Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.02.19 , 19:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Перспективы запуска поезда Мукачево-Будапешт

Pages: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34]
Reply | Print
Author Topic: Перспективы запуска поезда Мукачево-Будапешт  (Read 41527 times)
VB
Active user

View Profile
« Reply #330 on: 30.01.19 , 09:01 »
Share Reply with quote

А цього форуму мало?
moskovoj
User

View Profile
« Reply #331 on: 30.01.19 , 09:01 »
Share Reply with quote

Правильно всё подмечено, со времён СССР. Ну никому не сдалось снять блокировку по продаже билетов во внутриреспубликанском сообщении по Венгрии.
Хотя, вот например, если данное корыто (УЗ РИЦ) едет ещё через одну страну, то бывали случаи продажи. Даже тут на нашем форуме читал о том, как люди ехали из Праги в Чиерну в УЗшном корыте. Но тем не менее, от Захоня до Вены не проедешь.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #332 on: 30.01.19 , 11:01 »
Share Reply with quote

А ви перечитайте уважніше ту тему. Це не внутрішньопольський квиток і плацкарта були. Це був міжнародний квиток (я припустив що у сполученні Польща - Німеччина) і плацкарта по міжнародному тарифу на внутрішньопольський сегмент до нього. І продані скоріш за все ДБшною касою.
Але MAV не така дурепасувора як ПКП, у неї немає заборон на внурішні поїздки в міжнародних спальних вагонах.
Я зрозумів ваші пояснення в тій темі. Тут мав на увазі наприклад, продаж міжнародного квитка (за повним тарифом, не спецпропозицію) у сполученні MAV - OBB і плацкарти до нього у вагон УЗ. Я розумію, що мабуть така комбінація є фінансово невигідною в більшості випадків (чи навіть завжди). Мені цікаво лише з теоретичної точки зору.

Правильно всё подмечено, со времён СССР. Ну никому не сдалось снять блокировку по продаже билетов во внутриреспубликанском сообщении по Венгрии.
Хотя, вот например, если данное корыто (УЗ РИЦ) едет ещё через одну страну, то бывали случаи продажи. Даже тут на нашем форуме читал о том, как люди ехали из Праги в Чиерну в УЗшном корыте. Но тем не менее, от Захоня до Вены не проедешь.
Це я і їхав, лише не з Праги, а з Оломоуца. Там вчасна їзденка у Чехів була до України. І ось чомусь до Чієрни теж був відкритий продаж (але лише до Чієрни, до інших станції не продавали), я цим і скористався.
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #333 on: 31.01.19 , 01:01 »
Share Reply with quote

А ви перечитайте уважніше ту тему. Це не внутрішньопольський квиток і плацкарта були. Це був міжнародний квиток (я припустив що у сполученні Польща - Німеччина) і плацкарта по міжнародному тарифу на внутрішньопольський сегмент до нього. І продані скоріш за все ДБшною касою.
Але MAV не така дурепасувора як ПКП, у неї немає заборон на внурішні поїздки в міжнародних спальних вагонах.
Я зрозумів ваші пояснення в тій темі. Тут мав на увазі наприклад, продаж міжнародного квитка (за повним тарифом, не спецпропозицію) у сполученні MAV - OBB і плацкарти до нього у вагон УЗ. Я розумію, що мабуть така комбінація є фінансово невигідною в більшості випадків (чи навіть завжди). Мені цікаво лише з теоретичної точки зору.

З теоретичної точки зору, Ви можете купити плацкарту у вагон УЗ в грамотного касира DB (або в грамотній німецькій агенції). Квиток для цього мати не обов'язково. Але всі такі практичні випадки, про які я читав, стосувались плацкарти на маршрут Австрія–Україна. Вас же цікавить Австрія–Угорщина. Я б обережно припустив, що шанси є (особливо зважаючи, що там є українська та австрійська квота).
Tags:
Pages: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34]
Reply | Print
Jump to: