Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.06.18 , 05:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Stations and cities

Международные ж/д кассы в Украине

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11
Reply | Print
Author Topic: Международные ж/д кассы в Украине  (Read 16594 times)
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #70 on: 08.01.18 , 08:01 »
Share Reply with quote

Якісь дауни в тій уз. Кому блін потрібні ті міжнародні каси в Рубіжному/Краматорську чи я щось не відстрілюю?
Политический пиар. Ближайший год на это будут брошены все силы, от этого зависят премиальные Кравцова и его политическое будущее.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #71 on: 16.01.18 , 10:01 »
Share Reply with quote

Кравцов у соцмережах рапортує, що в міжнародних касах тепер можна розрахуватись карткою (раніше неможливо було), а також нагадує, що вони "активно працюють" над запуском онлайн-продажу міжнародних квитків.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #72 on: 21.02.18 , 21:02 »
Share Reply with quote

В международных кассах в Украине умеют продавать билеты на внутренние поезда других государств? Не СНГ, а допустим, Польша или Чехия? В ОСЖДшны страны короче. Раньше с этим не приходилось сталкиваться.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #73 on: 21.02.18 , 21:02 »
Share Reply with quote

Разумеется, нет
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #74 on: 22.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

Хм,  якось один з форумчан викладав скани квитків на внутрішні потяги УЗ та РЖД,  які він купував у касі в Сербії.  То теоретично каса УЗ могла б щось таке продавати для поїздів РКР чи CD.  Хоча,  думаю,  купувати такі квитки в УЗшній касі економічно не дуже доцільно,  бо там ніякі спецпропозиції не будуть доступні,  які можна виловити на сайтах чехів чи поляків. 
sean
Active user

View Profile
« Reply #75 on: 22.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

Я тільки не розумію, для чого в касі УЗ купувати квитки на потяги європейських залізниць. Усі ж продають онлайн.
Andreyka199701
Active user

View Profile
« Reply #76 on: 22.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

Я тільки не розумію, для чого в касі УЗ купувати квитки на потяги європейських залізниць. Усі ж продають онлайн.
Обязательная печать в кассе государства, в которое покупаешь.
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #77 on: 22.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

Хм,  якось один з форумчан викладав скани квитків на внутрішні потяги УЗ та РЖД,  які він купував у касі в Сербії.  То теоретично каса УЗ могла б щось таке продавати для поїздів РКР чи CD.  Хоча,  думаю,  купувати такі квитки в УЗшній касі економічно не дуже доцільно,  бо там ніякі спецпропозиції не будуть доступні,  які можна виловити на сайтах чехів чи поляків.  
Неверные рассуждения. Не принимая во внимание экономическую целесообразность, возможность покупки билетов по стране Б в кассе страны А не приводит автоматически к тому, что в кассе страны Б можно будет купить билеты по стране А.
sean
Active user

View Profile
« Reply #78 on: 22.02.18 , 10:02 »
Share Reply with quote

Обязательная печать в кассе государства, в которое покупаешь.
Я тільки в Угорщині зустрічав таку вимогу - навіть не каса, а автомат. Більше ніде. Завжди онлайн.
УЗ свої міжнародні квитки нормально продавати не вміє. Боюсь навіть уявити, як вони продавали би щось, до прикладу, німецьке чи іспанське.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #79 on: 22.02.18 , 11:02 »
Share Reply with quote

Онлайн "службовий" ОСЖД квиток не отовариш :)
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11
Reply | Print
Jump to: