Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
20.10.19 , 20:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Тамбур

Travelogues

Подорож до Бельгії (квітень--травень 2017)

Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Author Topic: Подорож до Бельгії (квітень--травень 2017)  (Read 4070 times)
interfan
Active user

View Profile
« Reply #20 on: 22.07.19 , 18:07 »
Share Reply with quote

Прийшов квиток. В графі VIA : <1184> Roosendaal(fr) <1088><1080>12.10.2019 Lieg-Gu:13:14 ICE 211/K-HBF*NV) Термін дії - 10.10-13.10, і ніяких приміток про час дії в останній день немає.  Також на квитку штріхкод для турнікетів в Нідерландах

Я так розумію, по Бельгії у мене конкретний маршрут не прописаний, хоча при бронюванні я вказував стоповер в Брюселлі.  Чи не оштрафують мене тоді бельгійські контролери на ділянці з Антверпена в Брюсель? Бо прямий маршрут з Антверпена в Льєж пролягає через Leuven,в обхід Брюселля?  А якщо я наберусь наглості і зроблю ще більший крюк - через Гент наприклад? Може краще уточнити у SNCB?

Ulf
Active user

View Profile
« Reply #21 on: 23.07.19 , 15:07 »
Share Reply with quote

Прийшов квиток. В графі VIA : <1184> Roosendaal(fr) <1088><1080>12.10.2019 Lieg-Gu:13:14 ICE 211/K-HBF*NV) Термін дії - 10.10-13.10, і ніяких приміток про час дії в останній день немає.  Також на квитку штріхкод для турнікетів в Нідерландах

Я так розумію, по Бельгії у мене конкретний маршрут не прописаний, хоча при бронюванні я вказував стоповер в Брюселлі.  Чи не оштрафують мене тоді бельгійські контролери на ділянці з Антверпена в Брюсель? Бо прямий маршрут з Антверпена в Льєж пролягає через Leuven,в обхід Брюселля?  А якщо я наберусь наглості і зроблю ще більший крюк - через Гент наприклад?

Объезд в Бельии разрешают, если или раньше приехать или пересадок меньше.
Хент не советую, если ч-з Хент не заказали.

С уважением, Ульф
« Last Edit: 23.07.19 , 15:07 by Ulf » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #22 on: 23.07.19 , 16:07 »
Share Reply with quote

саме так. В Бельгії при відсутності явних вказівок - їхати треба або найкоротшою дорогою, або дозволяють ще відхилитись від найкоротшого шляху, якщо довшим у кілометрах маршрутам можна скоріше досягти пункту призначення або обійтись меншою кількістю пересадок.
Тому через Льовен - можна, через Брюсель - також можна. Через Гент - точно не можна.
Якщо пасажир відхилився від найкоротшого маршруту і не має виправдання у тому, що так скоріше і/або так менше пересадок - то кондуктор придовбеться. У NMBS/SNCBшні кондуктори противні, іноді присікуються навіть там, де не треба. Тому намагатись їхати з таким квитком через Гент - не раджу.
interfan
Active user

View Profile
« Reply #23 on: 23.07.19 , 18:07 »
Share Reply with quote

Дякую, через Брюсель у мене є аргумент - найшвидший маршрут йде саме через нього. В усьому ж іншому мій квиток по Бельгії звичайний міжнародний квиток, і тому до того що я буду робити купу зупинок у кондукторів не буде претензій?

Також є інше питання - в описі спецпропозиції на сайті DB є "Für Züge des Nahverkehrs (RE, RB, IRE, S-Bahn), die für die Anreise zum Bahnhof und Weiterreise zum Zielort genutzt werden, besteht keine Zugbindung. Ihre Reise muss bis 10 Uhr des Folgetages beendet sein."  В самому ж квитку напису "GILT JE FAHRT MAX 1 TAG BUS FOLGETAG 10 UHR",  про який згадував вище Maxy немає, просто прописаний термін дії 10-13 жовтня і назва спецпропозиції - Super Sparpreis Europa.

Бо якщо погода буде нормальна, розглядаю варіант зупинитись на ніч в Кобленці і продовжувати решту шляху до Дармштада вже 13-ого. Можна так буде з квитком чи ні?

Взагалі є десь файл, хай навіть німецькою мовою де це все можна почитати, аби не плодити запитання на форумі)

interfan
Active user

View Profile
« Reply #24 on: 09.08.19 , 14:08 »
Share Reply with quote

Прийшла відповідь від DB - написали що я можу їхати регіоналами від Кьона до Дармштада в термін дії квитка без обмежень. Незрозуміло навіщо тоді писати в описі спецпропозиції про 10-у ранку. Чи може воно стосується тільки електронних квитків, а не паперових...
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #25 on: 09.08.19 , 21:08 »
Share Reply with quote

Прийшла відповідь від DB - написали що я можу їхати регіоналами від Кьона до Дармштада в термін дії квитка без обмежень. Незрозуміло навіщо тоді писати в описі спецпропозиції про 10-у ранку. Чи може воно стосується тільки електронних квитків, а не паперових...

Касается внутренных шпар- и супершпарпрейсов.

С уважением, Ульф
interfan
Active user

View Profile
« Reply #26 on: 09.08.19 , 21:08 »
Share Reply with quote

Касается внутренных шпар- и супершпарпрейсов.

С уважением, Ульф

Я ориентировался на это
https://www.bahn.de/p/view/angebot/sparpreis-europa/belgien.shtml?dbkanal_007=L01_S01_D001_KIN0014_europaspezial_belgien_infolink_uebersicht_LZ03
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #27 on: 11.08.19 , 12:08 »
Share Reply with quote

Взагалі є десь файл, хай навіть німецькою мовою де це все можна почитати, аби не плодити запитання на форумі)

Є, звісно. Це ж – Німеччина. Загальна порада на німецькомовних сайтах – шукати розділ AGB (Allgemeine Geschäftsbedingungen, що на англійську перекладається десь як General Terms and Conditions). На сайті Deutsche Bahn відповідна сторінка називається Beförderungsbedingungen der DB AG (Умови перевезення) і розташована за адресою:
https://www.bahn.de/p/view/home/agb/agb.shtml (зауважте agb в адресі).

Там – доволі багато документів, але Вам будуть найбільш цікаві два: "Beförderungsbedingungen für den Personenverkehr…" (загальні умови перевезення), та "Internationale Beförderungsbedingungen der Deutschen Bahn AG" (умови перевезення в міжнародному сполученні).

Але… там – трохи "багатобукв" німецькою діловою мовою, простіше буде на форумі запитатись :)
Якщо ж таки захочете поперекладати, то раджу користатись DeepL, бо він краще справляється з вивертами німецької граматики: https://deepl.com/
Volotar
Active user

View Profile
« Reply #28 on: 11.08.19 , 12:08 »
Share Reply with quote

В документі "Internationale Beförderungsbedingungen der Deutschen Bahn AG", за посиланням вище, можна знайти таку фразу про чинність квитків Sparpreis Europa (чи SuperSparpreis Europa):
Außerhalb der ZUGBINDUNG gilt die Fahrkarte „Sparpreis Europa“ 4 Tage, bei der DB je- weils am eingetragenen Geltungstag bis 03:00 Uhr des Folgetages.

Тобто, за межами Zugbindung, квитком можна користатись до третьої ранку п'ятого дня (у Вашому випадку 14.10). А те що написано на тій сторінці, котру Ви вказали, – то банальний copy&paste з умов внутрішніх шпарпрайсів. Повірте, на сайтах німецьких корпорацій і не такі ляпи бувають. Але, в даному випадку, істина в останній інстанції – саме офіційний документ з умовами перевезень.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #29 on: 11.08.19 , 13:08 »
Share Reply with quote

Є, звісно. Це ж – Німеччина. Загальна порада на німецькомовних сайтах – шукати розділ AGB (Allgemeine Geschäftsbedingungen, що на англійську перекладається десь як General Terms and Conditions). На сайті Deutsche Bahn відповідна сторінка називається Beförderungsbedingungen der DB AG (Умови перевезення) і розташована за адресою:
https://www.bahn.de/p/view/home/agb/agb.shtml (зауважте agb в адресі).

Там – доволі багато документів, але Вам будуть найбільш цікаві два: "Beförderungsbedingungen für den Personenverkehr…" (загальні умови перевезення), та "Internationale Beförderungsbedingungen der Deutschen Bahn AG" (умови перевезення в міжнародному сполученні).

Але… там – трохи "багатобукв" німецькою діловою мовою, простіше буде на форумі запитатись :)
Якщо ж таки захочете поперекладати, то раджу користатись DeepL, бо він краще справляється з вивертами німецької граматики: https://deepl.com/

2.3 Belgien
2.3.1 Sofern für die belgische Strecke keine Wegevorschrift angegeben ist, gelten die Fahrkarten
über den gemäß Tarifkilometern kürzesten Weg. Ohne Nachzahlung kann mit Fahrkarten
zum Flexpreis Europa ein längerer Weg benutzt werden, wenn über diesen Weg
eine schnellere Verbindung besteht oder wenn weniger oft umgestiegen werden muss.
SCIC-Sonderbestimmungen 10
Stand 29.07.2019 (Bek 13)
Tfv 711
Abweichend zu Nr. 7.2 SCIC-NRT gelten Flexpreis Europa-Fahrkarten ab 100 km nach
Belgien zwei Tage bis 3 Uhr des auf den 2. Tag folgenden Tages.

https://www.bahn.de/p/view/mdb/bahnintern/agb/international_2019/mdb_295441_internationale_befrderungsbedingungen_db_ag_-_stand_29_07_2019.pdf

В рукхах, так понимаю, билета до Бельгии нет?

7.2 Entfernung ab 100 Kilometer
Fahrkarten ab 100 km gelten 4 Tage ab dem 1. Geltungstag (Beispiel: erster Geltungstag
ist der 01.04., letzter Geltungstag ist der 04.04.). Dies ist ebenfalls unabhängig davon,
ob es sich um Fahrkarten für eine einfache Fahrt oder eine Hin- und Rückfahrt handelt.
Liegen zwischen Hin- und Rückfahrt mehr als 4 Tage, werden jeweils getrennte Fahrkarten
für die Hinfahrt und für die Rückfahrt ausgegeben.

С уважением, Ульф
« Last Edit: 11.08.19 , 13:08 by Ulf » Logged
Tags:
Pages: 1 2 [3] 4
Reply | Print
Jump to: