Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.01.18 , 16:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Париж--Амстердам--Бове

Pages: 1 2 [3] 4 5 6
Reply | Print
Author Topic: Париж--Амстердам--Бове  (Read 5359 times)
Leonid
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 13.01.17 , 00:01 »
Share Reply with quote

Обратный билет Амстердам--Брюссель взял на автобус Flixbus, а потом вспомнил свои немецкие автобусные приключения. Остановки, немного преувеличивая, в каких-то "подворотнях", отправления не вовремя, пробки на автобанах. Не ждут ли меня такие же сюрпризы с Flixbus?

Хочу оставить заметки о проезде на TGV Marseille–Paris. Во-первых, укачало. Где-то мне попадалась инфа, что укачивает. То ли в окно нельзя смотреть, то ли еще что-то... Шел со скоростью почти в 300, но так и не дотянул до трехсот. Во-вторых, ни одной остановки. Как сел в Марселе, так и вышел в Париже. А я то думал, что будут остановки по пути.

А вот из Болоньи в Рим italo шел со скоростью около 250. И такое впечатление, что все время под землей. Это ж какой тоннель надо было прорыть. Так вот на нем не укачивало. Странно.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 13.01.17 , 11:01 »
Share Reply with quote

Обратный билет Амстердам--Брюссель взял на автобус Flixbus, а потом вспомнил свои немецкие автобусные приключения. Остановки, немного преувеличивая, в каких-то "подворотнях", отправления не вовремя, пробки на автобанах. Не ждут ли меня такие же сюрпризы с Flixbus?

Это есть немцы: https://de.wikipedia.org/wiki/Flixbus

С уважением, Ульф
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 13.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

Во-вторых, ни одной остановки. Как сел в Марселе, так и вышел в Париже. А я то думал, что будут остановки по пути.
якось дивно таке читати, думка сформульована таким чином, ніби розклади недоступні або секретні.

Сайт SNCF - поза всяким сумнівом - огидний і серед інших недоліків - постанційний розклад не показує. Але по Франції постанційні розклади завжди можна подивитись сайтами  DB, OeBB, SBB.
Тому цікавить чи будуть зупинки чи ні - завжди є де подивитись.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 13.01.17 , 13:01 »
Share Reply with quote

Сайт SNCF - поза всяким сумнівом - огидний і серед інших недоліків - постанційний розклад не показує. Але по Франції постанційні розклади завжди можна подивитись сайтами  DB, OeBB, SBB.

Указанны Вами сайты техстоянки не показывают.

С уважением, Ульф
Leonid
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 13.01.17 , 20:01 »
Share Reply with quote

Это есть немцы: https://de.wikipedia.org/wiki/Flixbus

С уважением, Ульф

Хм, здравствуй ж@па, Новый год. У меня всего чуть больше часа на стыковку с поездом, а еще нужно добежать с вокзала Nord на Midi in Brussels. Может пока не поздно строить план Бэ?

Во-вторых, ни одной остановки. Как сел в Марселе, так и вышел в Париже. А я то думал, что будут остановки по пути.
якось дивно таке читати, думка сформульована таким чином, ніби розклади недоступні або секретні.

Розумієте, останнє, на що я буду звертати увагу, плануючи проїзд, --- це, чи будуть там зупинки між Марселєм та Парижем, чи ні. Хоча може це мій недолік. Розумію, що треба рвати шаблон, але як можно було проїхати майже усю Францію уздовж і ніде не зупинитися?

Треба мені ще зїздити в Fontainebleau–Avon. Чи вірно розмію, що кращого способу ніж  commuter Transilien не існує?
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 13.01.17 , 20:01 »
Share Reply with quote

Треба мені ще зїздити в Fontainebleau–Avon. Чи вірно розмію, що кращого способу ніж  commuter Transilien не існує?

Да нет. Ест еще ТЭР на Ларош-Миженн. http://cdn.ter.sncf.com/medias/PDF/bourgogne/FICHE_HORAIRE_TRAVAUX_TER_OMNIBUS_LAROCHE_MIGENNES_PARIS_7_JANVIER_au_6_FEVRIER_2017_VERSION_1_tcm54-115537_tcm54-115536.pdf

С уважением, Ульф
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 13.01.17 , 22:01 »
Share Reply with quote

Розумію, що треба рвати шаблон, але як можно було проїхати майже усю Францію уздовж і ніде не зупинитися?
високошвидкісна залізниця по якій прямує TGV з Марселя в Париж прокладена в такий спосіб, що безпосередньо у міста по дорозі не заходить.

На самій високошвидкісній магістралі станції з пасажирськими платформами - є, але дуже рідко, і більшість з них в дуже незручних для пасажирів місцях, за містом, тому не дуже багато пасажирів ними користується. Більшість TGV, на котрих можна проїхати з Марселя в Париж - якісь зупинки все-ж мають. Майже всі зупиняються на майже зручній станції Авіньйон TGV (що не за містом, а всього лиш на околиці, лише на 3 км далі від центра ніж нормальний вокзал старої залізниці). І більшість також на страшенно незручній Aix-En-Provence TGV.

Зовсім без зупинок між Марселем і Парижем прямують лише ті рейси, у котрих маршрут починається ще південно східніше. Це зумовлено тим, що у них і так час в дорозі від початкової станції до Парижа завеликий (ділянка з Вентимільї/Ніцци до Марселя - не високошвидкісна, і на неї поїзд гає багато часу), більшіст з них навіть Марсель проходить без зупинки.

Далі там у нас з можливих місць зупинки є:
-Valence TGV - зупинка за межами населених пунктів, на перехресті високошвидкісної і звичайної залізниці. Більше годиться щоб пересісти з одного TGV (що поверне на Нім-Монпельє) на інший (що поверне на Марсель) або на електричку (до того-ж Валанса). Більшість TGV, що прямують з боку Марселя на Париж тут не зупиняються.

-Lyon Exupery TGV - зупинка в аеропорту Марселя. Не дуже популярна у пасажирів, бо в сам Ліон їхати дорогувато і незручно, а авіарейсів з ліонського аеропорта не так щоб багато. Лише 1 TGV на день з тих що прямують з Марселя на Париж тут зупиняється.

-можна було б замість  проїзду з зупинкою або без через Lyon Exupery TGV - натомість з'їхати з високошвидкісної залізниці і заїхати на зручно розташований для пасажирів Lyon Part Dieu і потім вернутись назад на високошвидкісну залізницю. Але це додає часу в дорозі 18 хвилин (у порівнянні з зупинкою на Lyon Exupery TGV), або ще на декілька хвилин більша різниця якщо взагалі коло Ліона не зупинятись. Тому зараз жоден з TGV що прямує з Марселя на Париж так не робить. Такий маневр роблять TGV що прямують не у Париж, або не з боку Марселя (а з боку Німа), бо їм важливіше добрати пасажирів і забезпечити зв'язок з Ліоном зі своїми кінцевим, а з Марселя і інших (тих що не у Париж прямують) поїздів TGV до Ліона не бракує, і з Ліона своїх окремих TGV достатньо, тому марсельсько-паризькі TGV таким маневром не обтяжують

-далі там є ще Macon TGV але їй кланяються лише TGV з коротшими маршрутами (ті, у котрих короткі маршрути назразок Ліон - Париж). З Марселя все-одно є достатня кількість TGV, що повертають у цьому місці на схід і вони взагалі на нормальний вокзал Макона заїдуть.
У меня всего чуть больше часа на стыковку с поездом, а еще нужно добежать с вокзала Nord на Midi in Brussels. Может пока не поздно строить план Бэ?
це ви дарма так.
Звісно Вам приймати остаточне рішення, але як на мене такий малий час на пересадку - у цьому напрямку лишати - дуже необачно.

Це з Парижа на Амстердам можна було закладати коротку стиковку, бо там квиток дозволяє пізнішою комбінацією поїздів виїхати (втім якби навіть він не дозволяв - новий квиток по повному тарифу якщо з правильною розбиквою там не дуже дорого коштував-би).
А при прямуванні з Амстердаман а Париж - спізнюватись на поїзд що везе Вас через Францію надзвичайно небажано, новий квиток на поїзд коштуватиме дурних грошей, а альтернативи дуже неприємні і все-одно дорогуваті.
У flixbus ніби умови повернення терпимі. Може для поцікавтесь що Ви втратили б при поверненні Вашого автобусного квитка, маю підозру що втрата невелика. Якщо спраді так - може подумайте про приїзд більш раннім автобусом?
Leonid
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 13.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote

Есть еще ТЭР на Ларош-Миженн.
Спасибо, Ульф. А  цены на билеты сравнимы с  Transilien или где их можно поискать самому?

як на мене такий малий час на пересадку - у цьому напрямку лишати - дуже необачно.
Я помилився, ще раз подивився на білети: прибуття автобусом Bruxelles (Gare du Nord) 12:45, а потяг на Париж відправлення с Midi 14:46. Дві години на стиковку. Може встигну? Але дійсно, це серйозний промах. Гарно, що хоч згадав про свої автобусні пригоди.

Ще одне питання: RER і паризьке метро -- це різні системи? Чи може вони їздять по одних коліях? Чому мій планшет показує маршрут з паризького Gare du Nord до Версаля для RER, а я вроді бачу, що туди метро ходить. І як той RER або метро знайти на Gare du Nord, бо там же вавілон?
volotar
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 14.01.17 , 01:01 »
Share Reply with quote

З усіх автобусних перевізників, якими я їздив в Європі, проблем не було лише з дойчебанівськими IC Bus.
Попри це, FlixBus в моєму особистому рейтингу займає друге місце (одразу за DB). За їх участю була лише одна затримка, правда, якраз на маршруті Бельгія-Нідерланди. В мене тоді, взагалі, був день пригод з екстренною зміною маршруту, завдяки "сюрпризу" від MegaBus, який, через проблеми десь в Кале, просто взяв та й не приїхав в Ґент (або приїхав з багатогодинним запізненням, про це я так і не дізнався). Довелось швиденько купувати квитки на потяг в Антверпен, а звідти на FlixBus до Амстердаму. І ось в Антверпені нас чекала вже несподіванка від FlixBus: на квитку була вказана невірна адреса зупинки і не був вказаний номер платформи. Оскільки площа, де в Антверпені можуть зупинятись автобуси, - величезна та охоплює кілька вулиць, довелось мені та ще десятьом європейцям добрячи набігатись, виглядаючи зеленого автобуса, який ще й запізнився десь хвилин на 40-50. Правда, мені тоді не розходилось в часі: в Амстердамі нас зустрічав товариш, а в готелі люб'язно погодились залишити працівника на рецепції після опівночі.
Потім MegaBus, після моєї скарги, повернув гроші за квитки та компенсував всі витрати на дорогу, так що в результаті дорога виявилась безкоштовною, але часу забрала з півдня.

В FlixBus є сторінка, де можна подивитись актуальну інформацію про час відправлення/прибуття та запізнення:
https://www.flixbus.com/service/current-route-information

За вчорашній день всі автобуси прибули на Bruxelles Nord вчасно. Звісно, раз на раз не випадає, але, принаймні, будете мати додаткову інформацію для роздумів.

UPD: До біса ту сторінку: як допоміг зауважити Ulf, сайт Flixbus не показує даних по запізненнях за минулий час, лише інформацію про поточні та майбутні рейси. 

« Last Edit: 15.01.17 , 17:01 by volotar » Logged
volotar
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 14.01.17 , 02:01 »
Share Reply with quote

Тому замість конкретної станції у квитку  для всіх важливих містах Бельгії завжди вказуєтся Назва_міста Zone, що означає будь-яка залізнична станція в цьому місті.
На високошвидкісні Таліси і TGV цей порядок не поширюється, бо там конкретний поїзд тому конкретний час і місце виїзду.

Нагуглив, що Thalys надає аналогічну можливість для станцій Bruxelles, Liege та Antwerp. TGV для Bruxelles. А от для IZY, на скільки я розумію, це все неактуально.
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4 5 6
Reply | Print
Jump to: