Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
18.11.17 , 03:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Manchester - квитки на потяг та громадський транспорт

Pages: [1] 2
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Manchester - квитки на потяг та громадський транспорт  (Read 1304 times)
volotar
Active user

View Profile
« on: 03.03.17 , 21:03 »
Share Reply with quote

Доброго всім дня!

Намічається поїздка на вихідні у Манчестер з прильотом в суботу та зворотнім вильотом в понеділок. Зважаючи на погоду, пересуватись по місту, вочевидь, доведеться громадським транспортом, а не пішки. Окрім самого міста матиму ще короткий виїзд в близьке передмістя, ну і звісно добирання з/в аеропорт.

Трохи погугливши про транспортну систему регіону The Greater Manchester натрапив на сайт: http://www.tfgm.com/journey_planning/Tickets/Pages/tickets_day_adult.aspx

Я так розумію, що найдешевший квиток на потяг з аеропорту в місто коштує £5, тож більш оптимальним виглядає варіант купити 3 добових квитки System One DaySaver (Bus & Train за £6.90 та Bus & Tram за £6.70). Чи хтось знає про дешевші варіанти?
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 04.03.17 , 07:03 »
Share Reply with quote

До речі, якщо ви цікавитесь футболом, то маєте змогу відвідати якийсь статусний матч АПЛ. Як правило, вони припадають як раз на суботу-неділю. А в Манчестері аж дві топ-команди європейського рівня. Біля обидвох арен є станції швидкісного трамваю (Metrolink), Old Trafford та Etihad Campus.

« Last Edit: 04.03.17 , 07:03 by Emblaze » Logged
volotar
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 14.03.17 , 23:03 »
Share Reply with quote

До речі, якщо ви цікавитесь футболом, то маєте змогу відвідати якийсь статусний матч АПЛ. Як правило, вони припадають як раз на суботу-неділю. А в Манчестері аж дві топ-команди європейського рівня. Біля обидвох арен є станції швидкісного трамваю (Metrolink), Old Trafford та Etihad Campus.

Матч МЮ, звісно, був в планах (Сіті грали на виїзді). Але, по-перше, за кілька тижнів до матчу квитків в інтернеті вже не було; по-друге, квитки - only for members (£20 за річний статус члена :) ). Ну і на додачу, гра була десь в обід і встигнути на неї з аеропорту було практично нереально. Одним словом - не судилось…

Щодо транспорту, то по факту порадив би купувати на вихідні Weekend Travelcard на трамвай (£5.80 для одного, або £8 для сім'ї з двох дорослих та до 3 дітей), і добиратись з аеропорту в місто трамваєм. Буде трохи довше, ніж потягом, але економія суттєва. У випадку коротких подорожей десь за місто автобусом вартує або купувати разові квитки, або добовий на автобус. По місту автобусами пересуватись якось без сенсу, хіба що безкоштовними автобусними лініями Metroshuttle: http://www.tfgm.com/buses/Documents/Metroshuttle-Infosheet.pdf
« Last Edit: 15.03.17 , 11:03 by volotar » Logged
Leonid
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 15.03.17 , 23:03 »
Share Reply with quote

Хочу спитати, якщо можна, про особливості потрапляння в Англію. Я,  звісно, чув, що наявність шенгену у нерезидента ЄС не є підставою для в'їзду до Великобританії. Тому міг тільки, стоячи на узбережжі Північного моря з боку Німеччини, лише направити погляд у той бік :-) Та наморщивши лоба вищитувати скільки ще кілометрів залишилося до цієї чудернацької країни.

А наприклад, німець, як мені казали, може спокійно купити квиток на літак у Бремені і, безвізово, потрапити до Лондону. Тому питання дуже просте: як вам вдалося отримати англійську візу? А може з цим і проблем ніяких нема? Питаю, як повний профан, навіть не гугливший тему
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 15.03.17 , 23:03 »
Share Reply with quote

А може з цим і проблем ніяких нема? Питаю, як повний профан, навіть не гугливший тему
А що у вашому розумінні "нема проблем"? До речі - навіть у найбільш лояльних консультсвах бувають відмови.

Англійська віза здається в 3 рази дорожча за шенген  - і це може суттєво вплинути взагалі на рішення їхати туди, чи ні.
А ще у англійців дуже довга візова анкета.
Sath
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 16.03.17 , 07:03 »
Share Reply with quote

А може з цим і проблем ніяких нема? Питаю, як повний профан, навіть не гугливший тему
А що у вашому розумінні "нема проблем"? До речі - навіть у найбільш лояльних консультсвах бувають відмови.

Англійська віза здається в 3 рази дорожча за шенген  - і це може суттєво вплинути взагалі на рішення їхати туди, чи ні.
А ще у англійців дуже довга візова анкета.
Норм. анкета, не довша за американську. Впливає, як на мій досвід, перш за все наявність банк.рахунку та рух коштів там, який показує отримання доходів.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 16.03.17 , 11:03 »
Share Reply with quote

Норм. анкета, не довша за американську. Впливає, як на мій досвід, перш за все наявність банк.рахунку та рух коштів там, який показує отримання доходів.

Я чомусь завжди думав, що у Британії схема видачі віз подібна до США, а саме: документи майже не дивляться, а рішення приймають на основі співбесіди

Sath
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 16.03.17 , 12:03 »
Share Reply with quote

Я чомусь завжди думав, що у Британії схема видачі віз подібна до США, а саме: документи майже не дивляться, а рішення приймають на основі співбесіди

Зовсім навпаки. По тур.візі співбесіди майже ніколи не буває. Тим паче, розглядає доки посольство у Варшаві. І саме прискіпливо дивляться, які якорі є у людини тут (робота, квартира, родина, пояснений прибуток на банківську карту - все це в плюс). А у випадку відмови можуть навіть розписати арифметики розрахунку "скільки треба на поїздку, скільки ви витрачаєте в Україні, скільки заробляєте".
volotar
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 16.03.17 , 14:03 »
Share Reply with quote

Так, американську я, здається, навіть довше заповнював.

Зовсім навпаки. По тур.візі співбесіди майже ніколи не буває. Тим паче, розглядає доки посольство у Варшаві. І саме прискіпливо дивляться, які якорі є у людини тут (робота, квартира, родина, пояснений прибуток на банківську карту - все це в плюс). А у випадку відмови можуть навіть розписати арифметики розрахунку "скільки треба на поїздку, скільки ви витрачаєте в Україні, скільки заробляєте".

Я Вам навіть більше скажу - документи на британську візу розглядають не в посольстві чи консульстві, а в Британії у департаменті UKVI (UK Visas and Immigration), що є відділом Home Office (британський аналог нашого МВС). Саме туди відправляють Ваш паспорт.

Про важливі документи для отримання UK візи добре описано у Вінського. Якщо коротко, то все так, як Ви написали - важливо показати "якорі", які Вас тримають в країні проживання та позитивну динаміку по банківському рахунку протягом тривалого часу (рекомендують за останні півроку). Вартує почитати: http://travel.stackexchange.com/questions/66104/should-i-submit-bank-statements-when-applying-for-a-uk-visa-what-do-they-say-ab

З особистого досвіду можу сказати, що я до жодної зі свої віз не готував документи так ретельно, як до британської.
Lyc
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 16.03.17 , 18:03 »
Share Reply with quote

Кстати Вы абсолютно правы, с одной поправкой - это было лет десять назад. Визы на Глыбочицком было получать легко и приятно. И выдавали день-в-день.
Саме туди відправляють Ваш паспорт.
Там только стикер вклеивают :)
« Last Edit: 16.03.17 , 18:03 by Lyc » Logged
Tags: manchester 
Pages: [1] 2
Reply | Send this topic | Print
Jump to: