Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.04.19 , 11:04

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Related questions

      Пневмопоезд на магнитной подушке Hyperloop

Pages: 1 2 3 [4]
Reply | Print
Author Topic: Пневмопоезд на магнитной подушке Hyperloop  (Read 7709 times)
Sath
Active user

Posts: 4429


View Profile
« Reply #30 on: 21.02.18 , 21:02 »
Share Reply with quote

https://www.flightradar24.com/data/flights/fr68/#107f9188
Logged
Dhr_Igor
Active user

Posts: 4580


View Profile
« Reply #31 on: 21.02.18 , 21:02 »
Share Reply with quote

Перші ескізи проекту "Hyperloop UA")))
Logged
tera
Active user

Posts: 608


View Profile
« Reply #32 on: 28.02.18 , 17:02 »
Share Reply with quote

Гройсман про Hyperloop: це особиста ініціатива Омеляна, я більше займаюся метро в Дніпрі

13:25, 27 лютого 2018

За словами прем'єра, уряд не приймав рішень щодо будівництва в Дніпрі тестового майданчика для впровадження в Україні Hyperloop.

Уряд не ухвалював рішень щодо будівництва в Дніпрі тестового майданчика для впровадження в Україні надшвидкісного сполучення типу Hyperloop, ініціатива його будівництва належить особисто міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.
Про це глава уряду Володимир Гройсман повідомив на зустрічі з представниками регіональних ЗМІ, відповідаючи на запитання кореспондента з Дніпра, чому для реалізації проекту було обрано саме це місто і як це позначиться на економіці України. "Уряд не ухвалював жодних рішень щодо реалізації цього проекту, це ініціатива міністерства, міністра особисто, він цим питанням займається і коментуватиме", - сказав прем'єр. Гройсман зазначив, що якщо буде потрібна його допомога в реалізації проекту, то він готовий її надати.
https://economics.unian.ua/transport/10023149-groysman-pro-hyperloop-ce-osobista-iniciativa-omelyana-ya-bilshe-zaymayusya-metro-v-dnipri.html

Logged
Vyacheslav
Active user

Posts: 326


View Profile
« Reply #33 on: 28.02.18 , 20:02 »
Share Reply with quote

http://www.yuzhmash.com/presscenter/news/new?id=331

ПІВДЕНМАШ прийме участь у проекті Hyperloop
23 Лютий 2018

Двадцять другого лютого в Міністерстві інфраструктури України було підписано Меморандум про запуск проекту транспортних інновацій HypeUA, в рамках якого відбуватиметься розвиток новітніх транспортних технологій в Україні, в першу чергу, швидкісної транспортної системи Hyperloop. Від ПІВДЕНМАШу документ підписав Генеральний директор підприємства С.М. Войт.


Активна участь ПІВДЕНМАШу в проекті буде полягати у створені фізичної інфраструктури для транспортної системи Hyperloop.


Партнерами ПІВДЕНМАШу стануть: Міністерство інфраструктури України (ініціатор і координатор проекту), а також Національна академія наук України, ДК «Укроборонпром», Octagonal Corporation, комунальне підприємство «Агентство розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради, ТОВ «Інтерпайп Україна», ПАТ «Каховський завод електрозварювального устаткування», Unit.City,  Український інститут майбутнього та Платформа розвитку інновацій.


Проект спрямований на створення  підґрунтя для розвитку інноваційних транспортних систем в Україні. Наразі вбачається три етапи реалізації проекту. Протягом першого етапу – дослідницького – планується отримати наукову оцінку щодо необхідних технологій, можливих ризиків та потенціалу проекту. Другий етап – створення тестового майданчику в місті Дніпро за підтримки партнерів, які будують Hyperloop в Мексиці. Третій етап – промислове виробництво.


Починаючи з другого етапу, планується широке залучення приватного капіталу у формі венчурних інвестицій. Участь держави, передусім фінансова, з кожним етапом буде зменшуватися. Держава не буде власником, будівником та розробником нового виду транспорту.

 Департамент маркетингових комунікацій підприємства «ПІВДЕНМАШ»

+38(0562)35-53-23, 38-63-43

market@yuzhmash.com
Logged
tera
Active user

Posts: 608


View Profile
« Reply #34 on: 03.02.19 , 17:02 »
Share Reply with quote

У Hyperloop доведеться їздити напівлежачи, – НАНУ 
субота, 2 лютого, 2019

Національна академія наук України (НАНУ) прогнозує, що в разі запровадження технології гіперлуп (hyperloop) в Україні, пасажирам вакуумних поїздів, що курсуватимуть зі швидкістю 1 080 км/год, доведеться їздити виключно в положенні «напівлежачи».

Про це йдеться у науково-технічному дослідженні «Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні», яке було проведене за замовленням Міністерства інфрастуктури України.

Дане дослідження було проведене Державною установою (ДУ) «Інститут економіки та прогнозування НАН України» спільно з Інститутом геотехнічної механіки імені М.С. Полякова НАН України та Інститутом транспортних систем і технологій НАН України.

Згідно з показниками вихідного проекту Hyperloop, який запропоновав американський підприємець Ілон Маск, максимальна ширина пасажирської капсули сягає всього 1,35 м, а найбільша висота – 1,10 м: встати в капсулі або перейти на інше місце неможливо. Також у проекті капсул не передбачені ані туалети, аніі медична допомога під час шляху, пишуть Українські новини.

Інакше кажучи, вакуумними поїздами зможуть успішно користуватися лише дуже стрункі пасажири з дуже міцними нервами та дуже сильним вестибулярним апаратом: запланований рівень перевантаження в 2-3 рази перевищує подібний при зльоті або посадці літака.

На думку дослідників НАНУ, в Україні можливо прокласти 8 маршрутів вакуумних поїздів, а час перебування їх в дорозі складатиме: «Київ – Львів» 37 хвилин; «Київ – Одеса» 35 хвилин; «Київ – Харків» 33 хвилини; «Київ – Дніпро» 32 хвилини; «Харків – Львів» 1 година 4 хвилини; «Одеса – Львів» 47 хвилин; «Дніпро – Львів» 1 годину та «Київ – Вінниця» 19 хвилин.

Зазначимо, у презентації науково-технічного дослідження «Перспективи розвитку транспорту п’ятого покоління в Україні» вказано, що однією із загроз для запровадження технології гіперлуп в Україні є «поїзда-кулі» (поїзди Сінкансен), що курсують в Японії.

Нагадаємо, що підписаний 14 червня 2018 року Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством інфраструктури України та компанією Hyperloop Transporation Technologies носить суто декларативний характер і не покладає на підписантів будь-яких зобов’язань.

Нагадаємо, 21 лютого 2018 року Мінінфраструктури України анонсувало проект створення надшвидкісної транспортної мережі Hyperloop в Україні.
https://zik.ua/news/2019/02/02/u_hyperloop_dovedetsya_izdyty_napivlezhachy__nanu_1501401
Logged
Tags:
Pages: 1 2 3 [4]
Reply | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!