Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
14.07.20 , 15:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Київ - Фегераш :)

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Київ - Фегераш :)  (Read 1584 times)
Pushkas
User

View Profile
« on: 29.01.17 , 14:01 »
Share Reply with quote

Друзі, планую літом пробігтися по гірському масиву Фегераш і П'ятра краюлуй, тож потребую вашої допомоги в питанні трансферу. Для себе прикинув два маршрути (через Рахів та через Чернівці). Вихід на маршрут в с. Turnu Rosu кінець маршруту в м. Bran.
Маршрут №1:
Київ - Рахів(поїзд 357), Рахів - Солотвино (Бусик), Солотвино - Sighetu Marmatiei(пішки) і далі залізницею
Маршрут №2:
Київ - Чернівці(поїзд 117), Чернівці - Suceava(Бусик), Suceava - Turnu Rosu(залізницею).
І в одному і в іншому варіанті кількість пересадок однакова, час в дорозі приблизно однаковий.
Різниця вартості поїздки між першим і другим маршрутом 400 грн.(перший дешевший).
Я більше схиляюсь до першого варіанту і дешевше і цікавіше. Плюс, мінімум бусиків(годинка то фігня).
Але питання наступне, отой поїзд що везе з Sighetu Marmatiei до Vintu de Jos то що таке, причіпний вагон? Бо щось схоже показує і до Брашова. А так як країна чужа хотілося б дізнатись всі подробиці, не хочеться лягти спати і проснутсь десь не там де треба.
Назад виїзд планується з Брашова на Сігет таким же, типу причіпним вагоном.

Чекаю від вас порад. 
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 29.01.17 , 15:01 »
Share Reply with quote

Не хочу обнадіювати, але можливо до кінця літа відкриють перехід з Ділового до Вишівської Долини (Валя Вішеулуй) піший або велодрезинний. ... а тим часом від 01.02 ДФС закрила пункт митного контролю "Берлибаш". Також, якщо формчани вважатимуть за доцільне, є шанс створити новий залізничний маршрут: Мукачеве - (попри Королеве) - Дякове - Галмеу - ... далі Банатом (Сату-Маре, Орадя) і з варіантами: Тімішоара / Клуж або якась петля через Албу Юлію.

Тут про це була мова: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115598.msg375192#msg375192

і тут: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115598.msg380266#msg380266

Не оминайте атракцію CFF: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115598.msg393190#msg393190

Дотичний матеріал: http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=115598.msg384337#msg384337

Нагадаю, раніше форумчани наполягали на маршруті нового поїзда через Дьякове-Галмеу... тепер і я не проти, зважаючи на перспективу появи "Рахівських велодрезин" через Ділове до Вишівської Долини.
« Last Edit: 29.01.17 , 15:01 by Iwan » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 29.01.17 , 16:01 »
Share Reply with quote

Чернівці - Suceava(Бусик),
вам достеменно відомо про існування такої можливості, чи ви "по аналогії" з відомими вам напрямками припускаєте, що має бути?
Втім це не принципово, завжди можна проїхати через Вадул-Сірет.

Я більше схиляюсь до першого варіанту і дешевше і цікавіше. Плюс, мінімум бусиків(годинка то фігня).
зауважу, мені вічно супернабиті автобуси і маршрутки по ділянці Рахів - Солотвино траплялись. Най

Втім знову-ж таки, цей момент непринциповий, в Солотвино можна проїхати і без автотранспорту, по залізниці через Батьово.
причіпний вагон
так. Основий маршрут поїзда 4139 - до Клуж-Напоки.
не хочеться лягти спати і проснутсь десь не там де треба
якщо їдете в сидячому вагоні без резервації -  Ви ж дивіться який маршрут вагона, у котрий Ви сідаєте.
Якщо купуєте резервацію місця - немає проблем, вона буде у вагон потрібного маршрута, у такому разі достатньо зайняти місце у тому вагоні, що у Вас вказаний.
Pushkas
User

View Profile
« Reply #3 on: 29.01.17 , 18:01 »
Share Reply with quote

Чернівці - Suceava(Бусик),
вам достеменно відомо про існування такої можливості, чи ви "по аналогії" з відомими вам напрямками припускаєте, що має бути?
Втім це не принципово, завжди можна проїхати через Вадул-Сірет.

зауважу, мені вічно супернабиті автобуси і маршрутки по ділянці Рахів - Солотвино траплялись.

Про бусик з Чернівців дійсно думав що такий повинен бути, але як немає то буде Вадул-Сірет.
А про бусики з Рахова до Солотвино, то не знаю. Багато груп водив з Ділового і бувало що треба було їхати громадським транспортом, завжди з великими рюкзаками влазили.
Планую бронювати заздалегідь лежака в 6-ти місному купе, до речі що то теке є і чи зручно там? І чи можна купити квитки через їх сайт, будучи в Україні?
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 29.01.17 , 20:01 »
Share Reply with quote

... А про бусики з Рахова до Солотвино, то не знаю. ...
Там є багато рейсових бусиків... а коли чимала група, то можна замовити окремий бус... автостанція - під боком.
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: