Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
25.02.17 , 01:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

train reviews

Відгуки про потяги

Other trains

R 800/801 Poľana Братислава - Пряшів

Pages: [1]
Print
Author Topic: R 800/801 Poľana Братислава - Пряшів  (Read 520 times)
snookerok
Active user

View Profile
« on: 07.01.17 , 22:01 »
Share

Їхав 9.12.2016 з головного вокзалу Братислави до Кошице (23:49 – 6:48). Вагон спальний – №8.

Поїзд словацьких залізниць (ZSSK). У складі було 2 спальники, 5-6 сидячок і вагон УЗ до Києва.

Поїзд їде зі станції Bratislava Nové Mesto і на головному вокзалі стоїть майже годину. У вагон УЗ по Братиславі сіло біля десятка людей, можливо навіть більше. Спальні вагони зовні страшнуваті, всередині по суті майже нічим особливим від УЗшних РІЦів не відрізняються. Ті самі 3 полиці, столик, відкидне крісло, шторка, вішалки. Драбина здається теж була. Вікна не суцільні, а розсувні, при чому відкривалися, не зважаючи на те, що зима надворі. Зайшовши до вагону провідник забрав квиток і поцікавився чого б я хотів зранку – чаю чи кави. Воно входить у вартість квитка разом із пляшкою води і круасаном. Зайшовши в купе виявив пасажира з середньої полиці, який курив електронну сигарету у відчинене вікно. Але батарея в купе жарила так, що можна було собі дозволити відчиняти вікна. Всі полиці у вагоні уже застелені. Постіль краща, ніж в УЗ, нормальна подушка і покривало одягнуте в нормальний «підодіяльник». Населеність вагону була високою, в кожному купе мінімум по парі пасажирів. В моє купе в першій годині ночі сів ще один пакс на третю полицю. Їхали швидко, вагон трясло дуже сильно, не знаю з чим це було пов’язано. Зранку провідник розбудив о 6 годині, про якесь збирання постелі навіть мова не йшла. Чай фіговий був, але круасан норм. До Кошице прибули вчасно. З вагона вийшло з десяток людей, багато їхало далі.

В Кошице встиг закупитися в Кауфланді і поїхав до Чієрни поїздом о 12:06. Касир в Кошице без проблем продала квиток до Чопа. У підкидиші крім мене було ще двоє місцевих і кондуктор. Квиток Братислава – Кошице куплений на сайті коштує 26,64 євро. Кошице – Чоп точно не пам’ятаю – близько 7 євро.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 08.01.17 , 15:01 »
Share

Цікаво, хто виробник їніх РІЦів?
tabo
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 09.01.17 , 22:01 »
Share

Цікаво, хто виробник їніх РІЦів?
Це ж не УЗ, там майже все RIC. Які саме вагони цікавлять (сидячки, кушет чи спальники)? Якщо спальники, то, няз, там все Waggonbau Görlitz, просто різних років. Треба дивитися по номерах, бо зі спальниками приписаними в Словаччині є купа цікавих історій (одні взагалі спочатку були зроблені для Литви, а інші певний час використовували РЖД)
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 09.01.17 , 23:01 »
Share

Я за спальні питав
Tags:
Pages: [1]
Print
Jump to: