Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.10.19 , 02:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Из Киева на румынский курорт Мангалия

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]
Reply | Print
Author Topic: Из Киева на румынский курорт Мангалия  (Read 13911 times)
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #110 on: 13.06.18 , 17:06 »
Share Reply with quote

Продати-то він може, але в хронологічну добу відправлення, хіба ні?
Ні, ніколи не міг. Спробуйте купити на щось, що йде з Білорусі/Росії/Молдови на сьогодні.
Ultra92
Guest
« Reply #111 on: 03.06.19 , 22:06 »
Share Reply with quote

Панове, а які є варіанти доїхати в Мангалію з Одеси?
Не хотілося б переплачувати зайвих  грошей
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #112 on: 04.06.19 , 11:06 »
Share Reply with quote

Одеса - Ізмаїл - Рені (є прямий автобус з Одеси) - Джурджулешти - Галац... з Галаца - блаблакар за 39 RON'ів, і за 4 години Ви у Мангалії.
З Ізмаїла до Галаца буду мати подорож 28 червня... можу організувати майстер-клас із пішого переходу Молдови за 30 хвилин.
Ultra92
Guest
« Reply #113 on: 04.06.19 , 13:06 »
Share Reply with quote

Пане Іване, вдячний за відповідь.
Насправді, коли я написав "Мангалія" - то як наче пальцем навмання тикнув.
Просто буду в Одесі декілька днів і подумав, що було б добре десь в Румунію з'їздити ще на пару днів, бо кордон там не так і далеко.
Що в тій Румунії дивитись, уявлення не маю. Регіон для мене абсолютно незнайомий. Може є якісь цікаві місця/міста і ближче до кордону.
Просто якщо обирати між Молдовою та Румунією чомусь заочно Румунія видається цікавішою. При всій повазі до наших сусідів з Молдови.
Тому був би вдячний за поради дописувачам форуму.
_vs_
Active user

View Profile
« Reply #114 on: 04.06.19 , 17:06 »
Share Reply with quote

Пане Іване, вдячний за відповідь.
Насправді, коли я написав "Мангалія" - то як наче пальцем навмання тикнув.
Просто буду в Одесі декілька днів і подумав, що було б добре десь в Румунію з'їздити ще на пару днів, бо кордон там не так і далеко.
Що в тій Румунії дивитись, уявлення не маю. Регіон для мене абсолютно незнайомий. Може є якісь цікаві місця/міста і ближче до кордону.
Просто якщо обирати між Молдовою та Румунією чомусь заочно Румунія видається цікавішою. При всій повазі до наших сусідів з Молдови.
Тому був би вдячний за поради дописувачам форуму.

Якщо відсутність громадського транспорту лякає — краще в Ясси і Молдова піде бонусом, а за бажанням і "ПМР", тільки пам'ятайте про ліміти на алкоголь. Між Молдовою і Румунією купа маршруток, є навіть у більш віддалені місця типу Кишинів - Брашов чи Тімішоара; ну і кілька поїздів через Унгень. А от у Галацькому напрямку — голяк. (Наскільки я зрозумів, автобус "Київ - Галац" — усе ще віртуальний?)
Iwan
Active user

View Profile
« Reply #115 on: 04.06.19 , 19:06 »
Share Reply with quote

Той "голяк" - це усього кілька кілометрів асфальту, який можна здолати попутним транспортом або пішки. В пішому режимі бажано крім наплічника не мати нічого зайвого (жодних валіз, навіть на коліщатах). Десь уже писав: дешеве таксі із Рені до кордону + (UA-MD перехід) + кілька хвилин по Молдові + (MD-RO перехід) + попутка до Галаца (декілька хвилин до центру міста). Єдине, що ту попутку до Галаца потрібно шукати на стороні Молдови, бо пішоходів на міст через Прут не впускають. Ціна на такі попутки доволі символічна.
Tags:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]
Reply | Print
Jump to: