Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
17.08.17 , 06:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Train fares and tariffs

Купить билет Дрезден - Вроцлав

Pages: 1 [2]
Reply | Send this topic | Print
Author Topic: Купить билет Дрезден - Вроцлав  (Read 613 times)
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #10 on: 08.04.17 , 18:04 »
Share Reply with quote

Да, как раз с носа интересует
Спасибо Ульф.
Последний тогда вопрос- правильно ли я понял, что этот земельный билет действует с 9 часов буднего дня до 3 часов следующего буднего дня, и действителен для проезда в трамваях и автобусах Дрездена?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 08.04.17 , 18:04 »
Share Reply with quote

А где и как покупать эти самые земельные билеты?

В Саксонии тут: https://www.vvo-online.de/de/tarif-tickets/tarif/Sachsenticket.cshtml

С уважением, Ульф
ще можна на сайті DB.
Слід мати на увазі, що земельні квитки, якщо купуються у касі - коштують на 2 євро дорожче, тому краще їх купити через сайт (можна сайтом ДБ), або в автоматах.
Також слід мати на увазі - слід обов'язково написати прізвище пасажира після придбання на земельному квитку.
Якщо планується придбання квитка за кілька хвилин до посадки в поїзд - бажано пересвідчитись, що кулькова ручка є під рукою.

У мене є не дуже приємний досвід - я був якось сів у поїзд зі щойно-купленим непідписаним земельним квитком у поїзд і виявив що моєї ручки десь немає. Я бігав по всьому поїзду випрошуючи у пасажирів ручку, хвилюючись що контроль може на горизонті в будь-який момент постати, мені така розвага дуже не сподобалась.
Правильно ли я понял, что для двух персон земельный билет будет стоить существенно дешевле?
так.
Слід мати на увазі - земельний квиток чинний з 9 ранку в будніі дні.
Тому якщо поїздка планується в будній день з ранковим виїздом - цей варіант не підійде, доведеться на кожного пасажира купувати 20-євровий квиток trilex на ділянку Дрезден - Герліц (у цього тарифа - нема обмеження до 9 ранку у будні).

Якщо поїздка у вихідний, або початок поїздки після 9 ранку - нема проблем.
Aле трилекс має власну пропозицію для 2-5 осіб, що мандрують разом (теж з чинністю у будні лише після 9 ранку), називається Trilex Tages Ticket, коштує 27 евро для 2 осіб (замість 30 за саксонський замельний квиток для 2 осбі). Можна купити сайтом DB (задайте маршрут Дрезден - Ґерліц і що їде 2 особи)
Вибір між ними не такий очевидний, бо саксонський замельний квиток чинний на набагато більшу область і покриває серед іншого міський транспорт.
Тобто по саксонському квитку можна в першій половині дня поїздити на якихось інших поїздах, або хоча б на трамваї в Дрездені. Навіть якщо 2 особи здійснять 1 поїздку на трамваї у Дрездені в цей день - це по 2,3 євро на особу (тобто 4,6 євро з двох), тобто уже на цьому окупиться 3-єврова різниця в ціні між земельним квитком і Trilex Tages Ticket
Хоча знову ж таки можуть бути обставини, що спонукають до іншого вибору. Наприклад якщо день будній і до 9 ранку 2 особи мають потребу наприклад на тому-ж трамваї того ж Дрездена з'їздити кудись туди-й-назад (що по земельному квитку не можливо, бо чинність його по будням починається з 9 ранку) - то їм для цієї поїщздки уже доцільно купити сімейний проїзний на день (9 євро за квиток для 2 осіб) а раз він у них уже буде куплений - то потім у них уже покритий проїзд на трамваї у Дрездені до кінця дня, отже вибір у такому разі схиляється до Trilex Tages Ticket.
Sergio
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 08.04.17 , 18:04 »
Share Reply with quote

мені в такому випадку земельний квиток підходить - я зможу ганяти цілий день по Дрездену, а на на наступний день під'їхати до вокзлау, і вирушити до Герліца о 12-08.
А чим покрити час з 15 до 9 буду ще думати.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 08.04.17 , 19:04 »
Share Reply with quote

а що там думати?

В Дрездені разові квитки на міський транспорт є лише для 1 особи (2,3 євро на 1 зону, 4,1 євро на 2 зони), тобто якщо їздять двоє на підставі разових квитків- кожен мусить собі купити такий квиток окремо.

У той час як проїзні на день дуже швидко окуповуються, при чому для кількох членів родини, що мандрують разом - вони ще вигідніші (проїзний на день на 1 особу - 6 євро на одну зону, 8,5 євро на 2 зони, проїзний на день для 2 членів родини, що їздять разом - 9 євро на 1 зону, або 13 євро на 2 зони)
« Last Edit: 08.04.17 , 19:04 by Maxy » Logged
Tags:
Pages: 1 [2]
Reply | Send this topic | Print
Jump to: