Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.01.18 , 14:01

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Обговорення нового потяга Ковель - Хелм

Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]
Print
Author Topic: Обговорення нового потяга Ковель - Хелм  (Read 19871 times)
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #170 on: 03.01.18 , 03:01 »
Share

які там є "місця, призначені для ручної поклажі"...
Немає там таких місць. Хіба що закуток біля "відкідних" місць, але тільки якщо лісапед розібраний.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #171 on: 03.01.18 , 03:01 »
Share

Немає там таких місць. Хіба що закуток біля "відкідних" місць, але тільки якщо лісапед розібраний.
Дякую, але я тому й запитав, що не знаю, скільки там місця в таких закутках. Чи реально провезти _зі знятим переднім колесом_, чи його взагалі повністю розбирати довелося б?
interfan
Active user

View Profile
« Reply #172 on: 03.01.18 , 07:01 »
Share

Ми в 620-ій колись навіть каркасні байдарки возили, від Охтирки до Смородино. Але це було в іі "приміському" варіанті. Склали іх десь в коридорі, точно не пам'ятаю де. Але пасажири не сварились.

Я 13 січня буду іхати на Холм - можу уважно повидивлятись де і як можна вел провести.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #173 on: 03.01.18 , 13:01 »
Share

Ми в 620-ій колись навіть каркасні байдарки возили, від Охтирки до Смородино.
Що, в готовому до сплаву вигляді?! Бо якщо розібрані, тоді не дивина: я й сам колись "Салют" (там же було дві окремі упаковки розміром з великий рюкзак: одна на шкуру, друга на каркас) возив у звичайних ЕР2/ЕР9. (О, яке ж було десантування на з.п. Ріка Сейм... :)).
Я 13 січня буду іхати на Холм - можу уважно повидивлятись де і як можна вел провести.
Дуже дякую, чекатиму на результати Вашої інспекції :).
interfan
Active user

View Profile
« Reply #174 on: 04.01.18 , 07:01 »
Share

Що, в готовому до сплаву вигляді?! Бо якщо розібрані, тоді не дивина: я й сам колись "Салют" (там же було дві окремі упаковки розміром з великий рюкзак: одна на шкуру, друга на каркас) возив у звичайних ЕР2/ЕР9. (О, яке ж було десантування на з.п. Ріка Сейм... :))

Звісно розібрані та запаковані. Але, імхо, там де влізло 4 розібраних каркасних байдарки  - то велосипед теж якось поміститься) За результатами поіздки відпишусь.
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #175 on: 04.01.18 , 13:01 »
Share

Чи реально провезти _зі знятим переднім колесом_, чи його взагалі повністю розбирати довелося б?
Разбирайте полностью. Ковель-Хелм - это 630 Песа в эконом-варианте салона, с местами для багажа там вообще швах. В литовской версии есть крепления для велосипеда над откидными местами в том вагоне где сортир, в украинской их нет.
https://www.youtube.com/watch?v=_LR3nn_9ZKs
interfan
Active user

View Profile
« Reply #176 on: 13.01.18 , 22:01 »
Share

Я прикинув що є два місця, де можна провести вел. Але в будь-якому випадку треба буде знімати колесо і в чехол...

1) Середні двері не відкриваються, там люди як раз складають свій великий багаж. Вел нормально влізе
2) Гірший варіант - в середині вагону є місця де сідушки йдуть якби "паралельно" вагону, а не "перпендикулярно". Вони в продаж не йдуть. З одного боку сиділи провідники, з іншого періодично сідали інші пасажири. Якщо взяти місця поруч (наприклад 71 72 у другому вагоні), то можна буде імхо там поставити вели в чехлі. Але краще все таки варіант 1)

Ну і аби не писати в тему про відгуки - контингент тут ще той..Десь напевно 2\3 - це перемитники. Після відправлення з Дорохуська десь хвилин 10 по всьому вагону розносився звук скотчу, який зривають) Всі один одного знають. Цигарки ховають усюди - в тому числі і між сидіннями, і під сидіннями. Ми в Ковелі під час посадки трохи затримались, і тому якась спритна жіночка і під наше сидіння встигла цигарки закріпити. Цікаво що було б, якби митники їх знайшли...

« Last Edit: 13.01.18 , 23:01 by interfan » Logged
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #177 on: 13.01.18 , 23:01 »
Share

Ми в Ковелі під час посадки трохи затримались, і тому якась спритна жіночка і під наше сидіння встигла цигарки закріпити. Цікаво що було б, якби митники їх знайшли...
кто вам мешал отодрать и выкинуть? :)
interfan
Active user

View Profile
« Reply #178 on: 14.01.18 , 07:01 »
Share

кто вам мешал отодрать и выкинуть? :)

Заважав той факт, що про цигарки нам стало відомо лише за 5 хвилин до прибуття в Хелм) А я ще спочатку не розумів, чому всі так ломляться при посадці в Ковелі - наче і багажа у людей небагато, і квитки з місцями
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #179 on: 14.01.18 , 08:01 »
Share

От нехай тоді волиняни не ображаються,  якщо через їхню контрабанду ці потяги скасують. 
Tags:
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18]
Print
Jump to: