Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.11.17 , 15:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Хмельницкий - Мангейм к 6.02.2017

Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Хмельницкий - Мангейм к 6.02.2017  (Read 5074 times)
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21191


View Profile
« Reply #10 on: 16.01.17 , 13:01 »
Share Reply with quote

Зачекайте, чого-це вас понесло в інший час доби?

Ми ж говорили про виїзд з Перемишля о 2:22, бо Вам з Хмельницького треба після обіда.

Значить з Хмельницького якщо хочеться дешево - треба виїхати на 70 (він як раз має бути 4 лютого), далі маршруткою Львів - Шегині і на піший перехід. Маршруток Медика - Перемишль у той час, коли Ви потрапити на польський бік - скоріш за все уже не буде, а от на останній рейс автобуса №9, той що о 21:50 - мабуть ще потрапите

http://eurobus.net.pl/files/przemysl_-_medyka_.pdf

а що за автобус Ви знайшли за 51€ зі Львова до Манхайма?
ну я навмання кількома автобусними сайтами поклацав і просто відшукав пропозицію Львів - Мангайм з найнижчою ціною, що була 1500 грн, суто для того, щоб мати якусь умовну величину, в котру треба укласти вартість проїзду поїздами, щоб зацікавити Вас. Перевізник - Winew-Reisen.
« Last Edit: 16.01.17 , 14:01 by Maxy » Logged
гнч
Guest
« Reply #11 on: 17.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote

з'явились деякі перепони - університет Манхайма не хоче надавати мені гуртожиток, чи не може. Ниписали шукайте самі, і в  сторінку з кучею ссилок ткнули. Шукаю!

тепер про виїзд 4-го на 70 не встигаю, і загалі така ідея мене не дуже вабить.

Ось думаю може зі Львова стартанути близько 5-ї ранку, чи нема ще маршруток в такий час і далі нічем буде іхати?

Чи з Хмельницького о 8-й ранку, тоді Львів біля першої години дня.

Припускаю виїзд 3.02, з обставинами що склались.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21191


View Profile
« Reply #12 on: 18.01.17 , 15:01 »
Share Reply with quote

виїзд зранку через Польщу - справа невдячна, бо через Польшу хоч і найменший час власне їзди, але у такому разі виходить, що до вечора до Мангайма Ви все-одно не встигнете (навіть при старті о 5 ранку зі Львова не встигнете), а в ніч упретесь в найбільш невдалому місці, уже в Німеччині, там навіть якби було на ціну байдуже, то там просто аж надто мало варіантів, щоб вночі хоча б у приблизно потрібному напрямку рухатись. А так щоб ще й не дорого виходило - я взагалі не знаю таких варіантів.

При виїзді з Хмельницького зранку рано - можна проїхати через Словаччину - Чехію (і ніч перебути в нічному поїзді з Кошице до Праги). У такому - слід виїхати на 108 до Чопа, далі до Кошице і на поїзд Кошице 21:22 - 5:58 Прага (купувати сайтом RegioJet, по 9 євро місць вже немає, є по 13,5 євро сидячі чи 21,4 євро лежачі) і далі зранку Прага - Мангайм (брати сайтом ЧД, коштує 524 коруни (19 євро), краще не IC-автобусом 7:10, а о 8:28 комбінацією поїздів, бо по Празі стиковка на ваш страх і ризик, а RegioJet може і запізнитись). Це кривуватий маршрут і довший по часу в дорозі, але з таким часом виїзду я не бачу дешевших варіантів через Польщу, так щоб ніч десь не пересиджувати.

А от якщо виїзд в такий час, щоб ранній старт зі Львова був - я взагалі не бачу як можна застосувати з користю для себе.
Quote
Ось думаю може зі Львова стартанути близько 5-ї ранку, чи нема ще маршруток в такий час і далі нічем буде іхати?
з потраплянням до кордону проблем не було б, є електричка о 5:25 до Мостиськ-держкордона, а там її чекає маршрутка до пішого переходу.
Але Вам від цього користі немає, бо так само посеред Німеччини упретесь в ніч.
Я не можу придумати дешевшого способа продовжувати рухатись в потрібному напрямку при такому часі старту і вночі теж, ніж через Австрію. А тою дорогою уже все дуже дорого виходить (мені не приходить в голову дешевший варіант, ніж за ~70 євро від українського кордону до Мангайма, щоб без автобусів)

А взагалі Вам слід мати на увазі, що при такій довгій ділянці по Німеччині - дешеві варіанти не чекатимуть, поки ви зберетесь їх купити. Місця по нормальній ціні можуть розпродатись у будь-який момент.
« Last Edit: 18.01.17 , 15:01 by Maxy » Logged
гнч
Guest
« Reply #13 on: 22.01.17 , 13:01 »
Share Reply with quote

Отримав сьогодні зранку листа, з Маннхайму, можливо щось і вийде з житлом...
Але поки це проясниться, доведеться дуже скоро збиратись та купувати білети в останній момент.
Дувлюсь на цей автобус з його перевагами та недоліками
Quote
14:40

Львов

автовокзал



02:05

Дрезден

автовокзал



03:40

Лейпциг

вокзал



05:10

Йена

вокзал



06:15

Эрфурт

вокзал



09:15

Кассель

вокзал



12:30

Франкфурт-на-Майне

автовокзал


Трохи крюк вин робить заїзжаючи в Кассель. ціна 1450 і з Франкфурта треба добиратись ще у Манхайм якимись Flixbus +8Є
Logged
гнч
Guest
« Reply #14 on: 22.01.17 , 13:01 »
Share Reply with quote

Quote
а як потрапити зі Львова у Чеський Тешин?
дістатись до Кракова, далі автобусом у Cieszyn за 20-21 злотих.


З автостанції Cieszyn (її трохи  перенесли, але несуттєво, вона все-одно недалеко від вокзала Cieszyn) до вокзала Чеського Тешина - 15 хвилин пішки. З минулого сезону з'явилась альтернатива, щоб ці 15 хвилин пішки не йти.
Там зрідка (раз на 2-3 години, див розклад наприклад сайтом ЧД) ходить поїзд. Ну як поїзд, мотриса.
В дорозі 5 хвилин, проїзд коштує 2,6 злотих або 16 чеських корун, каса і вокзал там зачинені, але це не проблема, можна платити за проїзд кондуктору у поїзді)

Quote
Щоб сайт DB вам показав такий варіант слід ввести:
Von: Goertliz
Nach: Mannheim
виїзд 05.02.2017 14:45
і натиснути кнопку Weiter Optionen
там натиснути Zwischenhalte hinzufügen
розкриєтся можливість задати проміжні зупинки, вибрати що вам треба 2 проміжні зупинки (2 Zwischenhalte)
Розкриються поля для цих зупинок і в них ввести Gotha в перше поле і  Fulda в друге. Час затримки 0:01 для кожної з них вказати
Далі натиснути Erweiterte Verkehrsmittelauswahl
розкриються квадратики з пташками катергорій поїздів для цих трьох ділянок (Ґерліц - Ґота, Ґота - Фульда, Фульда - Мангайм).
Знімаєте пташки в колонці D для всіх трьох ділянок, а для ділянки Ґота - Фульда - відключаєте також ICE і IC/EC
все, жмакаєте пошук і повинно показати потрібний Вам варіант.
Звірте що він відповідає тому, що вам треба і можна купувати

видав мені за 29є


Görlitz

ab 12:45
 
12

    80208

trilex-express - Länderbahn und Vogtlandbahn-GmbH Richtung: Dresden Hbf
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , nur 2. Klasse



Dresden-Neustadt

an 13:53
 
8




Umsteigezeit 27 Min.


Umsteigezeit anpassen



Dresden-Neustadt

ab 14:20
 
5

ICE 1556

Intercity-Express Richtung: Wiesbaden Hbf
Bordrestaurant



Gotha

an 16:33
 
2




Umsteigezeit 48 Min.


Umsteigezeit anpassen



Gotha

ab 17:21
 
2

RB 74624

ABELLIO Rail Mitteldeutschland GmbH Richtung: Eisenach
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Rampe im Zug , Laptop-Steckdosen , Fahrkartenautomat im Zug



Eisenach

an 17:44
 
3




Umsteigezeit 30 Min.


Umsteigezeit anpassen



Eisenach

ab 18:14
 
6

CAN24158

cantus Verkehrsgesellschaft Richtung: Bebra
Fahrradmitnahme begrenzt möglich



Bebra

an 18:50
 
9




Umsteigezeit 9 Min.


Umsteigezeit anpassen



Bebra

ab 18:59
 
3

CAN24227

cantus Verkehrsgesellschaft Richtung: Fulda
Fahrradmitnahme begrenzt möglich



Fulda

an 19:37
 
4




Umsteigezeit 11 Min.


Umsteigezeit anpassen



Fulda

ab 19:48
 
4

ICE 377

Intercity-Express Richtung: Basel SBB
Bordrestaurant



Mannheim Hbf

an 21:27
 
4
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21191


View Profile
« Reply #15 on: 22.01.17 , 15:01 »
Share Reply with quote

Я знаю. Але пропонував Вам не цю комбінацію, а ту що на 2 години пізніше - не дарма.

Головне питання - яким чином Ви плануєте скористатись квитком з виїздом о 12:45 з Ґерліца?

Такого поїзда, котрим можна виїхати зі Вроцлава, щоб в момент прохоження Ґерліца він опинився саме тим поїздом о 12:45, з котрого треба починати поїздку згідно до німецького квитка - не існує. Той поїзд, що о 12:45 - має Ґерліц як початкову станцію. До нього звісно можна приїхати з пересадками з Вроцлава з пересадкою у Венґлинці але там час виїзду з Вроцлава невдалий - 9:45.

Я б не радив планувати стиковку на цей поїзд при приїзді у Вроцлав нічним поїздом о 9:39, бо саме тут - стиковка на Ваш страх і ризик. 6 хвилин у такому разі - зовсім не досить.

От всі наступні стиковки, ті що в Німеччині - вони на відповідальність німецької залізниці (вона зобов'язана доставити Вас до місця призначення, якщо така стиковка розвалюється - це вважається вина залізниці), тому там можна не боятись навіть 2 хвилин на пересадку, якщо цю комбінацію сайт DB пропонує, в будь-якому разі ДБ так чи інакше довезе, якщо квиток продала.

А от у Ґерліц треба потрапити як штик без запізнень, це найвідповідальніше місце в усій Вашій поїздці. Якщо запізнитесь - ваш квиток пропаде (вірніше стане нечинним на тих ділянках, де у Вас проїзд на IC/ICE, ті ділянки що регіональними - їхати все-одно можна).

А той варіант, котрий я Вам радив - що в 14:45 з Ґерліца - це поїзд, маршрут котрого починається з Вроцлава о 12:12. Купуючи квиток з початком поїздки о 14:45 у Ґерліці - Ви ніде аж до самого Дрездена  не пересідаєте, саме цей поїзд о 14:45 проходить Ґерліц. І перед його відходом з Вроцлава - у Вас дуже адекватний запас часу на пересадку, понад 2 години, що дозволяє не боятись можливого запізнення нічного поїзда.
 
« Last Edit: 22.01.17 , 15:01 by Maxy » Logged
гнч
Guest
« Reply #16 on: 23.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

ну добре , трохи резюмуємо

виїзд х Хмельницького о 8:05 120-м ціна 50 грн. до Львова в 12:26 там

далі коли зі Львова виїзжати і чим, яка ціна, шоб  18:26 з Перемишля (або 19:38 з Ряшева) їхати далі? Це так розумію 19:26 і 20:38 за київським часом?

далі до Вроцлава 113 злотих,  це десь 753 грн.

далі білет на захід скілько коштуватиме?

потім по DB 29€

і де злоті краще брати? так розумію у Львові?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 21191


View Profile
« Reply #17 on: 23.01.17 , 13:01 »
Share Reply with quote

Я от не встигаю слідкувати за тим як стрибає Ваша думка. Особливо ускладює справу, що ви не вважаєте потрібним це явним чином проговорювати.
Останнє, що я відслідкував - що Ви планували їхати тим TLK, що о 2 ночі з Перемишля.
А тут Вас понесло щось зовсім у інший часовий проміжок.
Quote
далі білет на захід скілько коштуватиме?

потім по DB 29€
Я вже писав Вам тут http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=122945.msg455252#msg455252

27,1 злотих за ділянку Вроцлав - Зґожелець, тариф KD. На підставі цього квитка зараз дозволяється їхати також ділянку Зґожелець - Герліц. Починаючи з Герліца - працює квиток DB.
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 3346


View Profile
« Reply #18 on: 23.01.17 , 13:01 »
Share Reply with quote

Злоті в Хмельницькому мають бути у відділеннях Кредо банку та Ідеа банку. А як ні, то у Львові в районі залізничного вокзалу купа обмінників
Logged
гнч
Guest
« Reply #19 on: 23.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote

Отримав сьогодні зранку листа, з Маннхайму, можливо щось і вийде з житлом...
Але поки це проясниться, доведеться дуже скоро збиратись та купувати білети в останній момент.
....
ось так думка стрибає, вже вибачайте будьласка
А сьогодні отримав листа ще й з Карлсруе... та сама історія.
Мені дуже не хотілося б переносити поїздку місяцем піздніше.

То чим і коли краще виїзжати зі Львова на Польщу, щоб встигнути на 18:26, чи той що за ним йде ?
Білети в польскі касі такі по ціні як і на сайті? Карткою розрахуватись можна?

І як на зло з Хмельницького після 70-го (на який я не встигаю) до Львова нічого не їде. Автобусом їхати через два Волочиски, довго і марудно по нашим дорогам, ще дорожче ніж потягом.
Хоть бери їдь на собаках" о 16:17 з Хмельницького, Підволочиськ, Тернопіль....
Logged
Tags:
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.115 seconds with 21 queries.