Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.08.17 , 00:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

SBB - Використання квитка придбаного до/від Фрайбурга для внутрішньошвейцарських

Pages: 1 2 3 [4]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: SBB - Використання квитка придбаного до/від Фрайбурга для внутрішньошвейцарських  (Read 3233 times)
volotar
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 12.12.16 , 20:12 »
Share Reply with quote

Крім Швейцарії - знаю про подібну практику у Шварцвальді, там навіть краще, бо дають Konus-karte, що діє не лише на місце де розташовується готель, а на весь Шварцвальд, тобто при руху у правильному напрямку - по ній можна можна заїхати іноді навіть більше ніж на 200 км - наприклад з Пфорцгайма до Базеля Баденського.

Що цікаво, з Konus-karte можна S-Bahn'ом навіть до Basel SBB доїхати, хоча громадський транспорт Базеля вона не покриває.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 05.04.17 , 20:04 »
Share Reply with quote

Дізнався, що й у Базелі є така фішка- кожен хто ночує в готелі Базеля отримує право на безкоштовне користування громадським транспортом у зонах 10 та 11 плюс аеропорт Базеля. Зарезервував Б&Б в Арлесхаймі - мені готель відповів що доречі в тебе ж безкоштовний доїзд від вокзалу Базеля до нас. Достатньо показати роздруківку резервації готеля. А в готелі вже оформимо тобі справжню карту.

Цікаво, чи є щось таке в Цюріху та Берні.

Бо як є воно в Женеві та Базелі, то логічно було б подумати про Цюріх та Берн
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 05.04.17 , 20:04 »
Share Reply with quote

Дізнався, що й у Базелі є така фішка- кожен хто ночує в готелі Базеля отримує право на безкоштовне користування громадським транспортом у зонах 10 та 11 плюс аеропорт Базеля.
так. І в більшості інших міст також, я особисто цим користувався у Лозанні. При чому цей проїзний на цілий день, тобто він діє і в день виселення до кінця дня, при тому що там був досить недорогий по швейцарських мірках готель (Ibis на далекій околиці Bussigny по 60 франків).
Цікаво, чи є щось таке в Цюріху та Берні.
я б краще в готеля б запитав-би.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #33 on: 16.04.17 , 02:04 »
Share Reply with quote

Насправді виявилося що якщо ночуєш у кантоні Базельланд - то отримуєш цю Mobility Ticket Gaste Pass на два кантони: Базельланд та Базельштадт. Це взагалі-то величезна територія і туристові це багато в чому допомагає. Мої плани це змінило, бо я якраз приїхав походити по горах. І це зекономило гроші.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 16.04.17 , 16:04 »
Share Reply with quote

От бачите як все добре склалось.
Втім узагальнювати на всю Швейцарію неможливо.
У Швецарії існують такі місця, де не існує інтегрованого тарифа. Тобто проїзний, якщо там якийсь і буває - то лише на приміські автобуси, без права проїзду по залізниці, що нецікаво.
Наприклад немає інтегрованого тарифа там, де Давос, або є ще одне місце, що мене давно приваблює - це вузькоколійки Transports publics du Chablai - це вузькоколійки навколо Егля (Aigle) - там теж інтегрованого тарифа немає, а по повному тарифу всі їх обкатувати - дорого, Swiss pass в перерахунку на день окупився-б, але я не придумав як ефективно тоді інші дні дії Swiss pass утилізувати. Власне через те, що не зумів розв'язати задачу тарифної оптимізації - досі у тих краях на цих вузькоколійках не катався.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 18.04.17 , 16:04 »
Share Reply with quote

або є ще одне місце, що мене давно приваблює - це вузькоколійки Transports publics du Chablai - це вузькоколійки навколо Егля (Aigle) - там теж інтегрованого тарифа немає,

Вы уверены? Похоже, что действует http://www.mobilis-vaud.ch/wp-content/uploads/2016/12/T651.22-communaute-tarifaire-vaudoise-mobilis_11.12.2016.pdf

С уважением, Ульф
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #36 on: 19.05.17 , 00:05 »
Share Reply with quote

Ще одна задача виникла по темі:
прилітаю до Женеви 26.08 на тиждень, тобто гарне літо ще буде, відтак в принципі нема таких обмежень в плані температур та походів по високих горах. Тому розглядаю як би попасти якщо не у Oberwallis (може там все-таки трохи брутальні гори), то десь на Thun, Spiez, Luzerne.
Дивлюся по ДБ білети- в принципі якщо задавати від Женеви до Штуттгарту через Thun (цікаво що ані Фрайбург, ані Мюнхен не для даного фокуса не канають, хоча до Штуттгарту ДБ пропонує їхати із пересадкою по Карлсруе, тобто точно через Фрайбург), то щось і проглядається по 39 євро із пересадкою у Visp - що само по собі чудово, бо можна буде взяти білета та вже потім вирішити чи буду у Люцерні, чи у Оберваллісі.
Питання:
1. Коли ці білети ДБ з"являються у системі (за скільки часу до відправлення починати їх шукати)
2. Чи ще є які альтернативні варіанти типу Женева- якась Домодоссола як брати на італійському якомусь сайті. Тоді виходжу у Visp і там і лишаюся, або ж за копійки їду на той бік до Thun?

« Last Edit: 19.05.17 , 00:05 by Aleksej » Logged
Volodymyr
User

View Profile
« Reply #37 on: 19.05.17 , 11:05 »
Share Reply with quote

... хоча до Штуттгарту ДБ пропонує їхати із пересадкою по Карлсруе, тобто точно через Фрайбург...
До Карлсруе може бути поїздка не через Фрайбург, а через Констанц. Там є DB IRE Кройцлінген-Карслуре.
Tags:
Pages: 1 2 3 [4]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: