Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.11.17 , 08:11

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Херсон-Рига и назад

Pages: 1 2 3 [4]
Reply | Print
Author Topic: Херсон-Рига и назад  (Read 2858 times)
XAN_
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 21.04.17 , 21:04 »
Share Reply with quote

за день до вылета из Херсона спокойно регистрируетесь в интернете
Скоріше за все, в херсоні не працює онлайн реєстрація, тому на перший сегмент не вдасться оформити чекін удома, зате на другий - спокійно.
http://www.flyuia.com/ua/information-and-services/online-services/web-check-in/3177.html
Онлайн-реєстрація доступна →

На регулярних рейсах МАУ з Алмати, Аммана, Амстердама, Анкари, Астани, Афін, Баку, Бангкока, Барселони, Берліна, Болоньї, Брюсселя, Варшави, Відня, Вільнюса, Венеції, Вінниці, Гельсінкі, Дніпра, Дюссельдорфа, Єревана, Женеви, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Кишинева, Кутаїсі, Коломбо, Ларнаки, Лондона, Львова, Мілана, Мінська, Мюнхена, Нью-Йорка, Одеси, Парижа, Пекіна, Праги, Риги, Рима, Стамбула, Стокгольма, Тбілісі, Тель-Авіва, Франкфурта, Харкова, Херсона, Цюріха, Чернівців.

Інше питання, що в аеропорту її скоріш за все не будуть сканувати, а відправлять на стійку міняти на бланк.
sean
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 23.04.17 , 00:04 »
Share Reply with quote

Ростуть, бо ще минулого літа онлайн з франківська не було.
XAN_
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 23.04.17 , 00:04 »
Share Reply with quote

Ростуть, бо ще минулого літа онлайн з франківська не було.
Було, я сам користувався, просто у зв'язку з відсутністю сканерів у авіабезпеки, все одно треба забрати посадковий на бланку на стійці реєстрації.
sean
Active user

View Profile
« Reply #33 on: 23.04.17 , 01:04 »
Share Reply with quote

Не було. Система не дозволяла мені виконати чекін. Подзвонив в колл-центр - підтвердили тоді відсутність онлайну.
XAN_
Active user

View Profile
« Reply #34 on: 23.04.17 , 15:04 »
Share Reply with quote

Гм, цікаво, я не полінувався і покопирсався у своїх робочих архівах - http://piccy.info/view3/11107010/648cad1f57aad82cdb0be55663394483/
Аналогічно за 15 липня.
Потім доля якось не давала мені літати з IFO...
sean
Active user

View Profile
« Reply #35 on: 23.04.17 , 17:04 »
Share Reply with quote

А, то певно тільки на внутрішні рейси була онлайн. Я вилітав з франика 15-го, здається, але міжнародним рейсом. Онлайн точно не було - напередодні вильоту система не знаходила мого бронювання.
Tags:
Pages: 1 2 3 [4]
Reply | Print
Jump to: