Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.11.17 , 11:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Хмельницкий - Мангейм к 6.02.2017

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Хмельницкий - Мангейм к 6.02.2017  (Read 5084 times)
гнч
Guest
« on: 15.01.17 , 13:01 »
Share Reply with quote

нужно попасть в Мангейм к 6.02.2017 желательно рано утром или 5.02 вечером

обратно выезд 9-10.03

предложите бюджетные варианты, пока вижу только автобус.
спасибо
Logged
Alexeich-07
Active user

Posts: 253


View Profile
« Reply #1 on: 15.01.17 , 19:01 »
Share Reply with quote

WizzAir.
Киев Жуляны (IEV) -  Мемминген/Мюнхен Вэст (FMM)
Туда 04.02. Обратно 11.03
А там уже по земле доберетесь
Logged
гнч
Guest
« Reply #2 on: 15.01.17 , 20:01 »
Share Reply with quote

Спасибо, вариант!

Думаю вот может автобусом "Шевченко" до Эрфурта поехать со Львова?
они обычно чуть раньше приходят.

Quote
15:00
02:10
03:45
05:15
07:15

Львов
Дрезден
Лейпциг
Йена
Эрфурт
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 3349


View Profile
« Reply #3 on: 15.01.17 , 21:01 »
Share Reply with quote

Ви вже не вперше згадуєте перевізника Шевченко. Вони Вам платять за рекламу?))
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21191


View Profile
« Reply #4 on: 15.01.17 , 21:01 »
Share Reply with quote

Зараз ще не пізно купити квиток, щоб суто поїздами (чи принаймні переважно) вийшло ще дешевше, ніж автбусом і дешевше ніж з використання літака.

Автобус, я так дивлюсь від 51 євро за ділянку Львів - Мангайм, правильно ж?

Якщо справді приїзд під вечір влаштовує - то взагалі проблем немає.

Власне якби влаштовував нічний переїзд в сидячому вагоні - то взагалі не було б проблем. Але по одному з варіантів є навіть можливість обійтись навіть без нього і прорватись провівши ніч лежачи в 4-місному купе.

Суть ось у чому. На 5 лютого по 29 євро сайтом досить легко (якщо Вас зацікавить варіант - підкажу де задавати проміжні точки і на яку ділянку які поїздки відключати, бо без цього така ціна з сайта ДБ так просто не вичавлюється) -  ловиться квиток Герліц 9:45 - 19:42 Мангайм, ще швидші варіанти теж є але там мінімально-можлива ціна різко росте.
Або з сайта ЧД можна вичавити по 662 коруни (~24 євро) вичавити квиток Чеський Тешин - Мангайм в кількох варіантах (нажаль в усіх цих варіантах - так чи інакше нічна ділянка сидячи) - найбільш практичний мабуть це Чеський Тешин 2:31 - 18:27 Маннгайм

Лишається доточити їх зі сходу і результат готовий.

Розглянемо варіант через Ґерліц (він виглядає більш перспективним).

Початок поїздки по ДБшному квитку о 9:45 - означає що це виїзд поїздом 6:16 Вроцлав 6:16 - 10:00 Дрезден (ділянка Вроцлав - Зґожелець оплачується квитком KD ціною 27,1 злотих, ділянку Зґожелець - Ґерліц - у такому разі офіційно дозволяється їхати безкоштовно https://www.kolejedolnoslaskie.eu/pl/przejazdy-na-odcinku-zgorzelec-g%C3%B6rlitz.html )

Доповнити зі сходу це добро можна нічним TLK Перемишль 18:26 - 3:40 Вроцлав, якщо брати квиток прямо зараз - 50 злотих коштуватиме сидяче місце 2 класу або якщо хочеться лежачи - то 113 злотих за місце у 4-місному купе. Дешевої кушетки - не бачу, схоже вона тут не пропонується. Подальше доточення маршруту зі сходу - загальновідоме, не бачу сенсу тут це розжовувати.

Назад все аналогічно.
Logged
гнч
Guest
« Reply #5 on: 15.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote

а як потрапити зі Львова у Чеський Тешин?

із Хмельницького я зможу виїхати 4.02 в обід

або ж брати ще доведеться відпустку на 3.02 і виїзжати ввечері на Львів.

дуже дякую за допомогу.

як чавити сайти ДБ і ЧД?

(автобус звісно має свої переваги загрузити три сумки харчів, на місяць же їду)
Logged
гнч
Guest
« Reply #6 on: 16.01.17 , 00:01 »
Share Reply with quote

Ви вже не вперше згадуєте перевізника Шевченко. Вони Вам платять за рекламу?))

їхав я ним у 2013 році, і білет для візи мені дали за 100 грн. вроді солідніша за інших фірма. Чи знаєте кращі автобуси?

Стартувати думаю з Хмельницьго або ранковими 120, 86 о 8:хх
або 70 о 12:59
або після опівночі щось там йде з Одеси та Києва на Львів.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21191


View Profile
« Reply #7 on: 16.01.17 , 00:01 »
Share Reply with quote

Quote
а як потрапити зі Львова у Чеський Тешин?
дістатись до Кракова, далі автобусом у Cieszyn за 20-21 злотих.

http://rozklady.mda.malopolska.pl/#krk

З автостанції Cieszyn (її трохи  перенесли, але несуттєво, вона все-одно недалеко від вокзала Cieszyn) до вокзала Чеського Тешина - 15 хвилин пішки. З минулого сезону з'явилась альтернатива, щоб ці 15 хвилин пішки не йти.
Там зрідка (раз на 2-3 години, див розклад наприклад сайтом ЧД) ходить поїзд. Ну як поїзд, мотриса.
В дорозі 5 хвилин, проїзд коштує 2,6 злотих або 16 чеських корун, каса і вокзал там зачинені, але це не проблема, можна платити за проїзд кондуктору у поїзді)

Quote
із Хмельницького я зможу виїхати 4.02 в обід
ну дивіться, той варіант, що я вам показав через Герліц - вимагає старту 4 лютого о 18:26 з Перемишля (або 19:38 з Ряшева), на такий час виїхавши з Хмельницького в обід - ви трохи не встигаєте.
Отже переплановуємо
Тоді треба орієнтуватись на наступний поїзд (Перемишль 2:22 - 9:39 Вроцлав), при чому оскільки стиковка по Вроцлаву тут на Ваш страх і ризик - планувати продовження поїздки о 9:45 з Вроцлава на захід -я б не радив, слід орієнтуватись  на наступний. Тоді слід з сайта ДБ чавити варіанти зі стартом о 14:45 з Герліца.
по 29 чавиться лише така:

Görlitz   ab 14:45   TLX80210
Dresden-Neustadt   an 15:53
   
Umsteigezeit 27 Min.      

Dresden-Neustadt   ab 16:20   ICE 1554
Gotha   an 18:33   

Umsteigezeit 48 Min.      

Gotha   ab 19:21   RB 74628
Eisenach   an 19:44   

Umsteigezeit 30 Min.      

Eisenach   ab 20:14   CAN24162
Bebra   an 20:50   

Umsteigezeit 9 Min.      

Bebra   ab 20:59   CAN24233
Fulda   an 21:40   

Umsteigezeit 8 Min.      

Fulda   ab 21:48   ICE 877
Mannheim Hbf   an 23:53   


Щоб сайт DB вам показав такий варіант слід ввести:
Von: Goertliz
Nach: Mannheim
виїзд 05.02.2017 14:45
і натиснути кнопку Weiter Optionen
там натиснути Zwischenhalte hinzufügen
розкриєтся можливість задати проміжні зупинки, вибрати що вам треба 2 проміжні зупинки (2 Zwischenhalte)
Розкриються поля для цих зупинок і в них ввести Gotha в перше поле і  Fulda в друге. Час затримки 0:01 для кожної з них вказати
Далі натиснути Erweiterte Verkehrsmittelauswahl
розкриються квадратики з пташками катергорій поїздів для цих трьох ділянок (Ґерліц - Ґота, Ґота - Фульда, Фульда - Мангайм).
Знімаєте пташки в колонці D для всіх трьох ділянок, а для ділянки Ґота - Фульда - відключаєте також ICE і IC/EC
все, жмакаєте пошук і повинно показати потрібний Вам варіант.
Звірте що він відповідає тому, що вам треба і можна купувати

Якщо в Мангаймі місце призначення ближче не до головного вокзалу, а до якоїсь другорядної залізничної станції в межах міста - можна спробувати купити одразу до нього, з високою ймовірністю буде по тій-же ціні.

Quote
(автобус звісно має свої переваги загрузити три сумки харчів, на місяць же їду)
це ні до чого.
В Німеччині харчі недорогі, особливо якщо самому собі готувати. Якщо знайти магазин назразок Netto - там дещо може бути навіть дешевше ніж у нас.
« Last Edit: 16.01.17 , 01:01 by Maxy » Logged
Ulf
Active user

Posts: 2473


View Profile
« Reply #8 on: 16.01.17 , 11:01 »
Share Reply with quote

Щоб сайт DB вам показав такий варіант слід ввести:
Von: Goertliz
Nach: Mannheim
виїзд 05.02.2017 14:45
і натиснути кнопку Weiter Optionen
там натиснути Zwischenhalte hinzufügen
розкриєтся можливість задати проміжні зупинки, вибрати що вам треба 2 проміжні зупинки (2 Zwischenhalte)
Розкриються поля для цих зупинок і в них ввести Gotha в перше поле і  Fulda в друге. Час затримки 0:01 для кожної з них вказати
Далі натиснути Erweiterte Verkehrsmittelauswahl
розкриються квадратики з пташками катергорій поїздів для цих трьох ділянок (Ґерліц - Ґота, Ґота - Фульда, Фульда - Мангайм).
Знімаєте пташки в колонці D для всіх трьох ділянок, а для ділянки Ґота - Фульда - відключаєте також ICE і IC/EC
все, жмакаєте пошук і повинно показати потрібний Вам варіант.

В данном случае проще:

Zwischenhalt 1: Wutha
Zwischenhalt 2: Ronshausen


Без Verkehrsmittelauswahl или времени стоянки.

С уважением, Ульф
Logged
гнч
Guest
« Reply #9 on: 16.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

Дуже дякую! то все добре
але як стартувати?

Хмельницький - Львів
49 Кобзар 1:01 - 04:32
або Чорномор

120 Запоріжжя 8:05 - 12:26
чи

70 Маріупольский 12:59 -17:23

я розумію що ця ділянка дороги не так важлива як та, але всеж таки?

до речі в мене є вроді можливість приїхати у Львів наперед день і заночувати десь на Багряного...

а що за автобус Ви знайшли за 51€ зі Львова до Манхайма?
Logged
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.167 seconds with 21 queries.