Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
22.08.18 , 09:08

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Розклади рейсів і маршрути поїздок

Suggestions and their discussions

Пропозиція: IC+ Przemysl - Львiв - Киев - Львiв - Przemysl

Pages: 1 [2] 3 4 5
Print
Author Topic: Пропозиція: IC+ Przemysl - Львiв - Киев - Львiв - Przemysl  (Read 7293 times)
Volodymyr
User

View Profile
« Reply #10 on: 01.06.17 , 19:06 »
Share

Будь-який денний потяг з Києва в Польщу варто організовувати тільки з спеціально продуманими тарифами. Думаю, УЗ взагалі варто повністю переробити тарифікацію міжнародних потягів в стилі "автоматична розбивка по останній українській станції".

[фантазія] Щоб мати зручне ранкове й вечірнє сполучення з Польщею можна було б обертати потяг по схемі:
Київ-(Вінниця)-Перемишль (прибуття ~19:00)
Перемишль-Львів (~22:00)
Львів-Перемишль  (~9:00)
Перемишль(~10:00)-(Вінниця)-Київ   [/фантазія]
volotar
Active user

View Profile
« Reply #11 on: 05.06.17 , 15:06 »
Share

Який сенс організовувати Львів-Берлін, якщо зі Львова до Берліна є пряме сполучення літаком + плюс безліч автобусів, з якими залізниця не зможе конкурувати? Чому просто не продовжити існуючий маршрут потягу 51/52 до Києва?

Щоб сісти ввечері в потяг в Берліні, а зранку бути вже у Львові (чи навпаки). Не підлаштовуючись під дні коли є сполучення літаком та не витрачаючи півдня на переліт та супутні справи. Заодно можна було б домовитись з німцями про онлайн квитки та Sparpreis.

Про автобуси навіть коментувати нема що: 15+ годин сидячи, за ціною 55-90 € - nein, danke.
Андрей11111
Active user

View Profile
« Reply #12 on: 06.06.17 , 16:06 »
Share

"Укрзализныця" изучает вопрос запуска еще одного поезда из Киева в польский Перемышль по новому маршруту.

Об этом сегодня на брифинге в Киеве сообщил министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян, передает корреспондент ЦТС.

"Укрзализныця" сейчас прорабатывает запуск второй пары поезда Киев-Перемышль по так называемому южному ходу, через Тернополь, Хмельницкий, Винницу", - заявил министр.

По его словам, к новому поезду будут обеспечены удобные пересадки на Мариуполь, Лисичанск, Одессу.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #13 on: 09.06.17 , 01:06 »
Share

Лучше признать провал 51/52 и отменить ночного из Львова на Польшу.

НМД найбільша проблема з нічним поїздом Львів - Вроцлав зараз - неадекватно низький попит на 51/52, особливо на вроцлавський вагон. Між іншим- на варшавський вагон попит вищий, причини цього ми вже обговорювали. Так от, щодо вроцлавського вагона - якщо ми не розглядаємо зниження тарифа, як вірогідне найближчим часом - то більшої кількості бажаючих їздити ним до Кракова - нема і навряд-чи ми її дочекаємось. Можливо то більше шансів знайти для нього пасажирів було б якщо його ще б трішки посунути, Бог би з тим, що він при цьому став би зовсім непридатним для проїзду у Краків, але може більше бажаючих набереться, щоб їхати кудись далі на захід.

Вчора товариш купував для мене квиток на 51/52 і, чесно кажучи, враження в нього щодо попиту діаметрально протилежні. За 3½ тижні до віправлення на Вроцлав на потрібну дату місць не залишилось зовсім (та й взагалі було лише одне вільне місце в діапазоні ±2 дні), в той час як до Варшави було 4 місця саме на потрібний день (про інші дні товариш вже не питав), і навіть взялась нижня полиця. @Maxy, може не все так погано з тим вроцлавським вагоном?
snookerok
Active user

View Profile
« Reply #14 on: 09.06.17 , 01:06 »
Share

volotar, а вам товариш квиток до Вроцлава купляв? Ви не вияснили часом скільки вартує до Перемишля у вагоні УЗ?
volotar
Active user

View Profile
« Reply #15 on: 09.06.17 , 01:06 »
Share

Так, пробував купити до Вроцлава, за Перемишль не виясняв. Але, при бажанні, ціну в УЗ вагон можна легко розрахувати, перемноживши ціну з jizdenka на 0,7 (знижки УЗ-PKP по 30%) та додавши вартість плацкарти T3 звідси, а також ком.збір 32 грн. Десь біля 18 € виходить.
Але я так підозрюю, Вас цікавить, чи поширилась Specjal UZ-PKP знижка 80% на нічний потяг в сполученні Львів-Перемишль? Я майже впевнений, що ні. Однак, про всяк випадок, запитаю ціну в касі, коли буду у Львові.
anatoliy
User

View Profile
« Reply #16 on: 09.06.17 , 21:06 »
Share

Так, пробував купити до Вроцлава, за Перемишль не виясняв. Але, при бажанні, ціну в УЗ вагон можна легко розрахувати, перемноживши ціну з jizdenka на 0,7 (знижки УЗ-PKP по 30%) та додавши вартість плацкарти T3 звідси, а також ком.збір 32 грн. Десь біля 18 € виходить.
Але я так підозрюю, Вас цікавить, чи поширилась Specjal UZ-PKP знижка 80% на нічний потяг в сполученні Львів-Перемишль? Я майже впевнений, що ні. Однак, про всяк випадок, запитаю ціну в касі, коли буду у Львові.

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Andersen
Active user

View Profile
« Reply #17 on: 12.06.17 , 16:06 »
Share

Train 51 now has departure from Lviv at 9:54! How should that be understood? Does it keep the old, high ticket price?
Will the announced new train from Lviv to Krakow become an overnight and replace 51?
And what about the announced Kyiv - Vinnitsa - Przemysl IC service? Is that the previous circle plan that is being realized (IC+ Kyiv - Korosten - Lviv - Przemysl - Lviv - Vinnitsa - Kyiv)? Do we know anything about the schedule?
Emblaze
Active user

View Profile
« Reply #18 on: 12.06.17 , 17:06 »
Share

Good. 10am slot must be covered as well; Lviv-Kyiv leg bears almost equiweighted passenger traffic distribution burden throughout the day.
volotar
Active user

View Profile
« Reply #19 on: 12.06.17 , 18:06 »
Share

Train 51 now has departure from Lviv at 9:54! How should that be understood?

Sometimes news sites just don't check news they republish. 9:54 is the new arrival time, of course.
Tags: IC+ przemysl kyiv lviv feeder poland krakow 
Pages: 1 [2] 3 4 5
Print
Jump to: