Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.06.18 , 06:06

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Из Киева на румынский курорт Мангалия

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12
Reply | Print
Author Topic: Из Киева на румынский курорт Мангалия  (Read 7968 times)
Alice_Kiev
User

View Profile
« Reply #50 on: 30.03.18 , 13:03 »
Share Reply with quote

В принципе, мы были только в одном поезде (не считая Вадул-Сирет - Сучава, но даже в нём вакуумные туалеты, кондиционер тоже работал, что не делает стоянку на границе невыносимой). А поезд 1952/1953 Сучава - Мангалия это 10 вагонов из них один кушет 6(4). Чисто, постель, кондиционер регулируемый. Вежливые дамы в шляпах подсказали что в коридоре нужно взять лестницу, чтобы подняться на 3 полку. Очень чувствуется языковой барьер, хоть я и скачал с собой разговорник. Состав поезда, как выяснилось, используется днём как Мангалия - Констанца (не успел заметить, может он приписки Констанца?).  Мангалия - Констанца тепловоз 62, далее электровоз 46? Бузеу - смена направления. Опоздание минут на 30 в том году была "норма", может что-то ремонтировали?
А вагон кушет был полностью заполненным? В частности, в вашем купе все 6 мест были заняты? И Вы пишете: кушет 6(4). Т.е. может быть 6 мест в купе, а может и 4? От чего это зависит?
Спасибо!
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #51 on: 30.03.18 , 16:03 »
Share Reply with quote

В принципе, мы были только в одном поезде (не считая Вадул-Сирет - Сучава, но даже в нём вакуумные туалеты, кондиционер тоже работал, что не делает стоянку на границе невыносимой). А поезд 1952/1953 Сучава - Мангалия это 10 вагонов из них один кушет 6(4). Чисто, постель, кондиционер регулируемый. Вежливые дамы в шляпах подсказали что в коридоре нужно взять лестницу, чтобы подняться на 3 полку. Очень чувствуется языковой барьер, хоть я и скачал с собой разговорник. Состав поезда, как выяснилось, используется днём как Мангалия - Констанца (не успел заметить, может он приписки Констанца?).  Мангалия - Констанца тепловоз 62, далее электровоз 46? Бузеу - смена направления. Опоздание минут на 30 в том году была "норма", может что-то ремонтировали?
А вагон кушет был полностью заполненным? В частности, в вашем купе все 6 мест были заняты?
Ви справді гадаєте, що румуни настільки дивні, що спершу у перший день продажу серед ночі розкуповують більшість місць, як пише автор

. Купляв через інтернет за 30 днів. Але попереджаю, що вони продають квитки на 30-й день з 0 годин чи з 1 години ночі. Я думав, що як у нас з 8 ранку. О 8 ранку залишився тільки верхній 6-ти місний кушет.
а потім якимось дивом в купе лишаються вільні місця?
И Вы пишете: кушет 6(4). Т.е. может быть 6 мест в купе, а может и 4? От чего это зависит?
пасажири 4-місних і 6-місних купе їдуть в тому самому вагоні. Всі купе однакові по конструкції, в них є 6 полиць, але середні полиці при необхідності прибираються і купе в таких спосіб можна зробити 4-місним. Поки дефіцита місць немає - хто хоче - купує дешевше місце і їде по 6 осіб в купе з розкладеними середніми полицями, хто хоче - дорожче місце в 4-місне купе, тоді середні полиці складені і не використовуються.
Поки купе ціле (в нього не продано жодного місця) - воно може стати як 4-місним так і 6-місним. Перший пасажир, що у нього купив місце - визначає в якому режимі буде продаватись решта місць в цьому купе.  
А от коли місць обмаль і є лише "недоїдки" - тобто недопродані верхні місця, що розкидані по різних купе - то тут уже доводиться купувати купе не в тому режимі, якому хочеш, а втому, в якому лишились "недоїдки".
« Last Edit: 30.03.18 , 16:03 by Maxy » Logged
Alice_Kiev
User

View Profile
« Reply #52 on: 30.03.18 , 16:03 »
Share Reply with quote

Maxy, щодо Вашого питання, я подумала, що, можливо, румунська залізниця також у 1-й день продажу виставляє не всі місця (наприклад, як у вагоні Київ-Відень їх у 1-й день продажу виставляється лише 12 (тут, звісно, інша причина, але...), по-друге, навіть викуплені місця можна потім здати.
А взагалі я звикла до австрійських поїздів, де зазвичай ідеш удвох у 6-ти місному купе (сидячому, правда), а на весь вагон налічується 10-15 пасажарів, тому й перепитала, можливо, на автоматі.
Дякую за роз`яснення про 4 (6) місні купе.
dots2004
User

View Profile
« Reply #53 on: 30.03.18 , 18:03 »
Share Reply with quote

Так, а теперь всё по-порядку:
1. Вагон кушет был заполнен полностью, свободных мест не было.
2. Не знаю дивні румуни чи ні, но я и дальше мониторил билеты, в итоге выдало информацию, что желаемых мест нет и так как билеты продаются одновременно в интернете, в кассе и в автомате, то их уже больше не будет (хотя сидячих, наверное, хватает всем - 9 вагонов из 10).
3. При всём уважении к Maxy, чувствуется, что он в Румынии не ездил. Так как не все купе в вагоне были одной конструкции (есть даже фото). Обратно мы ехали в 4-местном широченном купе на два окна, только не помню на счет средних полок.
« Last Edit: 30.03.18 , 18:03 by dots2004 » Logged
Alice_Kiev
User

View Profile
« Reply #54 on: 30.03.18 , 18:03 »
Share Reply with quote

dots2004, а можно фото? :-)
Alice_Kiev
User

View Profile
« Reply #55 on: 31.03.18 , 20:03 »
Share Reply with quote

dots2004, можно еще вопрос? Я поизучала внимательно расписание поездов, ссылку на которое Вы мне любезно предоставили, и возник вопрос: поезд из Сучавы в Мангалию и наоборот в пункте Buzau меняет номер (к нему добавляется дробь). Это только изменение номера, поезд прямой, никуда переходить не нужно?
Спасибо.
dots2004
User

View Profile
« Reply #56 on: 31.03.18 , 21:03 »
Share Reply with quote

Конечно же поезд прямой, иначе я бы предупредил и это уже совсем другая песня (доп пересадка среди ночи). В Бузэу поезд меняет направление и я предполагаю, что как у нас меняется номер с четного на нечетный - у них к номеру добавляется дробь
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #57 on: 02.04.18 , 00:04 »
Share Reply with quote

Дякую всім, зокрема за розкриття теми черепківського автобуса та службовий розклад.

Планується поїздка в Бухарест через Чернівці (у травні) + деякі мандри по Румунії (в пріоритеті Олтенія та Західна Трансільванія, повернення назад — імовірно, через Солотвино). У цій країні вже не перший раз, але вперше залізницею і самостійно:)

Так розумію, що розбиття квитка має сенс у порівнянні з прямим квитком В.Сірет - Бухарест, якщо ж розбивати поїздку по Сучаві, то додатково її розбивати ще й по Вікшанах особливої вигоди немає або вийде взагалі протилежний результат. Швидше за все виїзд із Сучави буде нічним поїздом (прямо на Бухарест або якимись манівцями типу Алба-Юлія, Сібіу тощо, з прибуттям наступного дня в адекватніший час).

Особливо цікавить лінія в долині р. Олт, можливо хтось ще підкаже щось варте уваги з залізничної точки зору (як, наприклад, у нас Тернопіль - Чернівці, необов'язково в горах)? Хто-небудь взагалі тут їздив по таких румунських закапелках?
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #58 on: 02.04.18 , 00:04 »
Share Reply with quote

Так розумію, що розбиття квитка має сенс у порівнянні з прямим квитком В.Сірет - Бухарест
не обов'язково щоб саме до Бухареста. Будь яке плече, що достатньо довге вглиб Румунії - буде дешевше розбити по Вікшанах.
, якщо ж розбивати поїздку по Сучаві, то додатково її розбивати ще й по Вікшанах особливої вигоди немає або вийде взагалі протилежний результат.
саме так.
Я ось показував розрахунок:
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=123255.msg489596#msg489596
-якщо по Румунії поїздка поїздами високих категорій (IR) - то розбивка квитка Вадул Сірет - Сучава по Вікшанах збільшує ціну. Якщо RE - то ціна приблизно однакова, з розбивкою по Вікшанах і без.
« Last Edit: 02.04.18 , 00:04 by Maxy » Logged
dots2004
User

View Profile
« Reply #59 on: 03.04.18 , 15:04 »
Share Reply with quote

Это фото купе обратно https://drive.google.com/file/d/1y3KVQhRvbt_4mlV8VrGgNPG8TGZOxTy9/view?usp=sharing
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12
Reply | Print
Jump to: