Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
13.12.18 , 07:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Related questions

Укрзализныця купит сразу несколько дизельных поездов

Pages: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33
Reply | Print
Author Topic: Укрзализныця купит сразу несколько дизельных поездов  (Read 30083 times)
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #310 on: 22.11.18 , 01:11 »
Share Reply with quote

Поможет, разница очень хорошо заметна между вокзальными туалетами и туалетами в условном маке, на том же вокзале.
И очень хорошо помогают регулярная уборка и проверка. во многих заведениях в уборных присутствуют не только листочки с подписями, но и технические средства контроля персонала
Беда в том, что в вокзальных туалетах таки банально не хватает уборщиц. Ну и потом, не знаю, почему так, но в условных "маках" никто не ковыряет соседние кабинки, не пишет похабных надписей маркерами.

Вот, блин, пора возвращать практику Кривоноса. Была у него такая "фишка". При любом объезде(это такой служебный осмотр станций) он начинал, не поверите, с туалета. И вот если туалет был загажен(а в те времена(СССР) ни о каких ватерклозетах на станциях речи не шло), то смотр станции заканчивался, начальнику давали выговор и ехали дальше. Лично я с этим не сталкивался(слишком молод), но вот старшие товарищи это хорошо помнят.
sergius
Active user

View Profile
« Reply #311 on: 22.11.18 , 12:11 »
Share Reply with quote

Вот, блин, пора возвращать практику Кривоноса. Была у него такая "фишка". При любом объезде(это такой служебный осмотр станций) он начинал, не поверите, с туалета. И вот если туалет был загажен(а в те времена(СССР) ни о каких ватерклозетах на станциях речи не шло), то смотр станции заканчивался, начальнику давали выговор и ехали дальше. Лично я с этим не сталкивался(слишком молод), но вот старшие товарищи это хорошо помнят.
Подобную байку слышал в 2014 году, когда возвращался со Львова в Киев в купе шаленого кобзарь-поезда. Но применительно к Г.Н. Кирпе. Я ехал с товарищем, за день сильно утомились. Перед сном решили немного почаевать. В этот момент проснулся дед напротив, плотного телосложения одетого в спортивные штаны и майку-алкашку. Разговорился. Про жизнь, про девок, про Нафтусю... Также упомянул и жд. Якобы он был свидетелем как Кирпа, будучи директором "Західної залізниці", проводит проверки на вокзалах. Была проверка в Трускавце. Кирпа выезжал на служебном автомобиле (уже не припомню, черная Волга или Мерседес), но доезжал до предпоследней станции Стебник, чтобы там пересесть на местную электричку. Водителю давал команду ехать неспешно с целью прибыть к главному входу вокзала синхронно с прибытием электропоезда (по дороге покурить, кофе попить). И когда все готовились встречать его с одной стороны здания, он прибывал с другой вместе с кучей паксов и бежал проверять туалеты.
Максим Козуб
Active user

View Profile
« Reply #312 on: 22.11.18 , 22:11 »
Share Reply with quote

Ну и потом, не знаю, почему так, но в условных "маках" никто не ковыряет соседние кабинки, не пишет похабных надписей маркерами.
Конечно, на вокзалах бывает разный народ, как и в "Макдональдсах". Но всё-таки сильно подозреваю, что если бы можно было подсчитать средний уровень образования, воспитания и т.д. в том и другом случае, то на вокзалах он был бы несколько ниже, процент пьяной гопоты несколько выше и т.д.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #313 on: 23.11.18 , 23:11 »
Share Reply with quote

Якщо повернутись до теми МВРС (як не спаскудити нові вагони), то не зайвими будуть прості та ненав'язливі наліпки... (і без малюнків):

СУХО
НЕ ТАМ ДЕ ВИТИРАЮТЬ,
А ТАМ ДЕ НЕ РОЗЛИВАЮТЬ
(останнє слово можна замінити на більш доцільне)

ДЯКУЄМО ЗА
ВАШУ ВЛУЧНІСТЬ

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА
СУХУ ПІДЛОГУ

Це, звісно, не панацея... однак, бодай якось... бодай на 17...22% стане сухішою підлога. Або піти на технічні хитрощі: змонтувати решітчасту фальш-підлогу, а "днище" зробити вентильованим/провітрюваним, щоб забезпечити вивітрювання (назовні) усіх рідин, що туди потрапили. Час від час те днище потрібно ретельно вимивати з ароматизаторами.
ЛиС
Active user

View Profile
« Reply #314 on: 24.11.18 , 00:11 »
Share Reply with quote

Iwan, не допоможуть ті наліпки. Он Ромчик наліпив в електричках "Ведеться відеоспостереження". І шо? помогло це йому(с) - бородатий анекдот.
Допоки не буде реального покарання за срач в туалеті/вагоні не буде ні-чо-го! В ІС+ такий срач залишають, щоб Ви лише бачили! Це при тому, що "цьоця з візочком" сміття збирає регулярно! Про звичайні вагони я краще промовчу. І на шановний колега Андерсен ніяк не може зрозуміти, що прибирання вагону, навіть купейного потребує як мінімум 3-4 години, якщо наступні пасажири хочуть їхати в чистоті. Якщо їм байдуже - то 30 хвилин на оборот вистачить. Провідники періодично публікують фото, що залишають після себе пасажири в купе/плацкарті. Не в туалетах, а в звичайних купе.
Так, мають прибирати. Багато з цього форума згідні попрацювати прибиральниками? Певен, що жоден не погодиться."То не мої проблеми, то проблеми УЗ, я хочу сервіс за 8 грн і мене більше нічого не цікавить!" Якось так.
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #315 on: 24.11.18 , 10:11 »
Share Reply with quote

прибирання вагону, навіть купейного потребує як мінімум 3-4 години, якщо наступні пасажири хочуть їхати в чистоті.
Хахаха. Хахахахахаха. ХахаХАхахахахахахаха. Покажите меня такой вагон! После 3 часове уборку! Это будет сенсация! Хахахахахаха
Бери влажную салфетку и проходи по вагона. Черная. "їхати в чистоті" Хахахахахаха
(делать вид 3 часа даже я могу. А заниматься 3 часа - другое дело)
« Last Edit: 24.11.18 , 10:11 by Andersen » Logged
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #316 on: 24.11.18 , 20:11 »
Share Reply with quote

ЛиС, я розумію, що винні обидві сторони, і маю двоякі враження (з т.з. кожної сторони). Ось, як прибирають вагони...
Якщо знайдете трохи більше часу, то можете переглянути інші аспекти провідницьких буднів. Мабуть така низька зарплата у провідників, або більшість нормальних людей робітничих спеціальностей вже переїхали в ЄС... мені важко щось коментувати, бо знову почнуть кричати, що "я проплачений, і деру дупу за УЗ" а з іншого боку будуть дорікати "погані пасажири"... я розумію обидві сторони, і кожна з них по своєму права.

п.м. але обидві сторони можуть стати кращими. Як це зробити - нехай піклується Царь провідників і усього пасажирського Кривоштан.
« Last Edit: 24.11.18 , 21:11 by Iwan » Logged
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #317 on: 24.11.18 , 22:11 »
Share Reply with quote

я розумію, що винні обидві сторони, і маю двоякі враження
И тряпка и грязь обидві винні )))))))))))))))))))
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #318 on: 25.11.18 , 18:11 »
Share Reply with quote

я розумію, що винні обидві сторони, і маю двоякі враження
И тряпка и грязь обидві винні )))))))))))))))))))
Правда, красномовне відео? Пасажири сцять "аби-як", а прибиральниці миють ці сцяки "аби-як", і в такий вишуканий спосіб прибиральниці і пасажири мстяться один одному... замкнене коло. Це працює за тим же алгоритмом, як: низька зарплата, бо погано працюють, а погано працюють, бо низька заплата. Щоб не офтопити тут, то краще створити нову тему "УЗ оголошує місячник підвищення культури справляння фізіологічних потреб у рухомому складі", і там фантазувати на тему, що повинна зробити УЗ для того, щоб перевиховати пасажирів.
sergius
Active user

View Profile
« Reply #319 on: 25.11.18 , 19:11 »
Share Reply with quote

Звідси
« Last Edit: 25.11.18 , 19:11 by sergius » Logged
Tags:
Pages: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33
Reply | Print
Jump to: