Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
14.12.18 , 21:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Париж--Амстердам--Бове

Pages: [1] 2 3 4 5 6
Reply | Print
Author Topic: Париж--Амстердам--Бове  (Read 7791 times)
Leonid
Active user

Posts: 186


View Profile
« on: 10.01.17 , 22:01 »
Share Reply with quote

Уважаемые мудрецы, начну с конечной точки маршрута --- 22 января утром нужно быть в аэропорту Бове. А до этого момента хотелось бы спланировать бюджетный маршрут Париж-Амстердам любым видом транспорта. Понимаю, что времени мало и какие-то возможности уже упущены, но тогда хотя бы принципиально (но экономно, учитывая возможные акции и скидки), каким образом можно этого достичь. И какие закладывать сроки: какого числа нужно выехать из Парижа, чтобы рассчитывать на ночевку в Амстердаме и все же что-то там увидеть. Возможно имеет смысл по пути (в прямом или обратном направлении) остановится в Бельгии на ночевку. Все это нужно увязать с жесткой датой возвращения.

Спасибо!
Logged
John
Active user

Posts: 826


View Profile
« Reply #1 on: 10.01.17 , 22:01 »
Share Reply with quote

Маршрут Париж-Амстердам обслуживается компанией Thalys www.thalys.com не сказать что это бюджетно, но быстро, и вряд ли есть другие прямые поезда в этом сообщении.
Logged
joy
Active user

Posts: 25150


View Profile
« Reply #2 on: 10.01.17 , 22:01 »
Share Reply with quote

Я бы в сторону автобусов копал.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22120


View Profile
« Reply #3 on: 10.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote

Ви взагалі усвідомлюєте яка відстань від Парижа до Амстердама і як дорого (якщо так занедовго до від'їзду купувати квиток) таку відстань долати, особливо ділянку по Франції. Сумарно з Парижа до Амстердама під 600 км. Тобто їзда Париж - Амастердам - Бове - значить що ви 600 км проїдете туди і ~550 км назад, повернувшись у місце, що знаходиться за ~80 км від Парижа.
Тобто якщо є мета відвідати і Париж і Амстердам і закінчити все в Бове - найкращий підхід до скорочення витрат - це розпочати з Амстердама, щоб загальний кілометраж їзди скоротити з ~1550 до ~680.
А якщо у Вас не виходить почати з Амстердама - то може слід вибрати якесь інше місце, куди скататись з Парижа, на меншій відстані і не за двома кордонами?

Якщо ж відвідини і Парижа і Амстердама обов'язкові (наприклад якщо є необхідність зустрітись з людьми, що не можуть до вас приїхати в інше місце) і саме в такому порядку - то ситуація така.
На Таліс гарних цін вже немає. Автобусом їхати довго і нудно

Для пошуку оптимального варіанта по ціні має значення чи є Вам 26 років, чи ні. І будь-ласка напишіть чи взагалі Вас це цікавить чи може пошукаємо натомість щось ближче?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22120


View Profile
« Reply #4 on: 10.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote

Я бы в сторону автобусов копал.
фу. Я почти придумал как без них, но может вообще человек передумает тащиться в такую даль два раза.
Logged
Leonid
Active user

Posts: 186


View Profile
« Reply #5 on: 11.01.17 , 00:01 »
Share Reply with quote

Тут такая ситуация. Я еду из Марселя в Париж, т е подымаюсь с юга наверх. Понимаю, что глупо дрыгаться туда-сюда. Но дело в том, что из Амстердама ничерта не летает на восток. Поэтому Бове. Конечно надо было принципиально по-другому планировать маршут, чтобы захватить Голландию.  Но так уж получилось. Вижу у Талиса есть отличные цены по 29 евро, но не для моих дат, увы.

Смотрю, что автобусом в среднем по 3.5 часа проходятся участки Париж-Брюссель и Брюссель-Амстердам. И очень дёшево. Но тут надо думать о ночевках и обратной дороге, что вносит путаницу. Какое то направление надо пройти одним куском. Ну если ничего разумного не получится придётся отказаться от Голландии и подумать о других "радиалках" из Парижа. Скажем, Кале или что-то ещё на побережье.

По возрасту --- мне за 50 :-)
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22120


View Profile
« Reply #6 on: 11.01.17 , 01:01 »
Share Reply with quote

Quote
Я еду из Марселя в Париж, т е подымаюсь с юга наверх.
У такому разі, якщо Париж не обов'язковий, а дуже хочеться саме у Амстердам - дуже часто дешевше виходить взяти на схід раніше. Тобто їхати на тому TGV, що повертає після Ліона не на Париж, а в бік Мюлуза - Страсбурга і далі прорватись в Амстердам вздовж Рейна. Треба дивитись якою дорогою буде у вашу дату дешевше, часто дешевше - виходить по німецькій стороні  виходить, треба дивитись по ситуації.
Quote
Но дело в том, что из Амстердама ничерта не летает на восток.
з Амстердама - звісно нічого дешевого літає.
Але багато бюджетних авіаперельотів зі значно ближчих до Амстердама місць, ніж Бове. В першу чергу - з Ейндговена і Вееце (так званий Дюсельдорф-Вееце) трохи далі є Дортмунд, ще далі є ще Шарлеруа і Кельн-Бонн, котрі вже далекувато, а все-одно до них з Амстердама дістатись простіше і дешевше, ніж у Бове.

Про Таліс я думаю можна забути, при настільки пізньому бронюванні - на нього нічого гарного не буде. Але це не значить що треба опускатись одразу до автобусів.
Quote
Смотрю, что автобусом в среднем по 3.5 часа проходятся участки Париж-Брюссель и Брюссель-Амстердам. И очень дёшево
Ділянку Париж - Брюсель дешево проїхати можна навіть на частково-високошвидкісному поїзді izy.com (ціна 10 з негарантованим сидячим місцем, або 15 з гарантованим сидячим на відкидному стільчику або 19 за нормальне крісло) - на більшість дат в 20-х числах січня такі ціни ще є, але якщо остаточно визначились з планами - ці місця треба хапати якнайскоріше - бо їх розберуть і доведеться таки автобусом їхати, а це довго і нудно.

Брюсель - Амстердам - на високошвидкісних поїзди дешевих місць уже не буде і альтернативних залізничних операторів назразок izy там немає. Але натомість є хоч і не високошвидкісні, але все одно досить швидкі IC, що не дуже довго їдуть і на котрі ціни істотно нижчі.  Є і спецпропозиції і навіть повний тариф при проїзді на IC - цілком терпимий.

На IC (в дорозі 2:50-3:20) - є квитки по спецпропозиції за 19 євро (купувати сайтом b-europe.com). Ціна 19 євро на 18-20- січня не на всі рейси/комбінації, але рейсів багато, завжди можна підібрати +/- пару годин до потрібного часу. У гіршому разі там завжди можна проїхати з розбивкою (у найгіршому разі - це коштуватиме 13,2 євро + 21,3 євро за всю дорогу, по такій ціні можна проїхати завжди, навіть якщо купуєш перед відходом, хоча там є певні незручності, не хочу Вам ними грузити, може Ви собі просто квиток по 19 підберете чи взагалі в Амстердам не поїдете, а якщо справді виникне потреба їхати по повному тарифу з розбивкою - тоді можемо це проговорити, як розбивати і як купувати по повному тарифу).
« Last Edit: 11.01.17 , 02:01 by Maxy » Logged
Leonid
Active user

Posts: 186


View Profile
« Reply #7 on: 11.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

У такому разі, якщо Париж не обов'язковий...
Париж не може бути не обов'язковим :-) Але завдяки вашим порадам, Маху, зрозумів, що ще не втрачена надія прорватися і до Амстердаму з Парижу. Завдяки сайтам, що ви навели, придбав два квитки до Амстердаму з розривом по Брюсселю на 17-те. Не самі дешеві, але й не дуже дорогі. Цікаво, що квиток Paris Nord --- Brussels Midi "нормальний", тобто з вагоном та місцем. А от квиток ZONE BRUXELLES (чому саме zone?) --- AMSTERDAM C. "голий": там нічого нема крім valid 17.01.17. Тому треба роздрукувати маршрут з пересадками.

Таким чином, якщо на Амстердам отвести один день (18-го), то тепер треба думати, як вибиратися звідти 19-го в сторону Парижу. Можливо все ж таки частину маршруту проїхати автобусом для експерименту та здешевлення проїзду.

« Last Edit: 11.01.17 , 12:01 by Leonid » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22120


View Profile
« Reply #8 on: 11.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

Quote
чому саме zone?)
це особливість способу тарифікації звичайних поїздів у Бельгії.

Між бельгійськими містами часто досить невеликі відстані і часто зміна вокзалу в межах міста могла-б заганяти ціну в інший тарифний пояс.

Бельгійці свого вирішили що треба примусово поурівнювати вартість проїзду у таких випадках щоб вартість проїзду від будь-якого вокзала міста А до будь-якого вокзала міста Б завжди була однаковою і не варіювалась при зміні вокзалу виїзду в межах міста А і вокзалу прибуття в межах міста Б. І щоб квиток на всі такі випадки виглядав однаково і був взаємозамінним. Наприклад у випадку, якщо пасаж планував розпочати поїздку з одного вокзала міста А, купив уже був квиток, а потім плани помінялись і треба розпочати поїздку на іншому вокзалі міста А - щоб не бігати і не міняти квиток.

Тому замість конкретної станції у квитку  для всіх важливих містах Бельгії завжди вказуєтся Назва_міста Zone, що означає будь-яка залізнична станція в цьому місті. В автоматі або в касі або в інтернеті можна вводити конкретну станцію виїзду і приїзду, але в квитку воно автоматично виправиться на відповідну Zone незалежно від того, хочете Ви, чи ні.

На високошвидкісні Таліси і TGV цей порядок не поширюється, бо там конкретний поїзд тому конкретний час і місце виїзду.
Logged
Ulf
Active user

Posts: 2782


View Profile
« Reply #9 on: 11.01.17 , 14:01 »
Share Reply with quote

А от квиток ZONE BRUXELLES (чому саме zone?)

Berchem-Ste-Agathe, Bockstael, Boitsfort, Boondael, Bordet, Bruxelles-Central, Bruxelles-Chapelle, Bruxelles-Congrès, Bruxelles-Luxembourg, Bruxelles-Midi, Bruxelles-Nord, Bruxelles-Ouest, Bruxelles-Schuman, Delta, Etterbeek, Evere, Forest-Est, Forest-Midi, Germoir, Haren, Haren-Sud, Jette, Meiser, Mérode, Moensberg, Schaerbeek, Simonis, St-Job, Tour et Taxis, Uccle-Calevoet, Uccle-Stalle, Vivier d’Oie, Watermael

http://www.belgianrail.be/~/media/729674952c264ab19457466501390791.pdf (много мегабайтов!)

С уважением, Ульф
Logged
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!