Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.02.17 , 21:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Париж--Амстердам--Бове

Pages: 1 [2] 3 4 5 6
Reply | Print
Author Topic: Париж--Амстердам--Бове  (Read 2116 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 11.01.17 , 20:01 »
Share Reply with quote

то тепер треба думати, як вибиратися звідти 19-го в сторону Парижу. Можливо все ж таки частину маршруту проїхати автобусом для експерименту та здешевлення проїзду.
А чи не рано 19-го назад? Ви ж нічого толком не встигнете в тому Амстердамі побачити.

якщо вам не треба у сам Париж після Амстердама - можливо є сенс їхати одразу в аеропорт Бове, це можливо вийде значно дешевше.Мінімально можлива сумарна вартість проїзду від Амстердама до аеропорта Бове - якщо їхати не через Париж це 19 + (від 2,2 до 6,8) + 5 + 11,2 євро= тобто від 37,4 до 42 євро.
Це досить непогано, я вважаю, адже зважаючи, що автобус з Парижа в аеропорт Бове коштує по 17 євро (або 15 з копійками якщо брати через сайт), тобто щоб за подібні гроші проїхати з Амстердама в аеропорт Бове через Париж - треба Амстердам - Париж проїхати за ~20-25 євро, що малореально). Мене б можливість обминути Париж на зворотньому шляху дуже приваблювала. Але можливих комбінацій на день дуже мало - строго кажучи по настільки низькій ціні я знаю лише одну і щоб по ній проїхати - доведеться ночувати в Ліллі (що само по собі може і непогано, в Ліллі зазвичай ночувати дешевше, ніж будь-де у Бельгії і Нідерландах).

Якщо повернення без проїзду через Париж Вас зацікавило - доповідаю про який саме варіант я веду мову.

Амстердам - Лілль купа варіантів на IC з часом в дорозі коло 4,5 годин. Найпізніший з тих, котрими є сенс їхати о 16:51 з Амстердама. Якщо хочеться довше погуляти у Ліллі - можна виїхати раніше. Якщо робити запит до Лілля - то низьких цін Ви не побачите. Але ловляться (сайтом b-europe) спецпропозиції по 19 євро на ту-ж комбінацію поїздів до останньої бельгійської станції (в більшості випадків є сенс купувати їх до Мускрона, але можуть виявитись оптимальними і інші варіанти залежно від того де оберете готель у Ліллі).
У цьому місці - Лілль безпосередньо своїми міськими межами  виходить до бельгійського кордону. Вірніше формально Рубе, Ронк чи Туркуен це окремі населені пункти, але з точки зору проїзду міським транспортом це все-одно що околиці Лілля - сюди ходить метро і трамвай Лілля і діє звичайний міський тариф на міський транспорт в центр Лілля, разовий квиток 1.6 євро, можна виїхати автобусом до найближчої зупинки метро чи трамвая і на них почухати в центр. Інша справа що якщо Ви не ночуєте десь в Рубе, Туркуені чи Ронку - то це великі втрати часу, адже IC з Мускрона до Лілля-Фландрійського їде лічені хвилини, а автобусом і метро це з годину чухати доведеться. Нажаль квитки на міський транспорт Лілля - не діють на залізницю, навіть на TERи не діють, тому по міському тарифу можна їхати лише міським транспортом.

Далі зранку наступного дня  Лілль 9:45 - 11:30 Ам'єн - автобус flixbus, спецпропозиція по 5 євро, нажаль мені невідомо про інші автобуси в Ам'єн, а на поїзд спецпропозицій немає і ціна висока.
З Ам'єна в аеропорт Бове найближчий автобус це
Ам'єн 11:55-13:08 Аеропорт Бове - квиток коштує 11,2 євро (повний тариф). В принципі Ам'єн теж цікавий, якщо в аеропорт треба надвечір - можна в ньому кілька годин погуляти і поїхати наступним автобусом, розклад ось (вони звісно рідко ходять, тому перевірте щоб був в потрібний час)
http://www.keolis-oise.com/exec/pdf.asp?fichier=Affiche_ligne_30_Noel.pdf&NumRub=1095
зупинка Tillé-Aeroport - це і є аеропорт Бове. І будьте готові що Tillé вимовляється як Тії.

Тепер щодо того, що робити з ділянкою Мускрон - Лілль.
Якщо хочеться потрапити в центр Лілля якнайскоріше і ніде не затримуючись - треба не виходити з поїзда і продовжувати поїзку в тому-ж IC, котрим ви їхали до Мускрона. Суттєвий виграш по часу потрапляння в центр дає якщо їхати цим поїздом мінімум до Туркуена (чтоб не мати справи з міськими автобусами, в Туркуені хоч метро є), але швидше буде не виходити з поїзда до самого Лілля-Фландрійського. Для цього до Вашої спецпрозиції за 19 євро, треба докупити квиток Мускрон - Лілль-Фландрійський (6,8 євро), або Мускрон - Туркуен (перша зупинка у Франції, там можна сісти на метро Лілля) за 3,5 євро. Це повний тариф, по такій ціні квиток Ви завжди можете купити (хоч у касі в Антверпені перед посадкою).

Якщо є трохи зайвого часу і хочеться трохи зекономити грошей, або якщо Вам так до готеля ближче (якщо готель десь зовсім близько до кордону) - можна прямо вийти з поїзда у Мускроні і далі поїхати у Лілль міським транспортом. Квиток на міський автобус при проїзді з прилеглих місць у Бельгії у Лілль (з передмістями) коштує 2.2 євро якщо потрібна поїздка без пересадки, або 2,8 євро - якщо з пересадкою (тобто якщо хочеться міським автобусом доїхати з Бельгії до найближчої зупинки метро чи трамвая у Ліллі і на них почухати в центр Лілля).
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 11.01.17 , 22:01 »
Share Reply with quote

Якби не зима - можна було б Амстердам - Лілль автобусом теж поїхати (по часу приблизно займе як на IC з пересадками, по ціні - на кілька євро дешевше, автобуси десь по 15-17 євро, а проїзд IC з урахуванням доплати за ділянку Мускрон - Лілль - 21-26 євро), але от зимою я не знаю чи це затія варта того. Вирішуйте самі, у автобуса є перевага у можливості пізнього виїзду (правда приїзд до Лілля серед ночі буде).
Leonid
User

View Profile
« Reply #12 on: 11.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote

Про Ліль --- це дуже цікаво, але то треба мати свіжі сили, а я вже трохи втомився, бо їду аж з теми Україна-Венеція з заходом у Рим та Францію. До того ж літак з Бове в мене десь біля десятої години ранку на Краків. Якщо можна, порадьте, будь ласка, як мені з Кракова добратися до Львова. В мене квиток на 23-є січня на 142 Львів--Київ, який відходить о 21:46. Тобто, збираюсь ночувати у Кракові, а 23-го зранку готовий долати цю ділянку.

Колись ви мені спланували дуже гарний маршрут у зворотньому напрямі. Тоді я їхав з Перемишля до Кракова, спочатку поїздом Перемишль--Ржешів, а потім автобусом Ржешів--Краків. Мені б тепер хотілось щось таке ж в протилежному напрямці, щоб перейти пішки кордон, а там сісти на якусь електричку до Львова. Бо не хочу звязуватись з автобусом на кордоні. Також не хотілось би сідати на цей новий потяг, бо він дорогий, навіть до Львова (електричка 15 грн, потяг денсь під 200)

Дякую
tabo
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 12.01.17 , 00:01 »
Share Reply with quote

Мені б тепер хотілось щось таке ж в протилежному напрямці, щоб перейти пішки кордон, а там сісти на якусь електричку до Львова. Бо не хочу звязуватись з автобусом на кордоні.
Подивіться тоді ранковий polskibus чи neobus Краків-Ряшів (там їх багато, тож є з чого вибрати по часу) з нормальною стиковкою на регіонали Ряшів-Перемишль, а далі вже все просто - маршруткою чи рейсовим автобусом в Медику. Якщо купити квиток Краків-Ряшів зараз, то в сумі за Краків-Медика досить просто вкластися у 25 зл.
Якщо з Шегинь хочете саме електричкою, то там тільки варіант о 16:24 (у Львові о 18:56), тобто в Ряшеві треба встигнути на 12:35 (в Перемишлі о 14:02) або краще навіть 11:50. А якщо є бажання трохи ризикнути зі встиганням на електричку, то можете спробувати протестувати регіонал прямо до Медики, там якраз є з прибуттям на кордон о 14:45 (тоді квиток можна взяти одразу Ряшів-Медика, за підкарпатським тарифом вийде 13,40 зл.)
joy
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 12.01.17 , 09:01 »
Share Reply with quote

К варианту Бове/Шарлеруа-Гданьск-Киев изначально приценивались?
Сейчас то я смотрю из Гданьска в Киев ценник дюже негуманный, но раньше, возможно, были хорошие предложения?
sanyok_ua
User

View Profile
« Reply #15 on: 12.01.17 , 09:01 »
Share Reply with quote

там на 24 января виззэйр рисует на Дортмунд-Киев 40 евро для всех/30 для членов клуба
Может, есть смысл, чтобы не возвращаться, просчитать ещё маршрут через западную Германию, билет из Бове в Краков выкинуть, билет на поезд Львов-Киев сдать?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #16 on: 12.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

там є навіть дешевше, на 23 січня Wizz Гановер 19:35 - 22:50 Київ по 29,99 для всіх (і 19,99 для клуба).
На Амстердам - Гановер - на прямі IC є ще місця по 39 євро.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 12.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

там є навіть дешевше, на 23 січня Wizz Гановер 19:35 - 22:50 Київ по 29,99 для всіх (і 19,99 для клуба).
На Амстердам - Гановер - на прямі IC є ще місця по 39 євро.

До аэропорта HAJ с пересадкой на S-Bahn правда дороже.

С уважением, Ульф
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 12.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

ну так не не надо брать одним билетом. Проезд участка Hannover Hbf - аэропорт HAJ можно оплатить билетом GVH на 2 зоны за 3,40.
sanyok_ua
User

View Profile
« Reply #19 on: 12.01.17 , 17:01 »
Share Reply with quote

на Дортмунд-Киев на 24-е 19:55-23:25 тоже сейчас показыват два места по 29.99/19.99 для клуба.

По Ж/д, там от Амстердама до Дортмунда и по 19.99 варианты рисует, и много вариантов по 29.99, правда всё с пересадками, но может оно и к лучшему, для возможного уменьшения стоимости ночлега

Tags:
Pages: 1 [2] 3 4 5 6
Reply | Print
Jump to: