Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.03.19 , 07:03

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Проблеми приміського сполучення (обговорення)

Pages: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59]
Print
Author Topic: Проблеми приміського сполучення (обговорення)  (Read 110299 times)
Kot_Alex
User

View Profile
« Reply #580 on: 15.03.19 , 13:03 »
Share

Нет, там остановка 10-ки ранее была вроде, когда-то очень давно и её отменили из соображений безопасности. Точно также, как и нет остановок на подъём по пр. Яворницкого, а на спуск они есть.
Но опять-таки, 10 идёт только до Соборной площади, куда можно дойти пешком максимум за 10 минут.

Якби повісили стрілки навколо пам'ятника Слави (Яворницького, ріг 6 Стрілецької Дівізії) та продвжили туди тролейбуси 1,4, а може Б та 8, так там і не треба зупинки нагору: на вихід та на посадку була б одна зупинка. Вийшли пасажири, інші сіли і гайда далі Соборної до "центра".
гениально! +1
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #581 on: 17.03.19 , 17:03 »
Share

Не треба нервувати й редагувати по сто разів своє повідомлення. Що показуєте?  2016-й рік? Це так, якраз два місяці назад,  від березня місяця 2019-го...  Мене оце саме більше бісить,  що живе Х з де, і все зна, бо колись раз доводилось....
Ви краще ніж біситися прочитали би уважно все, а не "тут бачу, тут не хочу бачити", та "на правах місцевого", як Ви себе позиціонуєте пояснили такф феномени, які мені, який "живе Х з де і все зна" ось ніяк не зрозумілі.

А саме, ще раз :
1. Чому об"ява з посиланням на наказ від 30.08.2016 р. висіла біля каси станції Умань 02.05.2018 р.?
2. Чому квитковий касир сказала, що приміські квитки не продаються взагалі (не тимчасово?) та вказала на цю об"яву?
3. Чому це підтвердив начальник пасажирського сектору ДН-2 після звернення на гарячу лінію УЗ? Хоча це його пряма провина, він би просто так це би не визнавав.
4. Чому цей начальник казав про вирішення цього питання шляхом задіювання апарату з Монастирища?
5. Причому тут два місяці назад, якщо мова йде про травень 2018 року?       
VB
Active user

View Profile
« Reply #582 on: 17.03.19 , 18:03 »
Share

Я вам лише на останній пункт петиції відповім. Про все інше я вже говорив, тому повторювати не вважаю за доцільне. Ваші слова?
А стосовно квиткової каси - то лише кілька місяців тому наче встановили приміський термінал у кассі Умані. До того часу продаж приміських квитків в Умані не відбуавався. Ми їхали 2 травня минулого року - приміські квитки в Умані не продавали.
. Кілька місяців, - два, три. Хай п'ять, якщо порахувати не можна. Але ніяк це не травень минулого року. Це якщо, навіть, вбачаємо те, що все йде по Ваших словах. А телеграма, гадаю, й нині висить там.
Tags:
Pages: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59]
Print
Jump to: