Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
26.02.20 , 05:02

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Оптимізація сполучення на Прикарпатті (загальна тема)

Pages: 1 ... 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 [282] 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294
Print
Author Topic: Оптимізація сполучення на Прикарпатті (загальна тема)  (Read 358790 times)
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #2810 on: 16.11.19 , 19:11 »
Share

ЦЛ щодо можливості прописання кілька пас.ниток для 357/358 відповів: "нам літер алфавіту не шкода, можна хоч ...* ниток". * - точно не згадаю двадцять-тридцять. Цю проблему не вирішували, хоча я їм систематично на це звертав увагу. Звертав увагу й на те, що пасажири змушені доплачувати "тарифну різницю" Заліщики - Городенка у кишеню провідникам. Це працює... бо УЗ ставила нас (пасажирів з/до Городенки) у такі рамки.

Щодо розкладу. Чому б його не зробити нормальним: о 20:05 із Києва? Це за умови, що 43/44 буде видовжений до Рахова.
Ось, що про цю проблему пише Рудоманов:
Місто з трьох сторін омивається Дністром, утворюючи місто-півострів, і я знаю тільки про два схожих місця - Мозель у Франції та підкова Мармурового каньйону в США. Якщо вилізти на гору навпроти автомобільного моста через річку - можна побачити круту панораму. До Заліщиків з Києва ходить щоденний поїзд, а з Тернополя і Коломиї - дизель-поїзди. Між поїздом з Києва до, наприклад, найближчого дизеля на Коломию у вас буде близько дев’яти годин вільного часу, якого цілком достатньо для огляду міста. В поїздку варто взяти сніданок, бо з Києва приїдете в Заліщики біля третьої ранку, а заклади харчування відкриваються не раніше дев'яти в будні дні, на вихідних - ще пізніше. Їжа тут смачна й недорога.
https://ukr.lb.ua/blog/oleksandr_rudomanov/366780_mistopivostriv_zalishchiki.html
Тепер приїздитиме о 2:48-2:50 (замість 2:55-2:57). Хто поїде з Києва на такий курорт із середземноморським кліматом, порибалити, посплавлятись на катамарані... ? Чому у Трускавець не прибуває о 2:55 ?
Мандрівник
Active user

View Profile
« Reply #2811 on: 16.11.19 , 19:11 »
Share

Щиро бажаю тобі відстояти збереження 358 через Городенку!  Сподіваюся на те, що твої зусилля не будуть марними.
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #2812 on: 16.11.19 , 20:11 »
Share

Схоже,  що це особливий вид груників -  колійні груники.  Замість того щоб ремонтувати колію і прискорювати пасажирські поїзди,  вони просто намагаються їх скасувати або змінити маршрут. 
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #2813 on: 16.11.19 , 22:11 »
Share

Нарешті дочекався від Івана реакцію на те, що поїзд 357/358 "Гуцульщина" Київ - Рахів через Чернівці проклали...

Іван, твоя ідея видовжити поїзд 43/44 на Рахів навряд чи реалізується. Бо той поїзд навчилися витягувати до Дніпра (на зимові свята) та на Бердянськ (літом).
Тому я в паралельних темах писав, що на Придніпровську залізницю потрібен поїзд з Прикарпаття (там і обслуговування) з можливістю літом витягувати на моря , наприклад Генічеськ (або Бердянськ, якщо вийде). Тоді, може поїзд 43/44 у спокої залишать...
« Last Edit: 16.11.19 , 22:11 by Дніпровець » Logged
Philip
Active user

View Profile
« Reply #2814 on: 16.11.19 , 22:11 »
Share

Іван потрібно звернутися з Офіційним запитом в ПЧ-12 Коломия!
Яке і є винуватцем цієї катавасії!

З приводу Чернівців то я пропоную просто Закрити попередній продаж квитків!
і відкривати до Чернівців за 6 годин до відправки поїзда! В напрямку Києва квитки в продаж мож викидати коли поїзд вже відправиться з Рахова!
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #2815 on: 16.11.19 , 22:11 »
Share

Нарешті дочекався від Івана реакцію на те, що поїзд 357/358 "Гуцульщина" Київ - Рахів через Чернівці проклали...

Іван, твоя ідея видовжити поїзд 43/44 на Рахів навряд чи реалізується. Бо той поїзд навчилися витягувати до Дніпра (на зимові свята) та на Бердянськ (літом).
Тому я в паралельних темах писав, що на Придніпровську залізницю потрібен поїзд з Прикарпаття (там і обслуговування) з можливістю літом витягувати на моря , наприклад Генічеськ (або Бердянськ, якщо вийде). Тоді, може поїзд 43/44 у спокої залишать...
Хочеш, можна зробити, щоб 43/44 курсував як Запоріжжя-Дніпро-Рахів? Це реально, але при зміні окремих менеджерів середньої ланки УЗ. Одне одному не заважає. Можна розтягнути в обидва напрямки. Мене дивує задіяння запорізьких вагонів на Ворохту, і те, що вагони від 43/44 не можуть виконувати рейси 143/144-го поїзда. Це так, якби стюардеси уміли літати з Києва до Парижа тільки через Відень, а через Прагу - ні не можуть, бо у стюардес там накатані приватні пасажири, які платять поза касу - в кишеню.
Немає проблем зробити по людськи - по розумному. Є проблеми із кадрами (із їх адекватністю). Віктор це все уміє описувати коротше - одним словом. Ти собі навіть не уявляш, коли ти домоляєшся із ЦЦЛ... він авторитетно заявляє - ми це можемо - немає проблем.... тут же усім причетним департаментам (їх запросили на спільну розмову: руховики, приміські ...) розповідає як це зробити, але з умовою, що це погодить Закарпатська ОДА. Я приношу погодження від ОДА, від РДА, від райради, а тобі кажуть - "ми відмовляємо у вашому проханні". Хоча в процесі збору документів наярювали "ну давайте доки, ми запустимо процес після їх отримання". Даєш, і нуль... мінус.

Ось інший приклад.
Якщо коротко, то позиція УЗ виглядала так: ми вам так не зробимо, як просите (регіональний експрес Львів – Заліщики через Городенку), але пропонуємо два варіанти через Чернівці. Ми кажемо: «Ок, нехай вже буде так, як Ви пропонуєте Львів – Чортків через Чернівці». УЗ у відповідь каже: «Ні, так не буде, бо поїзд може вийти з ладу». На разі цей поїзд курсує усього 8 годин на добу… і аби часом не «перетрудився». Адекватні? Михальчук обидва документи підписував: беріть - зацікавило - не дамо. Це ото якби ти прийшов до ресторації, прийшла офіціянтка запропонувала багато усього, ти обрав, чекаєш 45 хв, і тобі кажуть, ми передумали, йдіть в іншу ресторацію.

Документи - кину зараз на приватну пошту, бо лінь вже навіть щось погане писати УЗ, вона того не варта (не варта моїх зусиль). То як до стіни говорити.

Я собі можу лише уявити, як та фабрика ботів штампує відписки "неактивістам".
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #2816 on: 16.11.19 , 22:11 »
Share

Іван потрібно звернутися з Офіційним запитом в ПЧ-12 Коломия!
Яке і є винуватцем цієї катавасії!

З приводу Чернівців то я пропоную просто Закрити попередній продаж квитків!
і відкривати до Чернівців за 6 годин до відправки поїзда! В напрямку Києва квитки в продаж мож викидати коли поїзд вже відправиться з Рахова!
Нехай тим займуться компетентніші органи.

Реакція місцевих не забарилась:
https://www.facebook.com/pg/krayonline/posts/

Можливо вже виросло нове покоління активістів, які 5 років їздили поїздом на Київ, а тут "бац", і доведеться їхати автобусом (Ікарус часів СРСР ходить раз на тиждень). Нехай вони долучаються до справи. Їм критичніше. Я звиклий їздити через ІФ + автобус, бо дебільний графік із Києва тільки іноді мене влаштовував.

Черніцький - добрий товариш тому ПЧ, бо він звідти (саме з того ПЧ чи КМС) виріс... от і попросили добрі друзі Черніцького "оптимізувати", той "посприяв" в оптимізації - написав куди потрібно.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #2817 on: 16.11.19 , 23:11 »
Share

Не буде зайвим вчергове нагадати про кліматичний курорт Заліщики...
https://www.kawiarniany.pl/2018/10/25/zaleszczyki-ukraina-stare-zdjecia/
https://historykon.pl/ii-rzeczpospolita/kurorty-wypoczynkowe-ii-rp-zaleszczyki

Поляки досі із ностальгією про це згадують, і при цьому ставлять у приклад до наявних поїздів у Польщі, що ті їдуть повільніше, ніж тоді поїзд Гдиня - Варшава - Заліщики:
http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/wypowiedz.xsp?posiedzenie=39&dzien=2&wyp=206

... і про дві пари груп_вагонів/поїздів щоденно із Варшави до Заліщиків:
https://www.bazakolejowa.pl/index.php?dzial=rjp&str=19063

у ЦЛ на це все одна універсальна відповідь: це сепаратистські моменти, ми не будемо на них реагувати. Це також і про Ясіня - Прага (дві пари поїздів на добу) і про Варашава - Ворохта + Воронєнка. Це все в розумінні ЦЛ - сепаратизм.

... і до цього курорту прямує аж 1 пасажирський поїзд, який пронизує низку інших регіонів зі статусом єдиного "безальтернативного" безпосереднього поїзда до столиці... і поїзд зі столиці прибуває о 2:48 "ранку" (як пише Рудоманов). Багато курортників скористаються цим "зручним" розкладом? але ж валянки цього не розуміють. Кажуть, "а Заліщики не компенсували за пільговиків". Я їм кажу, Київська область не компенсувала, тому усі поїзди із Жмеринки обріжемо по Фастову... і тут валянки різко перескакують на іншу тему: "там погана статистика". Я кажу, бо розклад дебільний, тому і статистика така. А вони: "активісти хотіли рано прибувати в гори". Я: " в гори можна зробити 43/44. Вони: ми його натягуємо до Дніпра. Я: натягуйте як Запоріжжя-Дніпро-Київ-ІФ-Рахів... і т.д. і так кілька років.
« Last Edit: 16.11.19 , 23:11 by Iwan » Logged
Philip
Active user

View Profile
« Reply #2818 on: 16.11.19 , 23:11 »
Share

Про Коломия_Городенка не згадали!!!
Дніпровець
Active user

View Profile
« Reply #2819 on: 16.11.19 , 23:11 »
Share

Про Коломия_Городенка не згадали!!!

Згадали, тільки в окремій статті. Погортайте трохи нижче сторінку ФБ...
Tags:
Pages: 1 ... 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 [282] 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294
Print
Jump to: