Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
21.09.18 , 17:09

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Трамвай-поїзд (поїд-трамвай)

Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Author Topic: Трамвай-поїзд (поїд-трамвай)  (Read 3565 times)
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #40 on: 01.03.18 , 12:03 »
Share Reply with quote

Одним словом, зараз все впирається в кошторис реконструкції залізничної інфраструктури (в т.ч. з перенесенням депо). Про ПТС в Дарниці для далекобіжних пас поїздів офіційно говорилося ще 15 років тому... і де воно? Говорили те ж саме, про те, що поїзди у західному напрямку стартуватимуть із Дарниці. Я так підозрюю, що цей кошторис на підготування інфраструктури щонайменше втричі перекриє кошторис пропонованого ТТ. Якщо за найкращих обставин цю можернізацію виконають за 5 років, тоді вже можна продовжувати цю дискусію про ТТ. Щось воно мені нагадує історію з повітряним експресом. До речі, чому б тоді не сполучити аеропорт Київ(Жуляни) з Київ(Бориспіль) ? З Києва-Волинського вивести (можна в тунелі) дугу до аеропорту.
Kotenok
Active user

View Profile
« Reply #41 on: 01.03.18 , 14:03 »
Share Reply with quote

Щось воно мені нагадує історію з повітряним експресом. До речі, чому б тоді не сполучити аеропорт Київ(Жуляни) з Київ(Бориспіль) ? З Києва-Волинського вивести (можна в тунелі) дугу до аеропорту.
Ключевое слово "тоннель", что удорожает процесс на порядок. Сообщение Борисполь-Жуляны  проще наладить по тому же образцу, как в Варшаве сделано сообщение Шопен - Модлин: рельсобус из Борисполя едет до Киева-Волынского, и там его ждет согласованный  автобус-шаттл в Жуляны, по единому билету.
Tags: Tram-Train light-rail 
Pages: 1 2 3 4 [5]
Reply | Print
Jump to: