, що білет не продали.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #585 on: 23.03.19 , 15:03 »
Share

Це треба тиждень думати, як його написати?
Так, спеціально для Вас тиждень думав, бо більш цікавого в мене в житті немає.
Crazy-Angel
Active user

View Profile
« Reply #586 on: 25.04.19 , 14:04 »
Share

Проблема :
До зміни графіка поїзда 137\138 в травні 2019 року існувала пересадка з приміських поїздів
6631 Тополі- Куп'янськ-Вузловий, 6857 Моначинівка -Куп'янськ-Вузловий, 6486 Святогірськ - Куп'янськ-Вузловий на поїзд 138 в бік Хмельницького.

Тепер приміські прибувають в проміжку 19.00-19.27, а 138 відправляється о 18.17 замість 19.53.

Пропозиція :

Змінити графік руху та обороту приміських поїздів по станції Куп'янськ-вузловий таким чином, аби була забезпечена пересадка на поїзд 138 в бік Хмельницького

Можете даже не стараться, ничего не будет. Ибо:
1. 6631 и 6857 - обратные рейсы поездов 6632 и 6856, которые в свою очередь подвязаны под пригородный 6559 из Харькова.
Там можно попытаться сократить время оборота, но это даст экономии 10-20 минут, но не час
2. 6483/6486 подвязаны в обе стороны по Святогорску под поезда Изюм - Фенольная и Лиман - Харьков, которые в свою очередь подвязаны под поезд Курдюмовка - Лиман, Славянск - Лиман, Харьков - Изюм, Лиман - Курдюмовка.

Никто не будет ломать эти пересадки ради условных десяти пассажиров в Хмельницкий

3. Ну и классика: поезда обеспечивают доставку работников на рабочие места на ночную смену
sean
Active user

View Profile
« Reply #587 on: 25.04.19 , 15:04 »
Share

Класіка жанра. Ну і плюс колій ще на вистачає, як завжди .
interfan
Active user

View Profile
« Reply #588 on: 25.04.19 , 15:04 »
Share

Можете даже не стараться, ничего не будет. Ибо:
1. 6631 и 6857 - обратные рейсы поездов 6632 и 6856, которые в свою очередь подвязаны под пригородный 6559 из Харькова.
Там можно попытаться сократить время оборота, но это даст экономии 10-20 минут, но не час
2. 6483/6486 подвязаны в обе стороны по Святогорску под поезда Изюм - Фенольная и Лиман - Харьков, которые в свою очередь подвязаны под поезд Курдюмовка - Лиман, Славянск - Лиман, Харьков - Изюм, Лиман - Курдюмовка.

Никто не будет ломать эти пересадки ради условных десяти пассажиров в Хмельницкий

3. Ну и классика: поезда обеспечивают доставку работников на рабочие места на ночную смену

Не в Хмельницький, а в Київ. Класний "хаб" виходить - приміські між собою стикуються, а з ПДС-ами ні. Ну чого, головне залізничників на нічну зміну завезти, а пасажири хай на таксі \автобуси йдуть :)
Crazy-Angel
Active user

View Profile
« Reply #589 on: 25.04.19 , 23:04 »
Share

Не в Хмельницький, а в Київ. Класний "хаб" виходить - приміські між собою стикуються, а з ПДС-ами ні. Ну чого, головне залізничників на нічну зміну завезти, а пасажири хай на таксі \автобуси йдуть :)

ответил в теме ПДС
Tags:
Pages: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60
Print
Jump to: