Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
24.07.17 , 07:07

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Дніпро - Чигирин (Суботів, Холодний Яр)

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Дніпро - Чигирин (Суботів, Холодний Яр)  (Read 891 times)
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« on: 19.05.17 , 23:05 »
Share Reply with quote

Вітаю, шановне панство! -:)

Зараз розглядаю можливість провести свято Трійці на Черкащині. А саме є бажання відвідати вищевказані місця.

Питання щодо транспорту. Бус.ком.уа не дає прямих рейсів з Кам"янки або Олександрівки (ст. Фундукліївка) у ці місця. Із Знам"янки показує лише один рейс на добу, який не зручний.

Може хтось підкаже, чи є якісь автобуси з Кам"янки або від ст. Фундукліївка у ці місця, яких немає у базі бус.ком.уа? На автостоп якось не дуже хочеться розраховувати.  
« Last Edit: 19.05.17 , 23:05 by Крымчанин UA » Logged
K-91
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 20.05.17 , 01:05 »
Share Reply with quote

У 2013 році, коли я їздив у Черкаси, мій попутник з Чигирина у поїзді Львів-Дніпро казав, що для поїздок в Чигирин найзручніше виходити з поїзда на станції Фундукліївка. По автошляху від станції близько 30 кілометрів. Попутник казав про якісь маршрутки, але я забув. Отже, Кам'янка відпадає. Я б Вам радив виходити на станції Фундукліївка. На Трійцю, 4 червня повинен бути в ходу 228 Бердянськ-Київ, який прибуває в Фундукліївку о 5.22
opex
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 20.05.17 , 05:05 »
Share Reply with quote

Я з Кам'янки до Холодного Яру брав таксі. Щось гривень 100 чи 120 пригадую. Хоча може пам'ять підводить. З Яру до Медведівки ловив попутку, було свято Покрова, транспорту багато, у бусику ще і салом з горілкою частували:) Медведівка-Суботів і на Черкаси автобуси є.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 20.05.17 , 10:05 »
Share Reply with quote

Задача ускладнена тим, що у цих містечках (Олександрівка та Кам"янка) відсутні готелі (може вони є, але пошукові програми їх не бачать).
Планувалося виїхати 87-м 2 червня до Фундукліївки, але так не вийде через відсутність готелю.

Ще помізкую, можливо є сенс відвідати Черкаси (нам там ще бувати не доводилося), а потім усе інше, але тоді чи встигнемо ми це все оглянути? Зворотньо планую прориватися до Фундукліївки 5 червня на 70-й, тобто по суті, якщо ще будуть Черкаси, то залишається по суті 1 день і ще трішечки іншого дня на відвідування усих цих місць, щоб гарантовано потрапити до Фундукліївки.

Якщо була б упевненність, що є транспорт до Чигирина з Фундукліївки під/з потрібних мені поїздів - було б супер, а так.....
VB
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 20.05.17 , 11:05 »
Share Reply with quote

Їдьте або через Черкаси, або автобусами Дніпро - Черкаси чи Дніпро - Канів до Чигирина. З Кам'янки та Олександрівки ніяких маршруток до Чигирина зараз немає. Та й раніше, - це великий ризик був, там постійно відміняється щось. Чигирин, - ненадійне місто в плані автоперевізників. Що автопарк розвалили спочатку нелегали, що потім самі розбіглися.
 Світловодськ - Олександрівка - Світловодськ через Чигирин відмінена зараз також бачу на сьогодні, тобто я б не розраховував на неї. Є варіант Кропивницький - Медведівка в 5.20 та 14.40, в принципі нею можна до Медведівки під'їхати. А потім Черкаси - Креселицьке Лісництво до монастиря.  Взагалі, що там взагалі хотіли б відвідати? 
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 20.05.17 , 13:05 »
Share Reply with quote

Їдьте або через Черкаси, або автобусами Дніпро - Черкаси чи Дніпро - Канів до Чигирина.
Ну через Черкаси у один бік можна поїхати (з прогулянкою по Черкасах), у дві сторони - це якось вже напряжно та витратно, що за часом, що у грошовому еквіваленті. До того ж я не люблю все оглядати "Галопом по Європах", а на подвійний заїзд до Черкас у мене просто не вистачить часу щоб все інше оглянути.  

Їхати прямим говнобусом (вибачте, але Еталон чи Богдан назвати інакше я не можу -:)) на відпочинок мені, чесно кажучи, якось зовсім не хочеться -:).

Та й раніше, - це великий ризик був, там постійно відміняється щось. Чигирин, - ненадійне місто в плані автоперевізників. Що автопарк розвалили спочатку нелегали, що потім самі розбіглися.
На превеликий жаль, це не тільки на Черкащині - ненадійні автоперевезення у нашій країні це норма у багатьох регіонах.
Це навіть між обласним центром та райцентрами часто трапляється, сьогодні автобус є, а завтра не прийшов, тому що було мало пасажирів з райцентра.

Є варіант Кропивницький - Медведівка в 5.20 та 14.40, в принципі нею можна до Медведівки під'їхати.
Сам по собі варіант непоганий, бо біля Ведмедівки саме і є холодний Яр, але як його компонувати з поїздами з Дніпра, я гадки не маю.

Взагалі, що там взагалі хотіли б відвідати?  
Чигирин, Холодний Яр, Суботів (церкву та музей), можливо ще у Кам"янці музей-будиночок Пушкіна, парк та скелі на Тясмині. Це що я знайшов у мережі.

Може щось ще порадите?

От, наприклад, ми з 6 по 9 травня їздили на Харківщину. Планували 6 по прибуттю половину дня та вечір витратити на Харків, потім заночувати і раненько вирушити на Гути (через Люботин з обкаткою Песи). Далі з Гут пішки долиною Мерли лісом до с. Городнє (там 14 км йти), де відвідати "Співочі тераси". Далі переїзд у Краснокутьск (там десь 12-15 км) де ночівля у готелі, а потім зранку огляд Краснокутського дендропарку та пообіді виїзд до Харкова, де ще у нас там був би один вечір та ще цілий день на прогулянки Харковом, до відправлення 795-го о 18.05.

По факту Краснокуттчина виявилась настільки цікавим місцем - що план був змінений, і ще день був виділений на відвідування Шарівського палацу, а в Харків ми приїхали уже за 2 години до поїзда. Ще не всі цікаві об"єкти Краснокутчини оглянули, бо не вистачило часу - доведеться ще раз прийзджати.

Тому і тут - якщо хтось ще підкаже цікаві місця - наперед вдячний.          
« Last Edit: 20.05.17 , 14:05 by Крымчанин UA » Logged
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 20.05.17 , 13:05 »
Share Reply with quote

Взагалі, що там взагалі хотіли б відвідати?  
Чигирин, Холодний Яр, Суботів (церкву та музей), можливо ще у Кам"янці музей-будиночок Пушкіна, парк та скелі на Гірському Тикичі. Це що я знайшов у мережі.

ви мабуть трохи сплутали, парк і скелі знаходяться в різних Буках, в різних областях. Парк - Київська область, а в Черкаській саме скелі
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 20.05.17 , 13:05 »
Share Reply with quote

ви мабуть трохи сплутали, парк і скелі знаходяться в різних Буках, в різних областях. Парк - Київська область, а в Черкаській саме скелі
Та ні, Буки це Буки, а парк та скелі є ще і в Кам"янці біля будинку Пушкіна.
http://kammuz.ucoz.ua/index/literaturno_memorialnij_muzej_o_s_pushkina_i_p_i_chajkovskogo/0-4
http://drymba.net/uk/1035713-tyasmynskyy-kanyon-kamyanka
delphin_7
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 20.05.17 , 14:05 »
Share Reply with quote

Та ні, Буки це Буки, а парк та скелі є ще і в Кам"янці біля будинку Пушкіна.
http://kammuz.ucoz.ua/index/literaturno_memorialnij_muzej_o_s_pushkina_i_p_i_chajkovskogo/0-4
http://drymba.net/uk/1035713-tyasmynskyy-kanyon-kamyanka

тоді помилка в назві річки) а то при словах "Гірський Тікич" і "скелі" - крім Бук варіантів особливих немає.
Крымчанин UA
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 20.05.17 , 14:05 »
Share Reply with quote

Так, помилка у назві річки є - у Кам"янці це річка Тясмин. Дякую, виправив!
Tags:
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: