Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.08.17 , 20:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      Львів - Гамбурґ

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Львів - Гамбурґ  (Read 7247 times)
volotar
Active user

Posts: 302


View Profile
« Reply #90 on: 24.02.17 , 22:02 »
Share Reply with quote

Ривками через Берлін...

Навіщо? Вам так кортить побачити Берлін, що Ви готові погодитись на незручний маршрут та не надто зручні пересадки? Повірте - воно того не варте. Одна з причин, що ані за півдня, ані за два дні Ви Берлін не подивитесь (німецька столиця величезна - у дев'ять разів більша за Париж, і цікаві місця розкидані по різних районах міста, іноді доволі віддалених від центру).
Logged
гнч
Guest
« Reply #91 on: 27.02.17 , 15:02 »
Share Reply with quote

...
Quote
Hamm(Westf)   ab 00:49   9   IC 447   Intercity Richtung: Berlin Ostbahnhof
Berlin Ostbahnhof   an 05:44   1
Umsteigezeit 14 Min.

Berlin Ostbahnhof   ab 05:58   2   RE 3704   Regional-Express Richtung: Wünsdorf-Waldstadt
Berlin-Schönefeld Flughafen   an 06:20
особисто я б так не поїхав. Гіпотетичний шанс встигнути у Вас звісно є, але я б не радив так їхати.
Надійніше - прибувати до аеропорту за ~2 години до вильоту.

Тоді може так
Quote
Münster(Westf)Hbf   ab 20:34   3   RE 32555   National Express Richtung: Krefeld Hbf
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden , Laptop-Steckdosen , Klimaanlage
Hamm(Westf)   an 20:57   6
Umsteigezeit 14 Min.
Umsteigezeit anpassen
Hamm(Westf)   ab 21:11   5   ICE 947   Intercity-Express Richtung: Berlin Gesundbrunnen
Bordrestaurant , Bordgastronomie geöffnet bis 22:00 Uhr
+ 1 Tag   
Berlin Hbf (tief)   an 00:09   1
 Fußweg 9 Min.
Umsteigezeit anpassen
Berlin Hbf (S-Bahn)   ab 00:18   15   S 7   S-Bahn Richtung: Ahrensfelde
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , nur 2. Klasse
Berlin Ostkreuz (S)   an 00:33   6
Umsteigezeit 5 Min.
Umsteigezeit anpassen
Berlin Ostkreuz (S)   ab 00:38   11   S 9   S-Bahn Richtung: Berlin-Schönefeld Flughafen
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , nur 2. Klasse
Berlin-Schönefeld Flughafen   an 01:06   13

Тільки не зовсім зрозумів що таке S 7 і S 9, трамваї? В них можна їхати з цим квитком?
І на якому з трох вокзалів чи в аеропорту ніч пересидіти? Може розбити по 2 годині на кожен?
Так хоть туалети безкоштовні?
Logged
гнч
Guest
« Reply #92 on: 27.02.17 , 15:02 »
Share Reply with quote

...
Зрештою є і інші дешеві авіаперельоти, з місцем вильоту десь ближче до Мюнстера, навіть якщо місце прильоту на сході менш зручне. Наприклад є Дортмунд - Краків RyanAir або Дортмунд - Катовіце - Wizz.

Ну припустимо з Дортмунда в Катовице 27 євро. Так до Дортмунда доїхати ще требе 16-19 євро.
Чий Візз там рейси виконує, венгерський? І яку ручну кладь він дозволяє?
Знову ж таки добиратись ще треба до залізниці не менше 25 км, щоб на ранок потрапити в Перемишль.
І знову білети ПКП раком дає, 50 + 33 в них виходить то 114 то 117 злотих
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 3153


View Profile
« Reply #93 on: 27.02.17 , 18:02 »
Share Reply with quote

З Дортмунда можна і в Київ полетіти
Logged
гнч
Guest
« Reply #94 on: 27.02.17 , 19:02 »
Share Reply with quote

З Дортмунда , колись можна було і в Львів полетіти.
Ви знали таке , Ігор?

А я літав в 2013 році, за 419 гривень. І ще їхав автобусом за 3 євро, від станції Хользвікейд до аеропорту.

Ви теж там бували?
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 3153


View Profile
« Reply #95 on: 27.02.17 , 19:02 »
Share Reply with quote




Ви теж там бували?

Саме в тому регіоні Німеччини я поки не бував. Але якби треба було вибиратись з тих країв, то спробував би таки вполювати квитки Дортмунд-Київ по нормальній ціні, щоб мінімізувати кількість пересадок і час в дорозі. Хіба що у Вас до подорожі залишилось мало часу і квитки вже занадто дорогі і іншого вибору немає як їхати з пересадками через Польщу.

Logged
volotar
Active user

Posts: 302


View Profile
« Reply #96 on: 02.03.17 , 18:03 »
Share Reply with quote

Тільки не зовсім зрозумів що таке S 7 і S 9, трамваї? В них можна їхати з цим квитком?
S-Bahn - міська/приміська електричка. Діють звичні міські квитки на транспорт + дойчебанівські квитки у випадках, якщо маршрут не пролягає виключно в межах однієї транспортної спілки (як от у Вашому випадку). Так що, Ваш квиток діятиме.

Quote
Так хоть туалети безкоштовні?
В Аеропорту туалети - безкоштовні, на вокзалах - платні (і доволі недешеві - по євро). WC також присутні в регіональних потягах, що їдуть в аеропорт (зрештою, як і в будь-яких інших), але в берлінських S-Bahn-ах туалетів немає.
Logged
гнч
Guest
« Reply #97 on: 02.03.17 , 22:03 »
Share Reply with quote

А які там лавки в Берліні гооовному та східному, аеропорту?
Лягти не дадуть подрімати?
Logged
volotar
Active user

Posts: 302


View Profile
« Reply #98 on: 03.03.17 , 00:03 »
Share Reply with quote

А які там лавки в Берліні гооовному та східному, аеропорту?
Лягти не дадуть подрімати?

На вокзалі, на скільки я пам'ятаю, лавки з поручнями - Ви там не розляжетесь. На головному на -1 поверсі є напівзакритий невеликий простір для пасажирів з квитками - Wartebereich, акурат навпроти виходу з супермаркету Kaiser's. Не пам'ятаю, які там лавки. Іноді місцеві гіпстери, в очікуванні потяга, розлягаються прямо на підлозі. Ні разу не бачив, щоб їх хтось зганяв. Але це спальник треба мати, інакше ризикуєте привезти собі з Європи бронхіт в подарунок (взагалі Hauptbahnhof доволі прохолодний, через свої велитенські масштаби). Східний вокзал - це Ostbahnhof (у Вас в маршруті натомість Ostkreuz, але ніщо не забороняє поїхати з головного вокзалу до Ostbahnhof'у), він мав би бути теплішим.
Найтепліший, напевне що, - аеропорт. Про те як і де спати там, можете почитати на http://www.sleepinginairports.net/europe/berlin.htm

Але, якщо серйозно, Вам справді хочеться спати в громадському місці? Чи не краще винайняти десь ліжко в хостелі?
Logged
гнч
Guest
« Reply #99 on: 03.03.17 , 11:03 »
Share Reply with quote

в мене вильот о 7:15

тому спати в Хостелі часу особливо не буде. А є недорогі десь близько? Якщо такий варіант

Münster(Westf)Hbf    ab 20:34    3   RE 32555    National Express Richtung: Krefeld Hbf
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden , Laptop-Steckdosen , Klimaanlage
Hamm(Westf)    an 20:57    6
Umsteigezeit 14 Min.
Umsteigezeit anpassen
Hamm(Westf)   ab 21:11    5   ICE 947    Intercity-Express Richtung: Berlin Gesundbrunnen
Bordrestaurant , Bordgastronomie geöffnet bis 22:00 Uhr
+ 1 Tag   
Berlin Hbf (tief)    an 00:09    1
 Fußweg 9 Min.
Umsteigezeit anpassen
Berlin Hbf    ab 02:42    12   RB 18647    Regionalbahn Richtung: Berlin-Schönefeld Flughafen
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden
Berlin-Schönefeld Flughafen    an 03:11    4

Ну можливо трохи раніше до Берліну приїхати...
Logged
Tags: lviv hamburg 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.099 seconds with 20 queries.