Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.08.17 , 06:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

  discussion

    Train fares and tariffs

      місячний проїзний в передмістях Мюнстера

Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: місячний проїзний в передмістях Мюнстера  (Read 6265 times)
гнч
Guest
« Reply #10 on: 31.01.17 , 11:01 »
Share Reply with quote

бачу є залізниця з Мюнстера, через Вольбек, дой Нойбекума.
по ній що немає пасажирського руху? Лише чер Хамм можливо їхати?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 20960


View Profile
« Reply #11 on: 31.01.17 , 11:01 »
Share Reply with quote

Quote
ось цікаву фішку видав сайт ДБ з Берліна до Еферсвінкеля
зверніть увагу на напис Teilpreis коло ціни. Він означає, що наведена ціна стосується не  до всієї комбінації, а якоїсь її частини. Натиснувши на Teilpreis ви бачете, що наведена ціна 29 євро - стосується ділянки Berlin - Neubeckum Bahnhof, Beckum, а на решту шляху - DB квитки не продає.
Втім за ті ж 29 євро можна і до Warendorf-Einen-Müssingen взяти квиток.

Quote
цікаво а в день теж так дешево можна з Берліна їхати
в денний час можна.
По 29 євро, якщо брати в перший день продажу (за 92 дні до відоходу) - може бути практично будь-які квиток по Німеччині на відстань > 300 км, якщо в комбінації є якийсь денний ПДС і при цьому немає ICE (тобто має бути хоч якась ділянка на IC/EC і мають право бути регіональні).

Якщо в комбінації є ICE і відстань > 300 км - часто мінінімально-можлива ціна становить 39 євро.

Але така ціна можлива до тих пір, поки у ПДСах, що у Вас в комбінації не вичерпана квота найдешевших місць. Ця квота маленька і швидко кінчається. Якщо заповненість ПДСа різна на різних ділянках шляху, або якщо ПДСів у Вас в комбінації декілька штук - розглядається вичерпаність квоти на найбільш заповненому перегоні. Заповненість регіональних ніяк не аналізується і на ціну не впливає (але хоча б один ПДС у комбінації поїзів мусить бути, інакше тарифи Шпарпрайс не пропонуються).

Тому якщо купувати не за 92 дні до відходу, а пініше - то шанс вполювати комбінацію за 29 євро постійно зменшується.

Також слід розуміти, що DB Вам пропонує не можливі ціни, а найкращі комбінації поїздів - котрі воно спершу відбирає без урахування ціни, вважаючи що нормальним пасажирам менший час в дорозі важливіший ніж ціна, а потім на відібрані по швидкості комбінації - воно шукає ціну.

Якщо існує комбінація з довшим часом у дорозі і більшою кількістю пересадок, з істотно дешевшою ціною - DB сама її ніколи не покаже, бо ця комбінація відсіється на стадії пошуку по часу виїзду/приїзду, що до того моменту, як сайт DB на неї почав-би рахувати ціну. Але якщо Ви, опираючись на ерудицію і приблизне уявлення про пасажиропотоки в Німеччині здогадаєтесь що насправді квота дешевих місць вичерпана на потрібному Вам маршруті лише на якісь короткій ділянці (бо там пасажиропотік істотно більший, ніж на решті маршруту), а на решті дороги квота може ще є, і цю проблемну ділянку обминете, або проїдете приміськими - і таким чином зможете у сайта DB попросити ту комбінацію, що буде дешевшою - то сайт DB Вам її продасть.

Наприклад у іншій темі, де ми шукали Вам варіанти проїзду з Герліца до Мангайма - ось тут
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=122945.msg455275#msg455275
головна моя поляагала у тому, що вздовж всього семисоткілометрового маршрута з Герліца до Мангайма - істотно більші пасажиропотоки навколо Франкфурта на Майні, тому квота дешевших місць в цій ділянці маршрута вичерпується набагато раніше, ніж по решті шляху. При чому зовсім близько до Франкфурта - там і поїздів  стає багато, бо з кількох напрямків вони з'їзджаються на одну дорогу, тому найбільш вичерпаною може бути квота дешевих місць навіть не на найближчій до Франкфурта ділянці, а між місцем що вже достатньо близько до Франкфурта, щоб відчути його вплив, і місцем, де різні напрямки в один об'єднуються щоб разом на Франкфурт їхати. Власне якщо Ви подивитесь на той варіант - там вся задумка полягає в тому, щоб припинити використання ПДСів на ділянці від ~200-го кілометра перед Франкфуртом (Айзенах, це місце, починаючи з котрого пасажиропотки в бік Франкфурта уже надто великі, але з'їзду на одну лінію з поїздами з інших напрямків ще не було), до ~100-го кілометру перед Франкфуртом (Фульда, там сходяться маршрути ICE з різних напрямків і всі разом їдуть на Франкфурт, можна сподіватись що через велику кількість поїздів тут ще є недовикористана квота дешевших місць навіть попри більшу кількість пасажирів, суто за рахунок того, що починаючи з цього місця стає багато поїздів на одній дорозі).
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 20960


View Profile
« Reply #12 on: 31.01.17 , 11:01 »
Share Reply with quote

бачу є залізниця з Мюнстера, через Вольбек, дой Нойбекума.
по ній що немає пасажирського руху?
так, пасажирський рух закрито у 1975 році. Є плани поновлення руху
https://de.wikipedia.org/wiki/Bahnstrecke_M%C3%BCnster%E2%80%93Warstein
Logged
гнч
Guest
« Reply #13 on: 31.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

Щось я не зрозумів, ДБ бус в білеті пишуть, але квиток на нього окремо необхідно купувати?

То що Гановер треба об'їхати " пересадками, щоб проїзд дешевшим став?

Пробував задавати з Berlin-Schönefeld Flughafen , теж виходить 29 € часом. Але так розумію раніше не можна виїхати по Берліну побродити, треба сидіти і чекати першого потягу цієї комбінації?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 20960


View Profile
« Reply #14 on: 31.01.17 , 12:01 »
Share Reply with quote

Щось я не зрозумів, ДБ бус в білеті пишуть, але квиток на нього окремо необхідно купувати?
Ви натискали на кнопу  Teilpreis ?
Там дуже зрозуміло розписано, що йдеться про квиток без автобусного хвостика і подальша покупка, якщо її провести, стосується саме цього хвостика. А автобуси сайт DB Вам підібрав, як доповнення до залізничного варіанту, але у той квиток що може сайт продати - вони не ввідуть.
Quote
То що Гановер треба об'їхати " пересадками, щоб проїзд дешевшим став?
по-перше менше ніж 29 ціна не буде. А ось коли ціна вже істотно більша - її такими прийомами можна було б "збити" до 29.
Але з цим є проблеми. Ділянка Берлін - Гановер - це дуже показовий приклад ділянки, котру без ПДСів дуже погано їхати, виходить кривувато і повільнувато.
Quote
Пробував задавати з Berlin-Schönefeld Flughafen , теж виходить 29 € часом.
так. Тут же нема, як з Гамбурґом переходу відстані від <300 до >300 км, тому додавання ділянки з аеропорта Шонефельд до міста - ціну не міняє.
Quote
Але так розумію раніше не можна виїхати по Берліну побродити, треба сидіти і чекати першого потягу цієї комбінації?
обов'язковими в обраній комбінації є ПДСи. Всі ділянки регіональними поїздами - можна їхати будь-яким поїздом, просто у цю дату.
Тому можна будь-яким s-bahnом виїхати з аеропорта до міста, головне у Берліні сісти саме на той ПДС, що у Вас у квитку буде
« Last Edit: 31.01.17 , 12:01 by Maxy » Logged
гнч
Guest
« Reply #15 on: 31.01.17 , 23:01 »
Share Reply with quote



Von: Everswinkel, BonhoefferstraßeNach: Münster (Westf), Altstadt / BültAbfahrt: 11:45Datum: 30.1.2017
Tarif: Münsterland-Tarif / Ruhr-Lippe-TarifDurchfahrene Zonen:
Tarifzonennummer   Tarifzonenname
3201   Everswinkel Mitte
3204   Everswinkel Alverskirchen
3205   Everswinkel Wettendorf
5032   Münster Wolbeck
5022/ 5032   Münster St. Mauritz/ Münster Wolbeck
5022   Münster St. Mauritz
5011/ 5022   Münster Mitte/ Münster St. Mauritz
5011   Münster Mitte



Там 22 региональный автобус, который продолжает кат 22 городской.

С уважением, Ульф

Добре а якщо брати білет Мюнстер - Волбек
чи в Еферсвінкел Ветендорф, скільки коштуватиме? І по залізниці до яких пір із ним їхати можна?

І як можна узяти білет для щоденних поїздок у Варендорф з Еферсвінкеля? Скільки людей по ньому можуть їхати у вихідні дні?

До речі з Берліна ввів одну пересадку по Волфсбургу і вийшло
(може галочок забагато зняв)

Berlin-Schönefeld Flughafen    ab 13:03    6   RB 18618    Regionalbahn Richtung: Nauen
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden
Berlin Hbf    an 13:35     
 Fußweg 9 Min.
Umsteigezeit anpassen
Berlin Hbf (tief)    ab 13:49    4   ICE 848
ICE 858    Intercity-Express Richtung: Düsseldorf Hbf
Bordrestaurant
Wolfsburg Hbf    an 14:52    1
Umsteigezeit 22 Min.
Umsteigezeit anpassen
Wolfsburg Hbf   ab 15:14    4   ENO83520    enno Richtung: Hannover Hbf
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Rollstuhlstellplatz , WLAN verfügbar
Hannover Hbf    an 16:12    13 D-F
Umsteigezeit 16 Min.
Umsteigezeit anpassen
Hannover Hbf   ab 16:28    2   S 1    S-Bahn Richtung: Minden(Westf)
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden , Behindertengerechte Ausstattung
Minden(Westf)    an 17:23    12
Umsteigezeit 5 Min.
Umsteigezeit anpassen
Minden(Westf)   ab 17:28    1   RE 10630    Regional-Express Richtung: Köln/Bonn Flughafen
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden
Bielefeld Hbf    an 17:57    4
Umsteigezeit 17 Min.
Umsteigezeit anpassen
Bielefeld Hbf   ab 18:14    6   ERB74433    eurobahn Richtung: Münster(Westf)Hbf
Fahrradmitnahme begrenzt möglich
Telgte    an 19:30    1
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 20960


View Profile
« Reply #16 on: 01.02.17 , 17:02 »
Share Reply with quote

Quote
Добре а якщо брати білет Мюнстер - Волбек
Центр Мюнстера - Мюнстер-Волбек - тарифікується не по кількості зон, бо вважається що це все ще Мюнстер, тому там 72,9 місячний квиток. По такому квитку можна їздити по залізниці в межах Мюнстера. В потрібному Вам напрямку - немає проміжної зупинки між головним вокзалом Мюнстера і першою зупинкою що знаходиться поза межею дії цього квитка. Тому скористатись поїздом у потрібному Вам напрямку на підставі такого квитка - неможливо.
Quote
чи в Еферсвінкел Ветендорф, скільки коштуватиме? І по залізниці до яких пір із ним їхати можна?
це ціновий рівень 3, місячний квиток 91,4 євро. Якщо маєте такий квиток - по ньому можна їхати по залізниці до Тельґте.
Quote
І як можна узяти білет для щоденних поїздок у Варендорф з Еферсвінкеля? Скільки людей по ньому можуть їхати у вихідні дні?
це так само квиток цінового рівня 3, тобто по 91,4 євро на місяць.
Мати окремі місячні квитки Мюнстер - Варендорф  і Варендорф - Еферсвінкель - менш вигідно, ніж один Мюнстер - Еферсвінкель.
Quote
До речі з Берліна ввів одну пересадку по Волфсбургу і вийшло
(може галочок забагато зняв)

Berlin-Schönefeld Flughafen    ab 13:03    6   RB 18618    Regionalbahn Richtung: Nauen
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden
Berlin Hbf    an 13:35    
 Fußweg 9 Min.
Umsteigezeit anpassen
Berlin Hbf (tief)    ab 13:49    4   ICE 848
ICE 858    Intercity-Express Richtung: Düsseldorf Hbf
Bordrestaurant
Wolfsburg Hbf    an 14:52    1
Umsteigezeit 22 Min.
Umsteigezeit anpassen
Wolfsburg Hbf   ab 15:14    4   ENO83520    enno Richtung: Hannover Hbf
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Rollstuhlstellplatz , WLAN verfügbar
Hannover Hbf    an 16:12    13 D-F
Umsteigezeit 16 Min.
Umsteigezeit anpassen
Hannover Hbf   ab 16:28    2   S 1    S-Bahn Richtung: Minden(Westf)
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden , Behindertengerechte Ausstattung
Minden(Westf)    an 17:23    12
Umsteigezeit 5 Min.
Umsteigezeit anpassen
Minden(Westf)   ab 17:28    1   RE 10630    Regional-Express Richtung: Köln/Bonn Flughafen
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden
Bielefeld Hbf    an 17:57    4
Umsteigezeit 17 Min.
Umsteigezeit anpassen
Bielefeld Hbf   ab 18:14    6   ERB74433    eurobahn Richtung: Münster(Westf)Hbf
Fahrradmitnahme begrenzt möglich
Telgte    an 19:30    1

і що з того, що Ви хочете мені цим показати?
Але зверніть увагу, у цій комбінації поїздів - ICE Берлін - Вольфсбург - обов'язковий, якщо спізнитесь на цей поїзд по Берліну - квиток на ділянці Берлін - Вольфсбург - пропав (ділянки з аеропорта до головного вокзала і з Вольфсбурга до кінця - все-одно можна буде проїхати, бо поїзди регіональні, і квиток чинний на будь-який інший регіональний поїзд на цій ділянці).
Logged
гнч
Guest
« Reply #17 on: 02.02.17 , 10:02 »
Share Reply with quote

Quote
чи в Еферсвінкел Ветендорф, скільки коштуватиме? І по залізниці до яких пір із ним їхати можна?
це ціновий рівень 3, місячний квиток 91,4 євро. Якщо маєте такий квиток - по ньому можна їхати по залізниці до Тельґте.
Quote
І як можна узяти білет для щоденних поїздок у Варендорф з Еферсвінкеля? Скільки людей по ньому можуть їхати у вихідні дні?
це так само квиток цінового рівня 3, тобто по 91,4 євро на місяць.
Мати окремі місячні квитки Мюнстер - Варендорф  і Варендорф - Еферсвінкель - менш вигідно, ніж один Мюнстер - Еферсвінкель.
Quote
До речі з Берліна ввів одну пересадку по Волфсбургу і вийшло
(може галочок забагато зняв)

Berlin-Schönefeld Flughafen    ab 13:03    6   RB 18618    Regionalbahn Richtung: Nauen
Fahrradmitnahme begrenzt möglich , Fahrzeuggebundene Einstiegshilfe vorhanden
...

і що з того, що Ви хочете мені цим показати?
Але зверніть увагу, у цій комбінації поїздів - ICE Берлін - Вольфсбург - обов'язковий, якщо спізнитесь на цей поїзд по Берліну - квиток на ділянці Берлін - Вольфсбург - пропав (ділянки з аеропорта до головного вокзала і з Вольфсбурга до кінця - все-одно можна буде проїхати, бо поїзди регіональні, і квиток чинний на будь-який інший регіональний поїзд на цій ділянці).


Ввечері говорив з місцевими. Сказали що білет Еферсвінкель - Варендорф на місяць коштує 60 ойро. як це так виходить?
Logged
Maxy
Главный
Active user

Posts: 20960


View Profile
« Reply #18 on: 02.02.17 , 13:02 »
Share Reply with quote

мабуть це йшлось про варіант місячного квитка, що чинний лише після 9 ранку. Для набору зон, що відповідає ціновому рівню 3 - такий квиток коштує 62,70 (замість 91,4).

Власне дивіться, ож табличка можливих цін
http://muensterland-tarif.de/files/uploads/ueber_uns/tarifbestimmungen/vgm/Tarifbestimmungen%20VGM%2008%202016/1a_Fahrpreise_2016_VGM.pdf
тут що наскладніше - розібратись якому ціновому рівню відповідає потрібний набір зон. Ця складність - суто німецьке явище, в інших країнах в зональних тарифах як-правило є якась примітивна залежність між кількістю зон і ціною, тому поняття цінового рівня навіть не вводять, просто складають аналогічну табличку залежно від кількості зон.
А у Німеччині в зональних системах як правило закономірність між кількістю зон і ціновим рівнем - не завжди очевидна.
Конкретно в цих краях - простіше ціновий рівень дізнатись скориставшись ось-цим інструментом
http://efa.vrr.de/vrrstd/XSLT_TRIP_REQUEST2?language=de&commonMacro=true&itdLPxx_transpCompany=wvg
після пошуку - воно покаже ціну разового квитка, на ній треба натиснути і там розкриються всі варіанти квитків і можна піддивитись ціновий рівень.
Logged
гнч
Guest
« Reply #19 on: 02.02.17 , 14:02 »
Share Reply with quote

Хозяйка, где я собираюсь жить , ездит каждый день в Мюнстер на работу, автобусом S320 в 6:34.
У нее билет за 122,80€.
По нему после 19:00 и вроде до 8:00 могут ехать двое взрослых и двое детей. и в выходные дни тоже.

Если это так, то мне просто нужно будет решить вопрос как добираться с Мюнстера, ведь 19:00 никто дожидаться не будет.

А если еще взять билет на одну тарифную зону ближе, а остальное пройти ногами, то наверное получиться сэкономить.

Если бы поездом, то можно было бы и велосипедом, а не ногами, по Мюнстеру и Эверсвинкелю.
Logged
Tags:
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10
Reply | Send this topic | Print
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.18 seconds with 20 queries.