Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.07.19 , 11:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Проблемы оплаты бюджетом пригородных перевозок УЗ.

Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25
Reply | Print
Author Topic: Проблемы оплаты бюджетом пригородных перевозок УЗ.  (Read 31785 times)
VB
Active user

View Profile
« Reply #160 on: 21.08.18 , 01:08 »
Share Reply with quote

Якась лажа. Двієчник-юрист і той оскаржить те, що чомусь житель Снятина отримає 60 гривень, а житель Неполоківців, - 105. В Пастирському, - 60, а в Капітанівці, - 97,50. Або дотепно , - в Христинівці 60, а в Гайсині 96,90.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #161 on: 21.08.18 , 07:08 »
Share Reply with quote

Суми "вражаючі". Наприклад,  мій батько цього року вийшов на пенсію, живуть вони на Дніпропетровщині. За скаженими тарифами Придніпровки щоб батькові з'їздити в Дніпро та назад,  за квитки (туди-назад) доведеться викласти 100 грн. А їздить він 1-2 рази на місяць. 72 грн від держави ні фіга не покриють. 
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #162 on: 21.08.18 , 10:08 »
Share Reply with quote

Іване, а що це за цифри? Це проект монетизації пільг на проїзд чи щось інше? Бо яось не збагну, як люди вже мають отримувати ці гроші, якщо монетизації ще наче ж нема...
Ні, це втілений в життя альтернативний популістський проект "всім - порівну", щоб громадяни-пільговики в межах адмінкордонів областей почувалися рівними. Щоб усі отримали порівну і могли не їздити в Київ за дешевшим хлібом і ковбасою, а купити їх у своєму селі. Також це "на руку" тим пільговикам, які нікуди не їздять... і можуть за ці кошти купити дрова на зиму. Обгрунтування "переваг" популістського варіанту подавали мої опоненти трохи вище. Я ж пропонував компенсувати в межах 200-300 грн тільки тим, хто фактично отримував таку послугу у ліцензованих перевізників (нелегалів тут уникаємо). Зараз не факт, що пасажир із цими коштами не піде на якусь нелегальну маршрутку.
Кому не подобаються наведені цифри - приймайте мій механізм компенсації і ставайте на мій бік у цій справі. Маємо дві докорінно відмінні думки: компенсуємо в межах споживання за фактом отримання послуг (мій варіант), або компенсуємо усім і порівну (популістський варіант). Нагадаю, що порівну означає "усім якийсь мінімум, скільки зможемо осилити".

В загальному мій варіант подібний до субсидій на комунпослуги = є факт отримання послуг + є факт малозабезпеченості = отримай субсидію. Тільки в моєму варіанті немає дискримінації за забезпеченістю, хіба для дуже незабезпечених/потребуючих цей поріг можуть встановити на рівні 400 грн (це тим, кому потрібно раз чи два рази в тиждень їздити на гемодіаліз тощо).
VB
Active user

View Profile
« Reply #163 on: 21.08.18 , 12:08 »
Share Reply with quote

Обидва ці шляхи, - шлях в нікуди. Це шлях розвитку корупції та подальшого зубожіння населення.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #164 on: 21.08.18 , 12:08 »
Share Reply with quote

Обидва ці шляхи, - шлях в нікуди. Це шлях розвитку корупції та подальшого зубожіння населення.
Пропонуйте власний третій шлях. Не виключено, що я його підтримаю, і буду пропагувати.
VB
Active user

View Profile
« Reply #165 on: 21.08.18 , 12:08 »
Share Reply with quote

А нічого придумувати не треба. Все давно придумане. Потрібно лише все це налагоджувати.
sergius
Active user

View Profile
« Reply #166 on: 21.08.18 , 13:08 »
Share Reply with quote

Iwan, можете пояснити, як УЗ може вимагати компенсації за пільговиків, якщо вже є втілення "альтернативного популістського проекту "всім - порівну""?
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #167 on: 21.08.18 , 13:08 »
Share Reply with quote

А нічого придумувати не треба. Все давно придумане. Потрібно лише все це налагоджувати.
Віктор Вам розповість, як він налагоджує Фастівські бюджети на виплату компенсацій: маршрутникам - все, а залізниці - нічого. Точніше, він з цим бореться. А таких пунктів по Україні понад пів тисячі (райцентри), і Вікторів на всіх не вистачає. Як по Вашому "лише все це налагоджувати". Особисті контакти - особисті відкати? Як може представник УЗ рівня дирекції їздити по райцентрах і ... чим він зацікавить чиновника, який не їздить ДП? Дасть йому якусь "форму"? А от маршрутник легко зсуне зі стопки купюр певну суму і простягне зацікавленому чиновнику. Як саме Ви бачите налагодження існуючого? Трохи деталізуйте, будь ласка.

п.м. принаймні я розумію, що Ви теж проти  принципу "всім і порівну", але поки що не до кінця розумію в чім суть Вашого варіанту.
« Last Edit: 21.08.18 , 13:08 by Iwan » Logged
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #168 on: 21.08.18 , 13:08 »
Share Reply with quote

Iwan, можете пояснити, як УЗ може вимагати компенсації за пільговиків, якщо вже є втілення "альтернативного популістського проекту "всім - порівну""?
Вже формально ніяк. Всі пільговики платитимуть згідно загальних тарифів... коштами, якими їх "ощасливлять" згідно поданої таблиці - це рішення відповідних облрад. Тепер усі перевізники будуть в рівних правах, а УЗ, якщо захоче оперувати приміськими сполученнями, то змушена буде їх робити такими, щоб зацікавити/заманити пасажирів. Буде робити зручні графіки і узгоджені пересадки. Чому ІФ-Рахів тікає в гори за 8 хв до прибуття до ІФ Ковель-Чернівці? Так аби ніхто не зміг пересісти на той ДП? Технологічно все можливо узгодити, але тупоголовим це не під силу.
« Last Edit: 21.08.18 , 13:08 by Iwan » Logged
sergius
Active user

View Profile
« Reply #169 on: 21.08.18 , 13:08 »
Share Reply with quote

Так. А в приміських поїздах зараз усі без виключення платитимуть?
Tags:
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25
Reply | Print
Jump to: