Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.09.20 , 09:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Хмельницкий - Мангейм к 6.02.2017

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Хмельницкий - Мангейм к 6.02.2017  (Read 14480 times)
гнч
Guest
« Reply #50 on: 19.09.17 , 21:09 »
Share Reply with quote

Нашел вариант сайтом ЧД

Český Těšín (Czeski Cieszyn)Praha hl.n.
Abf. 2.10.2017 Mo. / 07:26
4:13 EC 144 Jan Perner

Praha hl.n.Cheb
Abf. 2.10.2017 Mo. / 12:12
3:11 Rx 760 Vyšehrad

ChebNürnberg Hbf
Abf. 2.10.2017 Mo. / 15:38
1:44 Sp 5288

Nürnberg HbfKarlsruhe Hbf
Abf. 2.10.2017 Mo. / 17:39
3:15 IC 2062

Не все понятно , что там резервировать нужно.
Но пока еще не знаю как решиться вопрос с ночлегом в Чешине.
С того сайта можно распечатать билет и по нему садиться в поезд?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #51 on: 20.09.17 , 00:09 »
Share Reply with quote

так, квиток потрібно надрукувати на аркуші А4 (оскільки маршрут міжнародний - це обов'язково, показувати з телефона можна лише внутрішні квитки) і сідати у поїзд.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #52 on: 20.09.17 , 00:09 »
Share Reply with quote

Сайтом ДБ , варіанти показує, а до білета ні як дойти не можу, покривається усе такою сірою темною тіпа "плівкою"
можу Вас запевнити, що з сайтом ДБ все гаразд. А раз так - то проблема скоріш за все на вашій стороні - може щось у вас з комп'ютером чи операційною системою, можливо заважає якась стороння программа, наприклад неправильно налаштований фаєрвол чи банерорізка.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #53 on: 20.09.17 , 00:09 »
Share Reply with quote

якщо раптом заночувати у Чешині чи Чеському Тешині для Вас велика проблема - можна просто дочекатись поїзда, що о 2:31 ночі.

Те що при простому пошуку цей варіант без ціни - хай Вас не лякає, не треба думати що умови пропозиції не дозволяють нічний поїзд задіяти. Все вони дозволяють, там проблема виникає з маршрутами (пошук вибирає варіант з меншою кількістю пересадок і хапається за прямий ВБС зі Словаччини в Хеб, замість того, щоб показати ті поїзди, що цей вагон везуть, а потім на наступній станції не може порахувати ціну бо не може цей вагон спальне місце взяти (а сидячих вагонів в безспересадковій групі Кошице - Хеб немає) і на цьому спотикається). Щоб змусити сайт ЧД показати ціну на цей варіант - йдіть у Rozšířené zadání потім натисніть кнопку Parametry spojeni потім поставте пташку коло Pouze vlaky bez povinné rezervace. Після чого замість прямого ВБС - воно запропонує варіант де ділянки Чеський Тешин - Прага і Прага - Хеб - їдуться в вагонах основної групи тих поїздів, що цей нещасний кошицько-хебський вагон везуть. Це дасть розрахуватись ціні і вона буде доступною для покупки.

При бажанні можна їхати лежачи між Чеським Тешином і Прагою. Якщо хочете - можна докупити резервацію місця у кушетковий або спальний вагон. Брати її доведеться від останньої словацької станції (НЯР спальні вагони призначені лише для тих, хто їде зі Словаччини у Чехію). НЯР таку резервацію не заборонено поєднувати з тим квитком що у Вас буде, і явка з таким набором у Чеському Тешині у спальний вагон - хоч може і здивує провідника, але їхати Вам, я припускаю, дозволять. Вартість лежачого місця Чадця - Прага - 160 крон за місце в 6-місному купе або 239 крон в 4-місному купе.
« Last Edit: 20.09.17 , 00:09 by Maxy » Logged
гнч
Guest
« Reply #54 on: 20.09.17 , 20:09 »
Share Reply with quote

Сайтом ДБ , варіанти показує, а до білета ні як дойти не можу, покривається усе такою сірою темною тіпа "плівкою"
можу Вас запевнити, що з сайтом ДБ все гаразд. А раз так - то проблема скоріш за все на вашій стороні - може щось у вас з комп'ютером чи операційною системою, можливо заважає якась стороння программа, наприклад неправильно налаштований фаєрвол чи банерорізка.
тільки сьогодні помітив що він дуже хоче щоб я вказав свій вік.
А що там за вагони з Будапешту о 20:40 до Мюнхена 6:10. Так розумію по 29є нічна сидячка?
гнч
Guest
« Reply #55 on: 20.09.17 , 21:09 »
Share Reply with quote

якщо раптом заночувати у Чешині чи Чеському Тешині для Вас велика проблема - можна просто дочекатись поїзда, що о 2:31 ночі.

Те що при простому пошуку цей варіант без ціни - хай Вас не лякає, не треба думати що умови пропозиції не дозволяють нічний поїзд задіяти. Все вони дозволяють, там проблема виникає з маршрутами (пошук вибирає варіант з меншою кількістю пересадок і хапається за прямий ВБС зі Словаччини в Хеб, замість того, щоб показати ті поїзди, що цей вагон везуть, а потім на наступній станції не може порахувати ціну бо не може цей вагон спальне місце взяти (а сидячих вагонів в безспересадковій групі Кошице - Хеб немає) і на цьому спотикається). Щоб змусити сайт ЧД показати ціну на цей варіант - йдіть у Rozšířené zadání потім натисніть кнопку Parametry spojeni потім поставте пташку коло Pouze vlaky bez povinné rezervace. Після чого замість прямого ВБС - воно запропонує варіант де ділянки Чеський Тешин - Прага і Прага - Хеб - їдуться в вагонах основної групи тих поїздів, що цей нещасний кошицько-хебський вагон везуть. Це дасть розрахуватись ціні і вона буде доступною для покупки.

При бажанні можна їхати лежачи між Чеським Тешином і Прагою. Якщо хочете - можна докупити резервацію місця у кушетковий або спальний вагон. Брати її доведеться від останньої словацької станції (НЯР спальні вагони призначені лише для тих, хто їде зі Словаччини у Чехію). НЯР таку резервацію не заборонено поєднувати з тим квитком що у Вас буде, і явка з таким набором у Чеському Тешині у спальний вагон - хоч може і здивує провідника, але їхати Вам, я припускаю, дозволять. Вартість лежачого місця Чадця - Прага - 160 крон за місце в 6-місному купе або 239 крон в 4-місному купе.

До другої години ночі чекати не дуже добре. Може знаєте де заночувати можна Чишинах? а то я поки не отримав відповіді на свій лист.

Не зовсім зрозумів, якщо в мене білет на 7:24 , то я можу з ним виїхати раніше - о 2-й годині ночі?

Що означає 665 CZK + 20 points
double points?
для такого варінанту

2.10.2017 Mon07:26 Český Těšín (Czeski Cieszyn)

2.10.2017 Mon11:39 Praha hl.n.
EC 144 Jan Perner

2.10.2017 Mon12:12 Praha hl.n.

2.10.2017 Mon15:23 Cheb
Rx 760 Vyšehrad

2.10.2017 Mon15:38 Cheb

2.10.2017 Mon17:22 Nürnberg Hbf
Sp 5288

2.10.2017 Mon17:39 Nürnberg Hbf

2.10.2017 Mon20:54 Karlsruhe Hbf

До речі, до Філіпсбурга білет не хоче давати з Чешина.
Мабуть одразу доведеться купувати в Карлсруе місячний квиток в касі чи автоматі.

І ще запитання, чи можна взяти такий квиток, щоб у Празі затриматись на добу?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #56 on: 20.09.17 , 23:09 »
Share Reply with quote

послухайте, у Вас такий самий інтернет, як і у мене. Навіть простий booking.com - одразу пропонує в Чешині по 50 злотих ліжко в хостелі або окремий номер від 80 злотих в найдешевшому з готелів з гарним рейтингом. При бажанні можна було б спробувати копнути глибше.
У Чеському Тешині - ціни трішки вищі.

Не зовсім зрозумів, якщо в мене білет на 7:24 , то я можу з ним виїхати раніше - о 2-й годині ночі?
так Ви його вже купили чи ні?
Я взагалі мав на увазі що якщо ще не купили - то можна було б купити той варіант де виїзд о 2 ночі і приїзд до Карслруе о 18 з чимось. Автоматично ціну на цей варіант - чеський сайт не показує, але я пояснив як можна змусити сайт показати ціну на цей варіант.

Втім якщо варіант за 7:24 уже куплений - подивіться в свій квиток (якщо не знаєте де дивитись - покажіть його мені). Там десь мають писатись povinný vlak і далі вказано з того набору поїздів, що вам показуються на маршрут є строго обов'язковими. Тими поїздами що перелічені після povinný vlak - слід їхати неодмінно у той час, що наведено у плані поїздки. Якщо поїзд не вказано після  povinný vlak - він рекомендований, тобто ним треба їхати, щоб правильно утворилась хвиля з тим поїздом, що у вас строго обов'язковий, але якщо Вам зручніше - можна їхати і попереднім поїздом ту ділянку, на котру поїзд у вас не вказано серед обов'язквих.

Я припускаю що поїздів з ділянци Чеськи Тешин  - Хеб  - у списку строго обов'язкових не буде (а от поїзд Хеб - Нюрнберг - буде точно, це без варіантів). Якщо справді так - то ділянку Чеський Тешин - Хеб можна їхати чим попало (але почати поїздку не раніше, ніж розпочинається чинність квитка і не пізніше, ніж встигається на обов'язковий поїзд Хеб - Нюрнберг).
Тобто виїхати на кілька годин раніше - можна, але далі доведеться потім десь вичекати час, щоб ділянку Хеб - Нюрнберг їхати строго тим поїздом, що у Вас в плані поїздки написаний. Хочете у Празі, хочете у Пльзені, хочете - у Хебі.

Якщо у списку номерів поїздів, що йде  після povinný vlak все не так як я припускаю - напишіть як саме, тоді обговоримо.

І ще запитання, чи можна взяти такий квиток, щоб у Празі затриматись на добу?
чеська спецпропозиція не залишає можливості затриматись у Празі аж настільки надовго. Там власне затримки вручну виставляти не можна, можна лише скористатись відсутністю прив'язок до поїзда і тим що чинність квитка з початку дня, але добу там ніяк не викроїш.

З затримкою у Празі навіть на більший термін - можна купити у ДБ.
Задавати час затримки у ДБ можна до 48 годин, але прив'язки до конкретних поїздів по Чехії в тому квитку, що дасть ДБ -  не буде, тому можна десь в іншому місці в Чехії ще одну затримку задати, а насправді потім ділянку між часом початку чинності і виїздом з Чехії використати по-іншому, в результаті викроїти можливість ~3 дні в Прагзі пробути, там головне укластись у термін чинності, що у німецького квитка становить 4 дні
Але ціна такого квитка, якщо брати у ДБ - вища - мінімум 29,9 євро і ця ціна значно швидше ніж у пропозиції ЧД виростає з часом, тому на початок жовтня ціни уже немилосердні. Ціни ~29,9 євро - є не раніше ніж на кінець жовтня, це якщо брати зараз. На Ваші дати - там уже ціни тризначні, коротше не варіант.

Набагато вигідніше, якщо поїздка напочатку жовтня і затримка у Празі надовго потрібна - просто купити окремо у ЧД квиток Прага - Карслруе через Хеб (на той день, коли треба виїхати з Праги) і окремо купити квиток для потрапляння у Прагу (там ще треба подумати що краще - Лео, РегіоДжет чи чеські залізниці, залежно від дати ситуація може бути різною)
« Last Edit: 20.09.17 , 23:09 by Maxy » Logged
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #57 on: 22.09.17 , 22:09 »
Share Reply with quote

До речі, до Філіпсбурга білет не хоче давати з Чешина.

До Germersheim может и захочет.

С уважением, Ульф
interfan
Active user

View Profile
« Reply #58 on: 23.09.17 , 10:09 »
Share Reply with quote

По Чехії в день чинності квитка можна їхати до Хеба як завгодно. Кондуктора жодних питань мені на цю тему не задавали, просто сканували і компостували, хоча я їхав іншими поїздами ніж було написано в квитках.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #59 on: 23.09.17 , 11:09 »
Share Reply with quote

хоча я їхав іншими поїздами ніж було написано в квитках.
Будь-ласка намагайтесь уникати таких формулювань щодо німецьких і чеських квитків.
Бо там є одночасно і ті поїзди, що суворо обов'язкові, а є ті, що рекомендовані.

"Написано в квитку" без додаткових уточнень я радив застосовувати лише до тих поїздів, що суворо обов'язкові - тобто значаться у німецькму квитку у графі VIA, а у чеському - після слів povinný vlak. В обох випадках, якщо це електронний квиток надрукований на А4 - це у верхній половинці аркуша.
А те що у нижній половині аркуша - це план поїздки, там одночасно окрім обов'язкових поїздів - є також і ті, що є рекомендовані (але не обов'язкові), ті що утворюють з обов'язковими логічну послідовність.
« Last Edit: 23.09.17 , 12:09 by Maxy » Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7
Reply | Send this topic | Print
Jump to: