Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.05.19 , 23:05

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Львів - Гамбурґ

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Львів - Гамбурґ  (Read 17508 times)
гнч
Guest
« on: 21.01.17 , 14:01 »
Share Reply with quote

а сейчас как лучше добраться в Гамбург со Львова?
и еще интересно сколько будет стоить месячный билет, что бы ездить в Гамбург с пригорода?

ну и может не в тему, нужно снять жилье - экономвариант в Гамбурге или пригороде на месяц, какие варианты могут быть?
Logged
Ulf
Active user

Posts: 3031


View Profile
« Reply #1 on: 21.01.17 , 16:01 »
Share Reply with quote

и еще интересно сколько будет стоить месячный билет, что бы ездить в Гамбург с пригорода?

Смотря с какого пригорода. http://www.hvv.de/fahrkarten/wochen-monatskarten/allgemeine-karten/

С уважением, Ульф
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22434


View Profile
« Reply #2 on: 21.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote

дарма Ви в тему про Бремен запхали це запитання.
Бремен - тут повна протилежність Гамбурґа.
Бремен - це одне з місць куди найгірше виходить вибудовувати недорогий маршрут з України по рейках, тому доводиться розглядати літаки, автобуси і все таке.

А Гамбурґ - навпаки, одне з найвіддаленіших місць (з найбільшою кількістю кілометрів вглиб "дорогої" Німечини), куди в принципі ще виходить прийнятний і по часу і по ціні варіант без завчасної купівлі хоч чогось.

Це дозволяє зробити земельний квиток (проїзний на день) На Мекленбурґ-Померанію Зона чинності квитка також включає ділянку Ґрамбов - Щецин, ділянки через Шлезвіґ-Гольшайн до Гамбурґа і сам Гамбурґ (зони А+B). Коштує 23 євро з особи в автоматі і на сайті DB. Якщо подорожує кілька осіб разом - то +4 євро за кожну додаткову особу. В касах - продається зі збором 2 євро. У Польщі - продається у Щецині за еквівалент 25 евро у злотих.
Їхати можна лише регіональними поїздами, але як-раз по цьому маршруту - програш по часу у порівнянні з варіантами з застосуванням IC неістотний (також не можна їхати по маршрутах через Тантов і Берлін).

Головна проблема - по буднях - земельний квиток чинний лише з 9 ранку, тобто відносно симпатичний варіант, де старт зі Львова на IC+705 і далі хвиля приводить на нічний поїзд у Кракові, що дає приїзд у Щецин о 5:47 і дозволяла б потрапити у Гамбурґ на 12:51  - з допомогою цього квитка по буднях не реалізуються, таким способом можна проїхати лише по вихідних. По буднях треба їхати більш пізніми нічними поїздами, щоб поїздка з використанням земельного квитка починалась не раніше 9 ранку, тоді приїзд до Гамбурґа відповідно пізніше (не раніше ніж о 14:51).

Якщо ж про поїздку відомо завчасно - можно ловити різні спецпропозиції (з тих що з обмеженої кількістю дешевих місць), у такому разі в принцпі по 29 можна вполювати багато цікавого різного, залежно від бажаного часу виїзду зі Львова, тоді можна собі приїхати у Гамбурґ у будь-який час.
Logged
гнч
Guest
« Reply #3 on: 22.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

Прошу вибачення, що не в ту тему написав.

Ось розглядаю варіанти по ціні та час у дорозі, можливість спати та час виїзду.
Як із багажем у всіх цих потягах?
Іду на місяць, треба брати додатково взуття  та костюм з пальто, щоб брати участь у протокольних заходах.

Ось дивлюсь на цей автобус, і думаю цеж треба сутки після нього відсипатись і відмиватись.


Quote
...
15:00

Львов

автовокзал
....

08:00

Гамбург

автовокзал


09:45

Бремен

автовокзал


* — из Украины: вторник, среда, четверг, суббота, воскресенье

і ціна 1450, а якщо туди звідти брати одразу то 2750 грн. Якщо платити в інтернеті то ще - 10%
багаж вези спокійно. Але дуже нудно іхати.

Яка альтернатива може бути, хай більше часу у дорозі чи навіть трохи дорожче? Може теж через Герліц?
Виїзд з Хмельницького потягом о 8:00, або напередодні після 19-ї чи опівночі.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22434


View Profile
« Reply #4 on: 22.01.17 , 14:01 »
Share Reply with quote

ну як-раз у тих варіантах, що я вам запропнував - з можливістю полежати - проблем немає, у поїзді, що припадає на нічну ділянку -  з Перемишля або Кракова до Щецина - кушеткові і спальні вагони є.

На багаж - звичайні залізничні правила, тобто з розмірами і масою - проблем зазвичай не виникає, але в місцях пересадки його доведеться переносити самотужки.

Іншими варіантами - є сенс їхати, лише якщо вдалось вполювати спецпропзозицію і перевага тут буде лише в швидкості і можливо меншій кількості пересадок. А от ділянка, на якій можна полежати - різко скорочується (бо їзда через Щецин - це ніби "відсипна", дещо розтягнута ділянка по Польщі, а якщо ми знаходимо коротший маршрут з використанням німецьких IC/ICE - перестрибнути на інший бік польсько-німенцького кордону можна раніше, це зекономить час, але це все ціною вкорочення внутрішньопольської відсипної ділянки).
Logged
гнч
Guest
« Reply #5 on: 30.01.17 , 13:01 »
Share Reply with quote

Дивлюсь в ryanair є літаки 10:15 Rzeszow
11:35 FR 1575 Berlin Schönefel
від 19 злотих
як його дотичити зі сходу і заходу?
Logged
гнч
Guest
« Reply #6 on: 30.01.17 , 20:01 »
Share Reply with quote

Є дешеві літаки часом з Жешува до Берліна.
У мене питання, як і чим із Львова, дістатись в аеропорт Жешува на 9-ту годину (виліт о 10:хх)?
Дякую
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22434


View Profile
« Reply #7 on: 30.01.17 , 20:01 »
Share Reply with quote

зі сходу - по-моєму надійніше і комфортніше приїхати по-дешевому (тобто без використання п. 51) звечора і далі ночувати у Ряшеві. Хоча звісно нічого не заважає ночівлі в Ряшеві не планувати і переходити кордон на пішому переході вночі (щоправда тоді питання чим на кордон їхати і як вихати з Медики в Перемишль) чи розкошелитись на 51. Але по-моєму такі геройства тут ні до чого, бо готель (або окрема кімната в хостелі) в Ряшеві лише ~10 євро коштуватиме. І надійніше, у такому разі у випадку затримки - просто скоротиться час сну, а якщо намагатись їхати на літак без "буферної" ночі у Ряшеві - то у випадку затримки на кордоні - зростає риск запізнення на літак.

З заходу - ситуація така.

Можна їхати дешевше і довго (3 години з хвостиком у дорозі, при купівлі завчасно ціна 7-9-11 євро, при купівлі перед відходом - трохи дорожче, але теж терпимі ціни) -це flixbus і ще один (лише один) конкретний поїзд IRE Berlin Obf 16:52 - 20:04 Hamburg Hbf (на нього хоч перед відходом о 19,9 євро квитки бувають і кількість місць не обмежена, але нижчої ціни при купівлі завчасно - не буде).
Можна їхати швидко (1:41-2:05) - це поїзди IC, EC або ICE, при купівлі завчасно - на них ловляться квитки по цінах від 19 євро.
Повний тариф - на IC/EC чи ICE - надто немилосердний (65 євро за IC чи EC, 79 євро за ICE), гадаю ми навмисне придбання квитка по такому тарифу розглядати не будемо, по-моєму це далеко не Ваш бюджет.

Гіпотетично є можливість проїзду суто регіональними поїздами, але це досить довго (понад 7 години) і досить дорого (найдешевша комбінація квитків, щоб покрити таку подорож - від 39 до 44 євро, залежно від маршрута), тобто майже завжди буде і дорожче і довше ніж автобус перед відходом, тому саме у даному разі - цей варіант проїзду я б не розглядав.

Плюс 3,4 євро за проїзд ділянки з аеропорта Шонефельд до міста - хоч до вокзалу, хоч до автовокзалу по тарифу VBB. На автовокзал можна їхати у такому разі як суто s-bahnами, так і комбінацією S-bahn+метро. Включати цю ділянку до складу залізничного квитка (якщо по залізничному квитку - можна їхати лише s-bahnами, без метро), що береться по спецпропозиції - у даному разі недоцільно, бо ціна з 19 міняється на 29 (це зумовлено тим, що тарифна відстань Берлін-Гол - Гамбург - як раз 297 км, а саме на 300 км пролягає та чарівна межа, при досягненні котрої вартість шпарпрайса з 19 євро міняється на 29).

Отже, як бачимо -  адекватні по ціні варіанти - нажаль вимагають такого квитка, що чинний лише на конкретний рейс.

Постає питання - що робити, якщо літак запізниться і які будуть втрати залежно від виду транспорта і подальших дій.

Отже з flixbus - ситуація така - якщо повертати квиток не пізніше ніж 15 хвилин до відходу - квиток повертається зі штрафом 1 євро. Правда повертають не живими грошима, а ваучером, що можна використати на покупку нового автобусного квитка, але все-одно непогано. Як правило про те, що літак запізнюється - майже завжди можна зорієнтуватись по затриміці часу вильоту. Тобто зрозуміти, що на свій автобус Ви не встигаєте - можна буде набагато раніше, ніж 15 хвилин до відходу і швидко з мобілки здати той автобусний квиток, що пропадав-би. Якщо ж не зорієнтуватись вчасно і проґавити момент 15 хвилин до відходу - то квиток здати неможливо і у випадку запізнення на автобус - квиток повністю пропадає.

З квитком на IC/EC чи ICE, купленим по спецпропозиції - ситуація трохи інакша. Там уже повертати нічого не можна. Можна у день виїзду доплатити різницю в ціні до повного тарифа, у такому разі квиток стає чинним на всі поїзди, тобто знімається та прив'язка до поїзда, що була умовою спецпропозиції.
Обрати такий з доплатою до повної ціни не пізно будь-яколи в день виїзду, хоч до відходу того поїзда, що виписаний обов'язковим у квитку, хоч після. Щоправда не певен що доцільно так робити у більшості випадків. Повний тариф - це 65 євро на IC/EC і 79 Євро на ICE. Тобто якщо була спецпропозиція куплена за 19 євро і спізнились на той поїзд, що у квитку є обов'язковим по умовам спецпропозиції - то "реанімувати" квиток можна доплативши 46 євро на IC/EC і 60 євро за ICE, тобто досить великі суми. Навіть з IC/EC - величина доплати на мій смак великувата,  новий квиток на автобус навіть перед відходом буде явно дешевше, ніж "реанімація" залізничного.
 
Але все-ж знати про таку можливість може бути корисно, бо в певних специфічних скрутних обставинах така можливість може виявитись менш поганою ніж інші. Наприклад якщо так обставини склались, що літак так катастрофічно запізнився, що прилетів після 7 вечора поки до міста доїхали - уже час наближається до 20:00. Всі автобуси уже поїхали, регіональними уже до нічної перерви у русі - до Гамбурга не встигнути. Ночувати і на наступний день їхати по новому квитку - скоріш за все буде сумарно досить дорого. У той-же час доїхати до Гамбурга на ICE - ще у такий час можливо. В таких специфічних обставинах доплатити 60 євро за ICE може бути не найгіршим варіантом.

Можливість доплатити 60 євро до повного тарифа - хоч і шалено дорого, але все-одно менш погано, ніж купувати новий квиток на ICE за 79. Але перед тим як це робити - слід перевірити вартість нового квитка на ICE. Справа у тому, що у внутрішньому сполученні - іноді місця по шпарпрайсу бують за кілька годин до відходу, і хоча так пізно - зазвичай це досить дорого (назразок 69 євро), але зрідка бувають місця і по 39-59, якщо раптом є такі - то краще їх купити, а не доплачувати 60 за "реанімацію" квитка за 19 на пропущений ICE.
« Last Edit: 30.01.17 , 21:01 by Maxy » Logged
гнч
Guest
« Reply #8 on: 31.01.17 , 14:01 »
Share Reply with quote

Зі сходу
Хмельницький - Львів  70-м 12:59 - 17:23
потім ночівля в Ряшеві, до якого ще треба якось доїхати чи дойти, і дорога в аеропорт.

Або 136-м до Львова 0:32 -4:24
потім якимись дивом дістатись автовокзала на Стрійські.
І о 6:00 виїхати автобусом Київ - Вроцлав, до Корчова.
Там пішоходів (з квитком на літак із Ряшева) пропускають?
Пішки зайти у Польщу, і на виїзді з КПП стопити все що попаде, можливо й том саме автобус. Далі аеропорт вроді не далеко від траси? Чи це автобан теж?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22434


View Profile
« Reply #9 on: 31.01.17 , 14:01 »
Share Reply with quote

На переході Краківець-Корчова пішоходів не пускають. Тому якщо їхати автобусом з перетином кордону у час, коли не працює підвозка з Медики до Перемишля - то доведеться одразу за автобусний квиток Львів - Ряшів платити (ціна різна залежно від автобуса, але зазвичай більше двохсот гривень).

при виїзді зі Львова о 6 ранку - Ви скоріш за все на літак спізнитесь, навіть якщо не буде надзвичайних черг на кордоні. А зважаючи що вони ці черги бувають дуже великими - цей варіант я б навіть не радив розглядати.
Скоріш за все, якщо не планувати ночівлі у Ряшеві - то для потрапляння на літак з таким часом вильоту - надійніше буде їхати автобусом, що з Львова виїздить ввечері (наприклад є ЛеоЕкспресівський, о 23:40 з головного вокзалу, або 0:20 зі стрийського).

Logged
Tags: lviv hamburg 
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!