Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.11.17 , 23:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

train reviews

Train reviews

601/602 Солотвино - Львів

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]
Print
Author Topic: 601/602 Солотвино - Львів  (Read 43925 times)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #80 on: 25.09.17 , 21:09 »
Share

17-18/09/2017
Львів-Чоп
Вагон 05К ЛЬВ
Ціна - 131,10 грн. (неділя).

Давно не їздив на потягах 600-ї нумерації. Аж незвично, що в купе є такі ціни :)
Потяг до 16/10/2017 (включно) ходить до ст. Тересва.
На вокзал Львова ми з супутницею прибули за 30 хв. до відправлення. Потяг вже був на пероні.
Вагон - шоколадний Амендорф, невідомого року випуску. В хорошому стані, все працювало, чистота і порядок і навіть бортове радіо щось грало.
Заповнення пасажирами на 100%. В нашому купе їхали 2 дівчини в Ужгород.
В купе було лише 2 комплекти постільної білизни, але провідник (жінка років 50) коли збирала квитки принесла ще 2.
Туалет чистий, зі шматком мила і папером.
Так як на вулиці був дощ, то і температурний режим був комфортним.
Прокинувся я на під"їзді до Ужгороду, бо сусідки почали збиратись. Вони сказали, що бачили таргана (ех, а я вже думав, що хоч в купе їх не буває).
Десь хвилин за 20-30 до Чопу заглянула провідниця - принесла квитки і перевірила чи не проспали ми.
Прибули в Чоп вчасно і як і решта пасажирів пішли на пошуки міжнародної каси.

Оцінка 9 з 10 (зняв бал за того міфічного таргана)
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #81 on: 25.09.17 , 21:09 »
Share

То дійсно був білий амендорф?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #82 on: 25.09.17 , 23:09 »
Share

Я б і сам не проти катнутись в білому Амендорфі, але цього разу був таки шоколадний
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #83 on: 03.10.17 , 17:10 »
Share

2 вересня Берегове - Ужгород. Вагон 01П

Вагон - звичайна така собі калина, як і решта плацкарту в цьому поїзді.

По станції Батьово в поїзд сідало багато ромів. У когось на пероні виникла з ними суперечка і дійшло до того, що хтось застосував проти них перцевий газ з балончика прямо біля відкритих вікон вагона (ми їхали у першому відсіку біля провідників). В результаті всі таки зайшли у вагон, бідна провідниця вся у сльозах, так само і пасажири, що виходили покурити. Ну і через відкриті вікна нам теж трохи дісталося. Враження ще ті. Я багато чого бачив у цьому поїзді за останні 6 років, але таке вперше. Ще в Берегові перед відправкою замовили по телефону піцу в одній з чопських піцерій, що дуже близько до вокзалу. Доставити до поїзда відмовились, тому ми домовились, що самі заберемо під час стоянки. Вирішили пригостити провідницю за її страждання. Далі вже доїхали без пригод.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]
Print
Jump to: