Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.10.18 , 09:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Из Киева на румынский курорт Мангалия

Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reply | Print
Author Topic: Из Киева на румынский курорт Мангалия  (Read 9665 times)
dots2004
Active user

View Profile
« on: 22.05.17 , 20:05 »
Share Reply with quote

Решил опробовать сравнительно недалекий румынский черноморский курорт (в связи с безвизом). Заказал номер в отеле с 13 августа. Курорт у нас практически не раскручен (хотя по отзывам неплохой). Хочу попросить совета, как оптимально добраться. Заранее благодарен.
ZXT
Guest
« Reply #1 on: 22.05.17 , 22:05 »
Share Reply with quote

Мангалия это же румынская Знатока, только чуть получше. Вы думаете в Румынии прям курорты? Аха-ха ...
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 22.05.17 , 23:05 »
Share Reply with quote

Лично не был, но по видам на гугле — Бердянск:)

Есть прямой ежедневный автобус в 23:00 из Кишинева: http://www.mirtrans-express.com/index.php/en/mangalia-chisinau-en
До Кишинева можно доехать дневным автобусом 11:45-21:45, но с учетом границы и того, что румынский автобус отправляется от какого-то отеля, возможно, надежнее будет через Одессу на поездах 761 и 642 — последний должен быть в субботу 12 августа, но следует учитывать, что он идет через «ПМР» и может быть подвержен политическим рискам; да и фактически это проезд через 4 ненужные таможни.
Также есть куча автобусов (скорее всего маршруток) Кишинев-Бухарест с автовокзала: http://www.mirtrans-express.com/index.php/en/bucharest-chisinau-bucharest
Если без лишнего пограничного геморроя — поездами Киев - Черновцы - Вадул-Сирет - Бухарест с ночевкой там, или при желании переплатить за удобство — именно в пятницу (11 августа) из Киева идет ВБС, цепляемый к этим же поездам. Далее с утра поездами через Констанцу (http://www.infofer.ro/) или автобусами http://www.autogari.ro/Transport/Bucuresti-Mangalia
Еще можно двумя ночными поездами: 357 Киев - Рахов, автобусом до Солотвина (большой запас времени), пешком через границу и RE4136 Sighetu-Marmatiei - Bucuresti (17:35-08:33) — не намного дольше по времени, но интереснее по видам из окна; или же с более поздним выездом из Киева поездами 99, 129, менее надежно 81 (до Мукачева) либо 214 или даже 43 (до конечных пунктов) и далее автобусом до того же Солотвина (из ИФ идиоты несколько лет назад убрали межобластные автобусы с вокзала на окраину, поэтому я бы рассматривал такой вариант в последнюю очередь).
« Last Edit: 22.05.17 , 23:05 by _vs_ » Logged
Алекс75
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 23.05.17 , 12:05 »
Share Reply with quote

Автобусом Одесса-Варна до Констанцы. В Мангалии тарифной остановки нет, но может можно и там выйти. Перевозчики сейчас добавляют официальных остановок по Болгарии.
ИМХО, это лучше чем ночной автобус из Кишинева.
У Евролайнс цена на 12 августа до Варны - 800 грн. У Басфора до Констанцы - 941. Бывают акции.

P.S. У некоторых перевозчиков остановка в Мангалии есть. Наверняка есть и прямые автобусы из Киева.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 23.05.17 , 12:05 »
Share Reply with quote

Якщо їдуть 2-4 особи разом -я б спробував-би без нічних автобусів.

На поїзді Київ - Ізмаїл, далі автобусом до Рені (при чому я б з поїзда на автобус пересідав-би по Сараті, а не у Ізмаїлі, у такому разі ділянку Сарата - Рені доведеться їхати з пересадкою у Татарбунарах).
Між Рені і Галацом  - найпроблематичніша частина. Раніше в Рені можна викликати таксиста, що згоден відвезти в Галац за 20 євро і має відповідну візу, при чому його номер телефона давала касирка на автостанції. Але якби ж то знати чи досі така можливість існує. Якщо існує - чи справді ціна та сама.

Тобто вся складність - дізнатись обстановку в Рені. Можна спробувати подзвонити на автостанцію в Рені і запитати, але зважаючи що цей "бізнес" у тих дам на автостанції дещо неофіційний - вони можуть побоятись незнайомій людині по телефону відповісти все як є.

Якщо нічого не менялось - то 20 євро на одного на таку коротку ділянку трохи дорого, але якщо на 2-4 особи ділити - то прийнятно і по-моєму краще переплатити тут (зате з Києва до Сарати/Ізмаїла їхати на дешевому поїзді і далі по Румунії внутрішнім рейсом), а не за нічний міжнародний автобус.

А далі немає проблем, https://mementobus.com/ возить з Галаца до Мангалії, лише 5 годин у дорозі. Єдина проблема - по неділях там в рази менше рейсів, тому краще мабуть їхати в інший день тижня.
« Last Edit: 23.05.17 , 12:05 by Maxy » Logged
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #5 on: 23.05.17 , 13:05 »
Share Reply with quote

Я теж би порадив через Рені. З Рені на таксі до кордону з Молдовою - ціни мене ніж у Києві з центра на Троєщину (точно не пригадаю). Далі - пішки 10-15хв до кордону з Румунією в Дурджулештах. Через Прут пішки не пускають на румунський берег, а таксі у квітні 2013 обійшлося мені 10 Євро (за 2 особи).
Щодо Київ-Рахів + Сігет-Мангалія: з Сігета є пряме сполучення до Мангалії (так було і раніше в літню пору)
https://bilete.cfrcalatori.ro/vanzare/TrasaRuta.aspx?key1=+UN22qFczjr5xpcPrQPvD4CMhIIV/9K/VbUJuXZbtSjFZJ/BCwc3OTyInYOczONEDs/lwRBfFvi+ZCSMXC52fw==&param=y1xcaAd6p+LuLyw5Tfxyj7o1rpt/0GChlJM55B6aK0HPdAliiLQfaU5YBw+qjvr/hC4srUjJ1JC4imEyCGHsx3CfdWKuRRMeXQnYxW7lA3mw9JxVNdFFHpSFX5FRxudb+S+Zzx8jlxsMvKqqlWD1FZ28FBspS+KPDzPBnfBScenz4WUqRX8Q5aX6eAW0nN4HOormQBnez2t5C2birNaRdQhZaIAY/CWB58vW5LDcwZdHX/sldMr6ZvD1IR9TNNIu+xNGnTP2/VbooW8bD+1G0vf2iF1bFq0OhgegyD8Wubh0yq/7mcy5cA8KxU715VJ8hH1edsT0VO/BrUA+R/7xexucjc54T7xhPFHQMtqJ7ON/NlpPcqbDfvaja9Wgfiv93SzDflApNKmMIUUPVBouudY23mM7Y7skxWSfwQsHNzk8iJ2DnMzjRA7P5cEQXxb4vmQkjFwudn8=&lng=ro&dtm=iqwDKJwq9vS6swCjOoodiFB0XTb/EjYEGGOSc1+ESI7mhj7LGaJyvRaR5DRPCH9zvAmHfoITK+s=
Якщо не будете обмежені часом - спробуйте обидва маршрути, а ще краще - із багатьма проміжними пунктами. При нагоді зупиніться у Брашові. В Україні, можна ще Вилкове зачепити.
nosmoking
Active user

View Profile
« Reply #6 on: 23.05.17 , 15:05 »
Share Reply with quote

Одесса-Варна здесь уже отписывали,если в Мангалии не остановит то выйт на румынско-болгарской границе перед Дурункулаком.В Констанце он в город не заезжает,высадит в 5 утра на какой-то остановке возле объездной,думаю в Мангалии остановит, но что там делать ? Я бы в Болгарию поехал и не только на море но и горы,природа,достопримечательности.
На этот автобус можно бронировать место и с Болграда,Рени.
В Джурджулештах надо смотреть по времени ,можно и словить маршрутку Кагул-Галац.
« Last Edit: 23.05.17 , 15:05 by nosmoking » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 23.05.17 , 16:05 »
Share Reply with quote

Через Прут пішки не пускають на румунський берег, а таксі у квітні 2013 обійшлося мені 10 Євро (за 2 особи).
якби навіть і пускали, то все-одно там аж надто далеко потім до Галаца.
Тут головне питання - насільки легко знайти таксита, згодного і здатного везти в Румунію. Я розумію що у Джуджулештах це мабуть простіше, ніж у Рені, але теж мабуть перший ліпший таксист не підійде.
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 23.05.17 , 19:05 »
Share Reply with quote

Через Прут пішки не пускають на румунський берег, а таксі у квітні 2013 обійшлося мені 10 Євро (за 2 особи).
якби навіть і пускали, то все-одно там аж надто далеко потім до Галаца.
Тут головне питання - насільки легко знайти таксита, згодного і здатного везти в Румунію. Я розумію що у Джуджулештах це мабуть простіше, ніж у Рені, але теж мабуть перший ліпший таксист не підійде.
Не близько = 12км від кордону до зал. вокзалу у Галаці. Принаймні на румунськім боці (якби пускали пішки перейти) сісти було б легше підсісти до кого-небуть у напрямку Галаца.
Звісно, на таксі - тільки у Джурджулештах, бо ніхто з Рені не захоче проходити двічі кордон + двічі назад. Тепер (за умови безвізу) з Рені можливо буде простіше, тільки не відомо як швидко це все там активується. Тому, з Рені на таксі до Молдови, перетин кордону - піший... і за пару хвилин пішки вже на іншому кордоні з Румунією... з таксі там наче проблем немає... переважно це уродженці Молдови з румунськими паспортами.
dots2004
Active user

View Profile
« Reply #9 on: 23.05.17 , 22:05 »
Share Reply with quote

lДуже всім дякую за змістовні поради. А ніхто не знає, чи є якась імовірність, що запустять кораблик з Ізмаїлу в Тульчу в зв'язку з безвізом?
Tags:
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reply | Print
Jump to: