Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
15.12.17 , 08:12

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Багажний вагон Львів-Київ

Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Author Topic: Багажний вагон Львів-Київ  (Read 1735 times)
Niszczebrod
User

View Profile
« on: 25.03.17 , 20:03 »
Share Reply with quote

Доброго вечора!
Підкажіть будь-ласка, як користуватися послугою "багажний вагон".
Наприклад, мене цікавить відправлення валізи вагою 20 кг. зі Львова у Київ. Скільки це коштуватиме, хоча б приблизно (50 грн., 100 грн., 500 грн.)?
І іще. Скільки часу займає процедура здачі та прийому багажу?
План такий: уранці здати багаж у Львові, потім з пустими руками поїхати гуляти та приїхати у Київ іншим потягом.
Наскільки я розумію, на ділянці Львів-Київ багажний вагон відправляється з поїздом №112 Львів-Харків по понеділкам та середам. По інших днях така послуга не надається?
Які є альтернативи?
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 25.03.17 , 21:03 »
Share Reply with quote

Які є альтернативи?

"Нова пошта". На їх сайті є калькулятор - можна порахувати приблизну вартість.
opex
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 25.03.17 , 21:03 »
Share Reply with quote

Однозначно нова пошта. У них и сеть отделений гигантская и нет совковой волокиты как на жд.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 25.03.17 , 21:03 »
Share Reply with quote

Багажний тариф давно не переглядався, крім того, до нього не застосовуються фірмові коефіцієнти, тому ціни там насміх курям.
20 кг багажу на таку відстань - коштуватиме гривень мабуть з десять якщо це справді багаж (тобто той, хто здає багаж - має квиток на той самий поїзд).
Якщо це вантажобагаж (той хто здає багаж - не має квитка на той поїзд, котрим багаж повезуть) - то ціна вдвічі більша, але все-одно це символічна сума.
Наскільки я розумію, на ділянці Львів-Київ багажний вагон відправляється з поїздом №112 Львів-Харків по понеділкам та середам.
так написано в службовому розкладі, але буквально так - це фізично не можливо.
111/112 зараз через день, тому якщо на якомусь тижні він був у ходу у пн і ср, значить наступного тижня ні у середу ні у понеділок його не буде.
Щоправда з тим-же часом виїзду і тим-же часом приходу до Києва  по днях з іншою парністю ходить 131/132 (через Шепетівку, а не через Хмельницький - Вінницю, але графік розтягнутий, щоб приповзти до Києва у той-же час, що й 132 і улягтись на ту-ж нитку з Києва до Харкова), вірогідно багажний вагон возить саме він.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 25.03.17 , 21:03 »
Share Reply with quote

У Нової Пошти вартість пересилки може залежати від об'ємної ваги.  Плата нараховується за той з параметрів (маса чи об'ємна вага), що більший. Якщо об'ємна вага > ніж маса (так буває частіше) - вартість розраховується за об'ємну вагу.

Нова Пошта за 20 кг коштуватиме 80 грн (якщо об'ємна вага не перевищує масу і якщо заявити вартість < 200 грн). Оцінкова вартість < 200 грн не зробить вартість пересилки меншою, оцінкова вартість > 200 грн - збільшить ціну пересилання, але несуттєво.

Укрпошта - оперує винятково з масою, без урахування об'ємної ваги. НЯР посилка там потягне < 20 грн (тобто десь стільки-ж як вантажобагаж по залізниці), але вони можуть не взяти до пересилки валізу без упаковки, я з таким уже стикався. Вимагатимуть або упакувати в картон або обшити. При чому готової коробки у них не буде, але все-одно без упаковки не братимуть.

Нова Пошта у таких випадках зазвичай не вимахується - скоріш за все візьмуть без коробки, але якщо раптом не можна посилати без коробки - у них і вибір тари більший і якщо раптом потрібної тари немає - вони самі все-що треба з картона чи скотча виріжуть, складуть і накрутять, плата у такому разі лише за матеріали.
Niszczebrod
User

View Profile
« Reply #5 on: 25.03.17 , 22:03 »
Share Reply with quote

Дякую за відповіді.
Наскільки є розумію, крім "голого" тарифу на перевезення "вантажобагажу" у 20 чи скільки там гривень, ще треба бути платити за зважування та зберігання, оформлення перевізних документів, багажну бирку (ярлик) тощо...
Але, думаю, що наразі це все тепер неважливо, завдяки порадам шановних панів Орех та Dhr_Igor.
"Нова пошта" нараховує ~100 грн. за перевезення такого багажу, причому доставка від двері до двері плюс можна взяти мішок чи замотати валізу стретч-плівкою.
Питання. Наскільки кур'єри пунктуальні? Наприклад, якщо казати, що заберіть о 9 ранку з адреси у Львові, а привезіть о 14 на адресу у Києві, це буде виконано ну там +/- 30 хвилин?
Дещо поясню, нащо мені таке взагалі потрібне.
Треба буде у Львові отримати деякі книжки на почитати. А їхати я хочу не зі Львова, тому варіант здати у камеру схову тут не спрацює. Я думаю поїхати зі Львова до Жовкви, потім Рава-Руська, Белз, а далі сісти на поїзд 142 у Червонограді або Сокалі. Тягнути з собою таку важку ношу мені дуже не хочеться.
Мабуть хтось щось порадить якісь варіанти іншого розв'язання цієї задачки? Я думав на рахунок того, щоб узяти авто в оренду; тоді часу вистачило щоб за цілий день об'їхати заплановані міста та повернутись у Львів; і ціну я знайшов цілком прийнятну ~700 грн. за добу авто "Смарт", ну хай ще 300 на паливо. Але є ймовірність того, що суворі дороги півночі Львівщини згублять маленький Смартик, і таким чином поїздочка обійдеться татові Карло вже непристойно дорого.
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 25.03.17 , 22:03 »
Share Reply with quote

Питання. Наскільки кур'єри пунктуальні? Наприклад, якщо казати, що заберіть о 9 ранку з адреси у Львові, а привезіть о 14 на адресу у Києві, це буде виконано ну там +/- 30 хвилин?
Ні. Просто подзвонять, скажуть - чекайте сьогодні. Причому по доставці _до_ дверей, в мене завжди негативний досвід, або кажуть - сьогодні точно, час навіть +/- 2 години не кажуть, або кажуть приблизний час, а по факту приїжджають значно пізніше.

Раджу просто відправити з відділення, та отримати у відділенні, в них досить велика мережа, тому знайдеш якесь біля свого адресу, навіть якщо на трохи на таксі, будеш впевнений у часі.
« Last Edit: 25.03.17 , 22:03 by logist » Logged
Dhr_Igor
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 25.03.17 , 22:03 »
Share Reply with quote

Але там необов'язково адресну доставку (до дверей) замовляти. Ви ж з тією валізою з Києва кудись далі їдете? Тоді при відправці можна обрати найближче до столичного вокзалу відділення Нової пошти і забрати валізу там. Щоб не чекати поки кур'єр буде розвозити посилки по адресам.
Niszczebrod
User

View Profile
« Reply #8 on: 25.03.17 , 22:03 »
Share Reply with quote

З Києва никуди не поїду. Залишуся там на певний час.
Можна бути впевненим у тому, що здавши речі увечері першого дня з відділення за адресою Львів, вулиця Леніна 7, я отримаю їх наступного дня хоча б увечері за адресою Київ, Московська вулиця, 42?
logist
Co-moderators
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 25.03.17 , 23:03 »
Share Reply with quote

Це краще спитати у НП.
Tags:
Pages: [1] 2 3
Reply | Print
Jump to: