Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.06.17 , 01:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

SBB - Використання квитка придбаного до/від Фрайбурга для внутрішньошвейцарських

Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: SBB - Використання квитка придбаного до/від Фрайбурга для внутрішньошвейцарських  (Read 2786 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 29.11.16 , 21:11 »
Share Reply with quote

Опять-таки, из этого не следует, что покупка спецпредложения у DB - это лучший вариант ездить по Швейцарии во всех случаях во все времена. На некоторых специфичных маршрутах по Швейцарии бывают другие варианты подешевле.

Например на Пендолино из Швейцарии в Италию есть очень дешевое спецпредложение. Оно опять стоит от 19 евро. Было несколько лет, когда минимальную цену спецпредложения на эти пендолины поднимали до 23 евро, но опять 19 вернули.
Если вдруг маршрут ходящих в Италию поездов соответствует  подходит нужному маршруту поездки по Швейцарии - можно проехать до 355 км по Швейцарии за 19 евро просто взяв билет до первой станции, которая в тарифном отношении чисто итальянская (т.е. при маршруте через симплонский тоннель - Домодоссола не годится, это для SBB внутренний тариф еще, надо брать до следующей после Домодоссолы, которая у разных рейсов разная, или проще сразу до Милана, там одна цена). Да, будет zugbindung и да, можно ехать только тем из рейсов, что идет в Италию (которые ходят намного реже, чем внутришвейцарские поезда), но все-таки за 19 евро в Швейцарии даже по спецпредолжению далеко не уедешь, а тут такая халява и на столь большое расстояние.
« Last Edit: 30.11.16 , 00:11 by Maxy » Logged
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 30.11.16 , 00:11 »
Share Reply with quote

А у Europa Spezial Schweiz - zugbindung только к поезду которым едется участок по Германии (и через границу, если граница не по станции) - которым в данном случае вообще пассажир не поедет, а участок по Швейцарии можно ехать как по полному билету, любым поездом.

це ж точно. Майже забувся.
Їхав колись в 2011 року з Цюріх на Мюнхен на євросіті, то проїхав до Ліндау регіональними, а коли сів у Ліндау в SBB вагон євросіті, то конролер здивувався- а звідки це я взявся в потязі із цим квитком, але нічого більш не сказав (хоча мені цікаво було б послухати).

Виникає тоді питання- чи швейцарський контролер не спитає те само- звідки ти взявся в цьому потязі, якщо твій обов"язковий прописаний в білеті Фрайбург-Базель SBB ще не прибув до Базеля, а ти вже їдеш із Берна до Женеви
« Last Edit: 30.11.16 , 00:11 by Aleksej » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 30.11.16 , 00:11 »
Share Reply with quote

А що заважає взяти квиток таким чином, щоб дурнуваті питання навіть не виникали, щоб обов'язковий Фрайбург - Базель припадав на більш ранній час, чи навіть на попередній день?

Якщо раптом що - я дуже підозрюю що справді спитає, але суто з цікавості, я не певен чи взагалі це робить квиток на ту ділянку, що без zugbindungа недійсним.

Я щоправда ніколи в таку ситуацію не потрапляв.

А от у зеркально-зворотній ситуації мені бувати доводилось - коли квиток у протилежному напрямку, на Німеччину, і я ще не доїхав до місця посадки на обов'язковий потяг до Німеччини, але вже час такий, що я спізнився на нього і він вже давно тю-тю. Кондуктор просто нічого не спитав.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 02.12.16 , 00:12 »
Share Reply with quote

тоді в зв"язку з тим, що наперед ДБ не покаже строк чинності квитка, пропоную змоделювати ситуацію.

Наприклад, я хочу їхати із Женева Аеропорт до Фрайбург (Брайсгау) так щоб вийти в Ольтені у суботу ввечері 14 січня. За умови що ДБ не показує квитків за 29 євро із виїздом у суботу- які дні після (до?) суботи я можу пробувати на сайті ДБ, щоб згідно квитка мати право почати подорож саме 14 січня?
І чи в даному випадку хоч якось впливає на дати чинності квиток туди-назад в порівнянні із двома окремими квитками?
« Last Edit: 02.12.16 , 00:12 by Aleksej » Logged
volotar
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 02.12.16 , 01:12 »
Share Reply with quote

тоді в зв"язку з тим, що наперед ДБ не покаже строк чинності квитка, пропоную змоделювати ситуацію.

Наприклад, я хочу їхати із Женева Аеропорт до Фрайбург (Брайсгау) так щоб вийти в Ольтені у суботу ввечері 14 січня. За умови що ДБ не показує квитків за 29 євро із виїздом у суботу- які дні після (до?) суботи я можу пробувати на сайті ДБ, щоб згідно квитка мати право почати подорож саме 14 січня?
І чи в даному випадку хоч якось впливає на дати чинності квиток туди-назад в порівнянні із двома окремими квитками?

Термін чинності NRT квитка (туди чи туди-назад), купленого до 11 грудня, - 15 днів. (В чому я сьогодні ще раз переконався, купивши квиток в DB). 11 грудня, скоріш за все, опублікують нові правила - тоді й побачим. Якщо б Вам було справді цікаво, перевірити термін дії міжнародного квитка і не потратити грошей, можна просто купити Flexpreis квиток, подивитись термін та зробити повернення. До першого дня дійсності Flexpreis квитка - повернення безкоштовне (хіба що раптом, DB й тут вирішить запровадити "покращення", але не думаю).
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 02.12.16 , 01:12 »
Share Reply with quote

. За умови що ДБ не показує квитків за 29 євро із виїздом у суботу-
так на інші дати та сама біда, це не проблема певної дати
І ціна 29 одразу з'являється, зокрема і на 14 січня якщо станцію початку поїздки поміняти з Женеви-Аеропорт на Женеву.
Схоже у сайта DB просто якась проблема з розрахунком тарифа при чому суто до станції Женева-Аеропорт.
« Last Edit: 02.12.16 , 02:12 by Maxy » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 02.12.16 , 01:12 »
Share Reply with quote

при чому це не означає що Вам доведеться гроші платити за проїзд ділянки Женева-Аеропорт - Женева.
В залі де видають багаж по прильоту - всі авіапассажири, що прибули - можуть одержати безкоштовний квиток на міський транспорт (зона 10, чинність 80 хвилин). Ділянку Женева-Аеропорт - Женева можна їхати по ньому.
Місце видачі відзначено таким чином

« Last Edit: 02.12.16 , 02:12 by Maxy » Logged
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 02.12.16 , 03:12 »
Share Reply with quote

Термін чинності NRT квитка (туди чи туди-назад), купленого до 11 грудня, - 15 днів. (В чому я сьогодні ще раз переконався, купивши квиток в DB). 11 грудня, скоріш за все, опублікують нові правила - тоді й побачим. Якщо б Вам було справді цікаво, перевірити термін дії міжнародного квитка і не потратити грошей, можна просто купити Flexpreis квиток, подивитись термін та зробити повернення. До першого дня дійсності Flexpreis квитка - повернення безкоштовне (хіба що раптом, DB й тут вирішить запровадити "покращення", але не думаю).

Це все добре, але як зробити так, щоб попри те що обов"язкова ділянка Базель-Фрайбург зарезервована на 16 січня- я хочу щоб квиток починав дію 14 січня, бо мені їхати треба саме 14
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 02.12.16 , 03:12 »
Share Reply with quote

при чому це не означає що Вам доведеться гроші платити за проїзд ділянки Женева-Аеропорт - Женева.
В залі де видають багаж по прильоту - всі авіапассажири, що прибули - можуть одержати безкоштовний квиток на міський транспорт (зона 10, чинність 80 хвилин). Ділянку Женева-Аеропорт - Женева можна їхати по ньому.
Місце видачі відзначено таким чином

Маху, Ви часом не знаєте, чи є ще в Європі в аеропортах подібні ангеботи?
Бо 80 хв проїзд це в принципі можна багато чого побачити в місті.
І доречі, чи квиток 80 хв чинний з моменту його компостування? Тобто якщо я його собі припасу на майбутнє і на зворотній подорожі приїду до аеропорта, здам багаж та такого квитка закомпостую і поїду дивитися місто перед відльотом
volotar
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 02.12.16 , 14:12 »
Share Reply with quote

Це все добре, але як зробити так, щоб попри те що обов"язкова ділянка Базель-Фрайбург зарезервована на 16 січня- я хочу щоб квиток починав дію 14 січня, бо мені їхати треба саме 14

Додати зупинку в Базелі тривалістю 48 годин.
Tags:
Pages: 1 [2] 3 4
Reply | Send this topic | Print
Jump to: