Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.08.18 , 12:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Из Киева на румынский курорт Мангалия

Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12
Reply | Print
Author Topic: Из Киева на румынский курорт Мангалия  (Read 8914 times)
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #30 on: 23.08.17 , 11:08 »
Share Reply with quote

Дякую за скан квитка Вадул Сірет - Сучава.
Добре видно, що знижка по УЗ - 50% (1,2 євро замість 2,4 євро за ділянку Vadul Siret - Vicsani (Gr)), знижка по ЧФР - 40% (за ділянку Viscani (Gr) - Suceava  - 4,4 євро замість повного тарифа 7,4 євро).
плацкарта, як бачимо - має нульовий тариф, але береться КЗБ за її оформлення, тобто загальна вартість плацкарти = міжнародному КЗБ.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #31 on: 23.08.17 , 12:08 »
Share Reply with quote

плацкарта, як бачимо - має нульовий тариф, але береться КЗБ за її оформлення, тобто загальна вартість плацкарти = міжнародному КЗБ.

А міжнародний КЗБ завжди береться з кожного пасажира, якщо плацкарта оформлена одним бланком для всіх місць?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #32 on: 23.08.17 , 13:08 »
Share Reply with quote

не тільки міжнародний, а й будь-який. Так само і з внутрішньоукраїнськими квитками (і МГПТшними також). Скільки місць - стільки і комзборів. Байдуже як їх продано. Навіть якщо однією транзакцією на тому самому бланку.
« Last Edit: 23.08.17 , 14:08 by Maxy » Logged
Alice_Kiev
User

View Profile
« Reply #33 on: 28.03.18 , 13:03 »
Share Reply with quote

Якщо комусь цікаво, то це було так:

Особливо "сподобалось" виписування вручну білетів Вадул-Сірет - Сучава на київському вокзалі ("Трошки почекайте, це буде довго, бо немає бланків для друку") а вручну вони вже  не дуже вміють.
А також відсутність нормальних спальних місць в румунському потязі у перший день продажу о 8 ранку (правда, з 10 вагонів кушет лише один - вони такі бідні, чи так полюбляють їздити сидячі в ночі?)
Скажіть, будь ласка, Ви купували квитки на прямий поїзд Сучава-Мангалія? Й через Інтернет, так? Тому що дивлюся зараз на сайті румунської залізниці й бачу тільки з пересадкою через Бухарест та Констанцу. Але показує тільки за 30 днів. Можливо, тільки влітку з`являються?
dots2004
User

View Profile
« Reply #34 on: 28.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

Так, це поїзд літній, як майже усі румунські літні курсує з 10.06 по 10.09. Купляв через інтернет за 30 днів. Але попереджаю, що вони продають квитки на 30-й день з 0 годин чи з 1 години ночі. Я думав, що як у нас з 8 ранку. О 8 ранку залишився тільки верхній 6-ти місний кушет. Тому зворотньо я брав десь о першій годині ночі і взяв гарне 4 місне купе верхнє і нижнє.
Alice_Kiev
User

View Profile
« Reply #35 on: 28.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

Так, це поїзд літній, як майже усі румунські літні курсує з 10.06 по 10.09. Купляв через інтернет за 30 днів. Але попереджаю, що вони продають квитки на 30-й день з 0 годин чи з 1 години ночі. Я думав, що як у нас з 8 ранку. О 8 ранку залишився тільки верхній 6-ти місний кушет. Тому зворотньо я брав десь о першій годині ночі і взяв гарне 4 місне купе верхнє і нижнє.
Дуже Вам дякую за таку детальну відповідь!
dots2004
User

View Profile
« Reply #36 on: 29.03.18 , 12:03 »
Share Reply with quote

Звертайтесь, якщо ще щось цікавить
Alice_Kiev
User

View Profile
« Reply #37 on: 29.03.18 , 12:03 »
Share Reply with quote

Звертайтесь, якщо ще щось цікавить
Дякую! А як Ви добиралися з Чернівців до Вадул-Сирету? Електричкою? Якщо так, квитки тільки на місці (у Чернівцях) можна придбати, заздалегідь ніяк?
Й не залишилося в Вас випадково розкладу поїзду Сучава-Мангалія? Думаю, все ж таки, можливо, не до Мангалії, а до Костінешті їхати. Як влітку на пляжі Мангалії, дуже багато народу?
dots2004
User

View Profile
« Reply #38 on: 29.03.18 , 17:03 »
Share Reply with quote

З Чернівців до Вадул-Сірету о 9-25 ходить поїзд (локомотив і 2 вагони, до якого по суботах причипляють вагон Київ - Бухарест). Це приміський поїзд (чи вантажно-пасажирський), на нього білет коштує 9 грн, він не продається он-лайн, як і на інші приміські поїзди і не може такого бути, що немає білетів. З цього поїзду пересадка на поїзд Вадул-Сірет - Сучава. На нього я брав білети в Києві, хоча це можна було зробити і в Вадул-Сіреті. На два вагони пасажирів було я і моя дружина. А місць на пляжах в Мангалії в серпні на багато більше ніж відпочиваючих.
Розклад поїзда Сучава - Мангалія зрозуміло є, але ж він торішній, якщо буде треба я підкажу в інтернеті посилання на румунський службовий розклад
« Last Edit: 29.03.18 , 17:03 by dots2004 » Logged
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #39 on: 29.03.18 , 17:03 »
Share Reply with quote

Ця ціна 396.62 була за одного чи за двох? Бо з написаного на "квитку-купоні" складається враження, що було придбано один повний квиток і один 50%.

І ще хто знає, такий квиток можна розбити по Вікшанах і придбати далі по Румунії в електронній формі, чи цьому є якісь перешкоди?
Tags:
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12
Reply | Print
Jump to: