Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.08.17 , 13:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Other questions about railways

Обговорення/Питання по IC83174 PRZEMYŚLANIN Щецин - Перемишль

Pages: [1]
Reply | Print
Author Topic: Обговорення/Питання по IC83174 PRZEMYŚLANIN Щецин - Перемишль  (Read 413 times)
Megapups
Active user

View Profile
« on: 03.04.17 , 17:04 »
Share Reply with quote

А спинки не опускались? Может вы не допетрили, что их опустить надо, по типу как в трансформере? .
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 03.04.17 , 17:04 »
Share Reply with quote

Я пробував, але не опускались. І полячка їхала так само як я. Ну там лежати можна було, якщо на боці то ще норм, а на спині вже тісно.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 03.04.17 , 17:04 »
Share Reply with quote

А спинки не опускались? Может вы не допетрили, что их опустить надо, по типу как в трансформере? .
+1
Я пробував, але не опускались.
а у провідника не питали?
І полячка їхала так само як я.
це нічого не значить.
запросто могло виявитись, що Ваша сусідка по купе перший раз в такому вагоні їде і так само не знає.
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 03.04.17 , 17:04 »
Share Reply with quote

Хмм..Ну хто зна. Можливо і Ваша правда і я справді недопетрав. Може колись ще раз перевірю)

UPD: Здається зрозумів. Вагон був точно такий як на відео https://www.youtube.com/watch?v=HKLFhJctiw4

Тільки на відео полиці справді виглядають широкими, а прохід між ними дуже вузький. Схоже ніби вони якось висуваються від стінки.
« Last Edit: 03.04.17 , 17:04 by snookerok » Logged
Megapups
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 03.04.17 , 18:04 »
Share Reply with quote

Значит, конструкция такая, что не спинка опускается, а сидушка сдвигается по центру и лежбище становится приемлемой ширины. Такой себе интим-вариант получается для пассажиров нижних полок.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 04.04.17 , 00:04 »
Share Reply with quote

Тільки на відео полиці справді виглядають широкими, а прохід між ними дуже вузький. Схоже ніби вони якось висуваються від стінки.
Значит, конструкция такая, что не спинка опускается, а сидушка сдвигается по центру и лежбище становится приемлемой ширины.

Саме так. Я їхав минулого року в схожому вагоні в IC 63200 Antares. На скільки пам'ятаю, там десь під низом треба було потягнути, щоб відсунути полицю від стінки: http://i.imgur.com/t2De61G.jpg
« Last Edit: 04.04.17 , 00:04 by volotar » Logged
Tags:
Pages: [1]
Reply | Print
Jump to: