Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
27.04.17 , 23:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

SBB - Використання квитка придбаного до/від Фрайбурга для внутрішньошвейцарських

Pages: 1 2 3 [4]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: SBB - Використання квитка придбаного до/від Фрайбурга для внутрішньошвейцарських  (Read 2037 times)
volotar
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 12.12.16 , 20:12 »
Share Reply with quote

Крім Швейцарії - знаю про подібну практику у Шварцвальді, там навіть краще, бо дають Konus-karte, що діє не лише на місце де розташовується готель, а на весь Шварцвальд, тобто при руху у правильному напрямку - по ній можна можна заїхати іноді навіть більше ніж на 200 км - наприклад з Пфорцгайма до Базеля Баденського.

Що цікаво, з Konus-karte можна S-Bahn'ом навіть до Basel SBB доїхати, хоча громадський транспорт Базеля вона не покриває.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 05.04.17 , 20:04 »
Share Reply with quote

Дізнався, що й у Базелі є така фішка- кожен хто ночує в готелі Базеля отримує право на безкоштовне користування громадським транспортом у зонах 10 та 11 плюс аеропорт Базеля. Зарезервував Б&Б в Арлесхаймі - мені готель відповів що доречі в тебе ж безкоштовний доїзд від вокзалу Базеля до нас. Достатньо показати роздруківку резервації готеля. А в готелі вже оформимо тобі справжню карту.

Цікаво, чи є щось таке в Цюріху та Берні.

Бо як є воно в Женеві та Базелі, то логічно було б подумати про Цюріх та Берн
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 05.04.17 , 20:04 »
Share Reply with quote

Дізнався, що й у Базелі є така фішка- кожен хто ночує в готелі Базеля отримує право на безкоштовне користування громадським транспортом у зонах 10 та 11 плюс аеропорт Базеля.
так. І в більшості інших міст також, я особисто цим користувався у Лозанні. При чому цей проїзний на цілий день, тобто він діє і в день виселення до кінця дня, при тому що там був досить недорогий по швейцарських мірках готель (Ibis на далекій околиці Bussigny по 60 франків).
Цікаво, чи є щось таке в Цюріху та Берні.
я б краще в готеля б запитав-би.
Aleksej
Active user

View Profile
« Reply #33 on: 16.04.17 , 02:04 »
Share Reply with quote

Насправді виявилося що якщо ночуєш у кантоні Базельланд - то отримуєш цю Mobility Ticket Gaste Pass на два кантони: Базельланд та Базельштадт. Це взагалі-то величезна територія і туристові це багато в чому допомагає. Мої плани це змінило, бо я якраз приїхав походити по горах. І це зекономило гроші.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 16.04.17 , 16:04 »
Share Reply with quote

От бачите як все добре склалось.
Втім узагальнювати на всю Швейцарію неможливо.
У Швецарії існують такі місця, де не існує інтегрованого тарифа. Тобто проїзний, якщо там якийсь і буває - то лише на приміські автобуси, без права проїзду по залізниці, що нецікаво.
Наприклад немає інтегрованого тарифа там, де Давос, або є ще одне місце, що мене давно приваблює - це вузькоколійки Transports publics du Chablai - це вузькоколійки навколо Егля (Aigle) - там теж інтегрованого тарифа немає, а по повному тарифу всі їх обкатувати - дорого, Swiss pass в перерахунку на день окупився-б, але я не придумав як ефективно тоді інші дні дії Swiss pass утилізувати. Власне через те, що не зумів розв'язати задачу тарифної оптимізації - досі у тих краях на цих вузькоколійках не катався.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 18.04.17 , 16:04 »
Share Reply with quote

або є ще одне місце, що мене давно приваблює - це вузькоколійки Transports publics du Chablai - це вузькоколійки навколо Егля (Aigle) - там теж інтегрованого тарифа немає,

Вы уверены? Похоже, что действует http://www.mobilis-vaud.ch/wp-content/uploads/2016/12/T651.22-communaute-tarifaire-vaudoise-mobilis_11.12.2016.pdf

С уважением, Ульф
Tags:
Pages: 1 2 3 [4]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: