Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
08.12.19 , 12:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Trip itinearies and train timetables

      Киев - Амстердам, 29-31 января

Pages: 1 [2]
Reply | Print
Author Topic: Киев - Амстердам, 29-31 января  (Read 1784 times)
Владимир
Active user

Posts: 339


View Profile
« Reply #10 on: 09.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

У меня есть ещё вариант (незнаю, как будет в новом графике): 1. Париж ближе чем Берлин, если да, то есть вариант проезда до Варшавы, а потом на поезде Москва Париж, а с Парижа либо на поезде, либо на самолёте. ..

Ви ціни на той поїзд бачили?))
Тут в одном месте пишет что есть остановки в Польше (кроме Тересполи) , а сайт ПКП рисует прочерки,  чистые остановки в РФ, Беларуси,  Германии (Франкфурт, Берлин ), Страсбург, Париж, поэтому смысла нету ехать ради этого в Минск на этом поезде в Берлин или Париж а потом на самолёте,  это тупо, ладно напрямую, тем более, что проезд 6 с лишним тысяч кажется российских рублей...
Logged
Владимир
Active user

Posts: 339


View Profile
« Reply #11 on: 09.08.19 , 22:08 »
Share Reply with quote

Проезд Минск Берлин на 23/24 (нумерация в Бресте меняется на 24) тот шо до Парижа 10500 рублей, на 13 прямом 9500 сидячка 7500;
 С Бреста купешка до Берлина на 13 - 6500 , сидячка 4173;
 А до Парижа на 24 с Минска 16700, с Бреста 13500...Вот такие пироги...
Logged
_vs_
Active user

Posts: 1301


View Profile
« Reply #12 on: 10.08.19 , 00:08 »
Share Reply with quote

Проезд Минск Берлин на 23/24 (нумерация в Бресте меняется на 24) тот шо до Парижа 10500 рублей, на 13 прямом 9500 сидячка 7500;
 С Бреста купешка до Берлина на 13 - 6500 , сидячка 4173;
 А до Парижа на 24 с Минска 16700, с Бреста 13500...Вот такие пироги...
Причем здесь Минск и вообще мажорский ПИДовоз? Автор вообще-то спросил об интересном маршруте из Чопа. И по его сообщениям видно, что ездил он по ЕС не особо меньше чем Maxy.
Т. к. похоже, что автор из Киева, для него может быть актуален и ночной Перемышль - Берлин благодаря своей цене (от 20 евро сидячка, от 40 лежачка), но вряд ли эта московская поделка за 200 с лишним.
Из Берлина шпарпрайс в Амстердам от 40, из Кельна от 20, Берлин - Кельн тоже от 20, как и Прага - Кельн (їзденка) аналогично Прага - Брюссель. Из Мюнхена 40.
Что касается Швейцарии, сэкономить там точно не выйдет и она вообще в стороне от маршрута, но к своему удивлению обнаружил даже шпар-билеты Берлин - Цюрих и Берлин - Женева по 19.90:). Из Кельна в такую же цену. Т. е. если очень хочется именно туда, то каждый отдельный билет, будь он составной или прямой, обойдется примерно в 20 евро, если хотя бы один из его пунктов находится в Германии. Чехия - ближняя Германия — обычно дешевле. Брюссель - Амстердам (SNCB) — от 26 евро. Там уже начинается "дорогая" Западная Европа, тем более это касается Франции, но автору туда вроде и не надо.
Самый дешевый маршрут получается Чоп - Кошице - Прага - Берлин - Кельн - Амстердам — чуть более 60 евро, хотя м.б. там можно что-то более хитро поискать на CD от других чешских станций.
Logged
Leonid
Active user

Posts: 224


View Profile
« Reply #13 on: 10.08.19 , 11:08 »
Share Reply with quote

Так, малость на увазі не доїхати із пукта A в пункт B якомога швидко і дешево, а навпаки. Прокласти  маршрут у стилі Маху, щоб було цікаво і по-новому, можна чигирями. По-новому -- це звучить досить незрозуміло, тому наведу приклад.  Хотілось розпочати маршрут через Будапешт і Відень. У Відні не був майже 10 років, тому там зупинка на пару днів. А от далі починається терра інкогніта. Куди рухатись далі? Хотілось би знову Австрією у напрямку Швейцарії, а вже звідти вже якось викручувати на Амстердам. Або через Мюнхен (тільки не від Львова, а від Будапешту) і далі Німеччиною. Оскільки на такому шляху багато кордонів, то саме з цим виникають сумніви, чи не дурня все це?
       
Але ви несподівано підказали нову ідею про північний шлях. Можна заїхати в Амстердам через Скандинавію, через Данію, наприклад. Тобто якось там телепортуватись в Скандинавію, а вже звідти мєдлєнно і пєчально на Амстер
« Last Edit: 10.08.19 , 11:08 by Leonid » Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22777


View Profile
« Reply #14 on: 11.08.19 , 00:08 »
Share Reply with quote

Quote
Из Берлина шпарпрайс в Амстердам от 40
так, від 39,9 євро. Але якщо відстань по Німеччині трішки коротша - то мінімальна ціна починається з 29,9, наприклад якщо з Гановера до Амстердама
Quote
из Кельна от 20, Берлин - Кельн тоже от 20
так, ці бувають по 19,9 євро. І з Дортмунда (і Гольцвікеде - найближчої зупинки до аеропорта Дортмунда) також може бути 19,9
Quote
Что касается Швейцарии, сэкономить там точно не выйдет
не все так погано. Якщо дуже хочеться саме до Швейцарії - то можна. Звісно зовсім дешево не буде, але може бути не настільки дорого, як можна було б подумати.
Quote
но к своему удивлению обнаружил даже шпар-билеты Берлин - Цюрих и Берлин - Женева по 19.90
У минулі роки - регулярна (така, що бувала на кожен день, а якщо була менша ціна кілька днів на рік, то не рахується) мінімальна ціна на цей маршрут була 39,9 євро. Зараз бачу що ціни на Швейцарію зовсім не такі, часом істотно нижчі. Не певен, але можливо це зумовлено тим, що з'явився zugbindung до конкретного поїзда у Швейцарії при проїзді по німецькому шпару і відповідно ціна почала залежати не лише від заповненості поїздів по Німеччині і через кордон, а також від заповненості поїздів по Швейцарії. Можливо тепер коли накладається низька заповненість і по Німеччині і по Швейцарії - тепер ціна може мати менші нижні мінімуми (зато тепер вона швидше і сильніше відскакує від мінімальної якщо зростає заповненість хоч десь). А може це тимчасовий атракціон небаченої щедрості - таке бувало і у минулі роки - коли кілька днів на рік мінімальна ціна 19,9 євро навіть там, де зазвичай мінімалка 29,9 чи 39,9. Раніше у такому разі писало іншу назву тарифа, а цього року їх не розрізниш, бо ввели назву SuperSparpreis і все що дешевше ніж звичайна мінімалка - тепер валиться все в одну купу під цією назвою.
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 22777


View Profile
« Reply #15 on: 11.08.19 , 01:08 »
Share Reply with quote

По-новому -- це звучить досить незрозуміло, тому наведу приклад.  Хотілось розпочати маршрут через Будапешт і Відень. У Відні не був майже 10 років, тому там зупинка на пару днів. А от далі починається терра інкогніта. Куди рухатись далі? Хотілось би знову Австрією у напрямку Швейцарії, а вже звідти вже якось викручувати на Амстердам. Або через Мюнхен (тільки не від Львова, а від Будапешту) і далі Німеччиною. Оскільки на такому шляху багато кордонів, то саме з цим виникають сумніви, чи не дурня все це?
та ні, не дурня.

Зрештою кордони - для залізничного тарифа - це не завжди погано. От наприклад у сполученні Угорщина - Австрія з кордоном краще ніж суто по Австрії без кордону. По багатьох напрямках Будапешт - X (десь у Австрії) через Відень часто ціна нижча, або не вища ніж Відень - Х. І на Мюнхен майже те саме, хоч і не так яскраво - Будапешт - Мюнхен і Відень - Мюнхен приблизно однакова мінімальна ціна 29/29,9 євро, при чому Будапешт - Мюнхен по 29 часто ловиться після того, як Відень - Мюнхен по 29,9 закінчився (але інша справа, що нажаль Будапешт - Мюнхен по 29 євро буде без права зупинок в дорозі, а Відень - Мюнхен - може бути за приблзино ті ж гроші - по 29,9 євро - з можливістю зробити зупинки - хочете Лінц і Зальцбурґ, а хочете - по кривій дорозі, щоб максимально довго їхати вздовж Дунаю і максимально пізно вирулювати на Мюнхен, тоді там можна зробити зупинки - Лінц або Пассау і Реґенсбурґ).
З Чехії щось подібне є і на Німеччину (на Бельгію, але не до довільної станції, а лише на суто на Льєж і Брюсель) і на Австрію, тільки там ще можна зупинки в дорозі робити (але не по ділянці, що їдеться тим поїздом, котрим перетинаєш кордон і термін чинності лише 2 дні).
Можна ще згадати окремі пропозиції з Німеччини і рідше (але теж буває) з Австрії на Швейцарію, що можуть виходити дешевшими ніж мінімально-можлива вартість суто ділянки по Швейцарії, якщо її купувати у SBB. З Італії окремі випадки такого теж колись бували, зараз немає, але може ще буде у наступні роки.

Але якщо хочете зробити зупинку і у Будапешті і у Відні - скоріш за все то доведеться брати окремими квитками Чоп (або Мукачево) - Будапешт, і окремо на сайті MAV. Про Чоп/Мукачево Будапешт ми вже стільки разів жували, що сенсу повторювати немає, а Будапешт - Відень ловиться по 13 євро. Одним квитком там щось брати - немає сенсу, бо акційних квитків MAV і OeBB що дозволяли б зупинку в дорозі немає.
Є акційні квитки ЧД, назразок Захонь - Брно через Будапешт і Братиславу, ціна від 17 євро (якщо шматок по Чехії довший - то дорожче), там Zugbindung лише до поїзда Будапешт - Чехія, і це набагато дешевше ніж окремо куплені квитки з Загоні до Будапешта і Будапешт - Братислава чи Будапешт - Брно.  Але термін чинності 2 дні (тобто з урахуванням часу їзди - зупинку в Будапешті вийде зроби трохи більше ніж на день) і зупинку одночасно в Братиславі зробити і до Брна доїхати не вийде. Можна або вийти у Братиславі (і тоді ділянка Братислава - Брно пропаде), або проїхати Братиславу без зупинок їдучи до Брна. Але це все на випадок, якщо між Будапештом і Віднем Ви захочете їхати зиґ-заґом через Братиславу і/або Брно, а не напряму.

А у ДБ такі квитки бувають, але там термін чинності всього 4 дні, тобто одночасно і на їзду і на перебування і у Відні і у Будапешті - я боюсь не вистачить, бо це міста, куди треба приїзджати не на 1 день .

Далі там один з чотирьох логічних маршрутів. Ви зорієнтуйте який з них Вас більше приваблює і скільки часу Вам треба на Відень і Будапешт і далі будемо детальніше говорити, бо інакше забагато варіантів.

1. Відень - (Лінц) - Зальцбурґ - Інсбрук - Фельдкірх, з котрого можете мотнутись в Ліхтенштейн і де я радив радив-би купити https://www.bodensee-ticket.com/en/prices/ по 19 євро на одну зону (якщо не зробити цього у Австрії - то у Швейцарії такий самий проїзний коштує 27 франків, тобто на 10% дорожче), а саме на зону №1
https://www.bodensee-ticket.com/en/zones/ - тобто та що покриває Фельдкірх, Бреґенц, Ліндау і далі по Швейцарії до Санкт-Галлена і Романсгорна і по Німеччині до Фридріхсгафена. Далі хочете катайте його за 1 день - там як раз розваг вистачить на 1 день - у Бреґенці на канатці скататись, потім швиденько по зубчатках піднятись у Райнек - Вальценгаузен і Роршах - Гайден і в Санкт-галлен і там вузькоколійках катніть у Rank, Teufen, на фунікулері і тролейбусах і під вечір вертайтесь поромом у Фридріхсгафен.
Якщо бачитиме що вистачає часу - можете заїхати в Альтенрейн (туди ходять маршруткоподібні автобуси з Райнека і Санкт-Галена) - там Altenrhein markthalle - якщо не знаєте що це - просто подивіться картинки у ґуґлі - хундертвассерівська споруда, яка по задумці має бути місцевим критим базарчиком, а насправді базар туди так і не переїхав, а його переважно здають в оренду під всякі весілля і інші урочисті події, але націкавіші частини споруди показують туристам незалежно від того орендовано там чи ні, при чому якщо припхаєтесь у день коли його орендували - то вважайте що Вам пощастило, бо найцікавіші місця все-одно лишаються доступними для туристів, але коли є укрочиста подія - тоді плату за вхід не беруть (навіть у ті місця, що не здаються в оренду і саме вони там найцікавіші - ,а найцікавіше там пройтись по кривих доріжках, що петляють по зеленому даху між банями, там дуже мило, якось так
http://view.stern.de/de/rubriken/kreativ/hundertwasser-markthalle-schweiz-hundertwasser-markthalle-schweiz-4-standard-3314272.html
Туди пускають навіть коли всередині проходить урочиста подія. А якщо прийти в день коли орендовано, але гості не прийшли - то покажуть безкоштовно також і ті зали, де вже накрито столи для гостей, ось ці
https://mapio.net/images-p/6393989.jpg
https://media.coopzeitung.ch/images/2012/05/30/1222CZ_R2_Hw_Bild04_1046x570_1530344072565.jpg
Власне через гіпотетично можливий недопуск у ці зали під час оренди - роблять безплатний вхід замість платного на дах, при чому плату за вхід знімають завчасно, ще задовго до того, як гості приїдуть, а поки гостей немає - зали дозволяють дивитись також, хоч і безкоштовно (виходить що побачиш повний комплект, але уже безкоштовно).
 Коротше дуже раджу.
А можна все-таки трохи розоритись і 1 ніч в Швейцарії додати (найдешевше скоріш за все буде ночувати у Роршаху) - у такому разі можна буде цілком обкатати вузькоколійку Альштетен - Санкт-Гален. Там досить цікавий зубчатий крутий підйом від Альштетена нагору. Заодно у такому разі можна буде у Ліхтенштейн не вилазкою з боку Фельдкірха мотнутись, а проїхати наскрізь.Тоді виходить що один день будете їздити по квитку Ostwind, а один - по проїзному bodensee ticket.
Далі після Фридріхсгафена - Ульм - Штуттгарт - трикутник Рейн-Некар (в котрому Манйгайм і Людвигсгафен цікаві переважно трамваями, а от Гайдельберг дуже милий, старовинний і з фунікулерами), якщо є бажання - можна мотнутись у Шпейр, але мене Шпейр не вразив і набрид години за 2. Далі все логічно і просто - Франкфурт (якщо хочете - з Майнцем і фунікулером у Вісбадені), Кельн-Бонн, Дюссельдорф, Рейн-Рурська агломерація (по дорозі у Вас з відносно цікавого лише Дюсельдорф, але той-же Вуперталь зовсім недалеко в сторону), Утрехт і Амстердам.

2 . В принципі можлива варіація цього маршрута - штука у тому, що між Зальцбурґом і Боденським озером можна їхати не по Австрії, а через Баварію - Мюнхен - Ауґсбурґ - Ліндау - далі як у попередньому плані (тобто замість Інсбрука - у вас Мюнхен - Ауґсбурґ)
Можлива і підваріація цієї варіаці - коли у Вас - після Лінца (або якщо у Лінці не затримуєтесь - одразу після Відня) - замість Зальцбурґа будуть Пассау і Реґенсбурґ - далі Мюнхен і як у попередньому плані.

3. Можна трохи змістити маршрут на північ - тобто з метою зекономити - після Відня повернути до дешевшої Чехії - при чому трьома різними дорогами - на Брно, на Зноймо і через Лінц на Капліце (з котрого під'їхати автобусом у Чеський Крумлов. А з Чехії можна виїхати як на Нюрнберґ (і далі Вюрцбурґ - Франкфурт - і далі лягаєте на вже обговорені плани), а можна на Дрезден - далі Ляйпциґ - Ерфурт і знову-ж Франкфурт.

4. Або можна випендритись - і наприклад виїхати по Чехії на Карлові Вари, після цього автобусом в Божий Дар і далі Обервізенталь, там катати канатні дороги і вузькоколійкою в Кранцаль - далі залізницею в Кемніц (з зупинкою на обкатку фунікулера в Аугустусбурзі) і далі так чи інакше вирулити на Франкфурт (скоріш за все через Ерфурт)


Ну або якщо цей кусок Швейцарії навколо Санкт-Галлена Вас не надто приваблює - то мабуть справді краще без Швейцарії - бо якщо захопити Цюрих - то уже виходить помітно дорожче - хоча перевага тоді у тому, що тоді можна поїхати через Базель і далі по Ельзасу - Мюлуз - Кольмар - Страсбурґ - Нансі - Люксембурґ - Брюсель - Антверпен - Ротердам - Гаага - Амстердам. Хоча так буде помітно дорожче, бо зовсім дешево по Франції не вийде - попри те, що переважна частина маршруту після Базеля це не звичайна Франція, а досить незвичайний Ельзас, там є нетиповий для Франції досить вигідний проїзний Alsace Ticket (подібний до німецьких земельних квитків), що хоч діє на залізниці лише на TERи (за IC і TGV не діє), але як раз по ділянці Базель - Мюлуз - Кольмар - Страсбурґ - ходять дивовижні TER200, у котрих максималка 200 км/г, тому проїхати цю ділянку по проїзному можна дуже швидко.
Quote
Але ви несподівано підказали нову ідею про північний шлях. Можна заїхати в Амстердам через Скандинавію, через Данію, наприклад. Тобто якось там телепортуватись в Скандинавію, а вже звідти мєдлєнно і пєчально на Амстер
ой, це буде дуже повільно і дуже сумно. В тих краях швидкості не дуже, ближчі до наших. Наприклад не дуже давно ходив навіть нічний поїзд Копенгаген - Амстердам, бо денними поїздами там надто довго їхати.
« Last Edit: 11.08.19 , 10:08 by Maxy » Logged
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!