Railwayclub.info main
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?
19.10.18 , 21:10

Login with username, password and session length
Home | Help | Search | Login | Register | References | Blogs | Contact Information

railwayclub.info: train travel answers, travel deals

discussion

Trip itinearies and train timetables

Берлін - Київ

Pages: [1] 2
Reply | Print
Author Topic: Берлін - Київ  (Read 3400 times)
anatoliy
User

View Profile
« on: 04.06.17 , 19:06 »
Share Reply with quote

Планируем ехать 1 июля вечером с Берлина до Киева ( 2 человека).
Сайт bahn.de выдает сначала от Berlin до Kostrzyn , потом ночной TLK 83190 до Кракова, потом с Кракова до Перемышля и оттуда прямой до Киева.
Смотрю на польском сайте лежачие онлайн билеты закончились.
Возможно купить тогда сидячие перед отходом поезда или лучше купить билет выходного дня и на нем ехать до Перемышля?
 Спасибо за ответ.
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #1 on: 04.06.17 , 23:06 »
Share Reply with quote

Планируем ехать 1 июля вечером с Берлина до Киева ( 2 человека).
Сайт bahn.de выдает сначала от Berlin до Kostrzyn , потом ночной TLK 83190 до Кракова, потом с Кракова до Перемышля и оттуда прямой до Киева.
не завжди варто буквально робити те, що радить сайт bahn.de якщо йдеться про ділянку поза межами Німеччини.
Сайту db сліпо вірити не осмислюючи критичного того, що він пропонує - можна по Німеччині, а за межами Німеччини - може ще по Австрії, Швейцарії, Бельгії, Нідерландам. З іншими країнами - життя аж надто складніше схем. Є нюансики, через котрі до результатів пошуку сайтом краще ставитись критично.
Возможно купить тогда сидячие перед отходом поезда
нічні TLK зі Щецина на схід - це знатні шпротовози. Якщо купите квиток у сидячий вагон перед відходом -
 це буде квиток без місця, при чому з великою вірогідністю - таких з квитком без місця - буде дуже багато, вірогідність, що Ви їхатимете стоячи на одній нозі всю ніч - аж надто велика.

Я б не радив такі варіанти навмисно планувати, якщо є запас часу і визначена наперед дата порожі.

Я не знаю, чи справді там всі місця продані чи може там тимчасові обмеження продажу, але якщо найближчими днями продаж не відкриється (можете ще полякам листа написати, питаючи чи справді це місця закінчились, чи може тимчасово закрито продаж, може вони очікують корекцію розкладу або щось таке і якщо вони скажуть що таки всі місця продані) - то я б краще думав над альтернативними варіантами.

UPD: все-таки схиляюсь до думки, що це тимчасові технічні проблеми, бо на сусідні дати на цей-же поїзд та сама ситуація з місцями. І на інший поїзд (що вирушає зі Щецина трохи раніше і трохи раніше приходить у Краків, але їде трохи іншою дорогою) - так само помилку видає і на цю дату, і на попередній день.
Але у будь-якому разі - не слід відкладати покупку квитка на цю ділянку на пізніший час, краще купити негайно як тільки стане доступним продаж.
« Last Edit: 04.06.17 , 23:06 by Maxy » Logged
volotar
Active user

View Profile
« Reply #2 on: 05.06.17 , 01:06 »
Share Reply with quote

UPD: все-таки схиляюсь до думки, що це тимчасові технічні проблеми, бо на сусідні дати на цей-же поїзд та сама ситуація з місцями. І на інший поїзд (що вирушає зі Щецина трохи раніше і трохи раніше приходить у Краків, але їде трохи іншою дорогою) - так само помилку видає і на цю дату, і на попередній день.
Але у будь-якому разі - не слід відкладати покупку квитка на цю ділянку на пізніший час, краще купити негайно як тільки стане доступним продаж.

Так, це в них зі зміною розкладу почалось. Я їх цілий тиждень задовбував емейлами та дзвінками, бо сайт взагалі відмовлявся продавати будь-які квитки на потяг Przemyślanin зі Щеціна до Перемишля. В результаті змінили категорію потяга з IC на TLK і продаж запрацював. Але лише для даного потяга. На всі решта в даному напрямку - місць в спальні/лежачі вагони сайт не бачить.

Якщо маєте можливість, попросіть в когось з друзів запитатись в польській касі, чи справді місць немає, якщо ні - напишіть PKP на емейл або подзвоніть їм, а краще і те, й інше.

А щодо маршруту, то порадив би розглянути варіант регіональними з Берліну до Щеціня (11 € за квиток по VBB тарифу, або 29 € за Brandenburg-Berlin-Ticket дійсний для 5 людей) і далі нічним потягом TLK 83194 до Перемишля (126,00 zł з особи за місце в 4-місній кушетці).
« Last Edit: 05.06.17 , 02:06 by volotar » Logged
Maxy
Главный
Active user

View Profile
« Reply #3 on: 05.06.17 , 02:06 »
Share Reply with quote

А щодо маршруту, то порадив би розглянути варіант регіональними з Берліну до Щеціня (11 € за квиток по VBB тарифу, або 29 € за Brandenburg-Berlin-Ticket дійсний для 5 людей) і далі нічним потягом TLK 83194 до Перемишля (126,00 zł з особи за місце в 4-місній кушетці).
А навіщо все це протрібно? Це ж треба виїхати набагато раніше з Берліна, робити зиг-заг в Щецин (бо в Костжині цей потяг не піймати), приїхати до Перемишля дуже рано (до IC+ лишається забагато часу), і потім мабуть кордон пішки переходити (при чому оскільки треба на Київ - то потім все-одно чекати на той-же IC+706 у ЛЬвові)?
Це все заради того, щоб ділянку Щецин - Перемишль купити одним квитком, а не платити окремо за ділянки Костжин - Краків і Краків - Перемишль і на цьому переломі тарифа не переплатити?
« Last Edit: 05.06.17 , 02:06 by Maxy » Logged
volotar
Active user

View Profile
« Reply #4 on: 05.06.17 , 03:06 »
Share Reply with quote

Це все заради того, щоб ділянку Щецин - Перемишль купити одним квитком, а не платити окремо за ділянки Костжин - Краків і Краків - Перемишль і на цьому переломі тарифа не переплатити?

Взагалі-то, так (з іншого боку, скільки там той Краків-Перемишль коштує…). А ще, щоб мати можливість вибрати кушетку, замість спального вагону (хоча, можливо, PKP відкриє продаж в лежачий вагон TLK 83190 від Костжина, якщо їх добряче покопати).
Звісно, Ваш аргумент про тривалий час очікування на IC+706 в Перемишлі справедливий, але тут вже питання до anatoliy, які в нього пріоритети (особисто я, наприклад, із задоволенням би поїв в котрійсь з Перемиських ресторацій перед тривалою дорогою до Києва :) ).
« Last Edit: 05.06.17 , 03:06 by volotar » Logged
anatoliy
User

View Profile
« Reply #5 on: 05.06.17 , 18:06 »
Share Reply with quote

Справа в тому , що ми виїзджаємо із Берліна після 19 години, тому логічно , що встигаємо на нічний поїзд з KOSTRZYN  до Кракова. Іншого варіанту я не бачу. Є ще є Єколайнс з пересадкою в Варшаві, але принципово неїпоїду ним, тому що є бажання тільки їхати залізницею. Дякую за допомогу.
anatoliy
User

View Profile
« Reply #6 on: 08.06.17 , 23:06 »
Share Reply with quote

Сегодня смотрел билеты на сайте пкп , открыли продажу , есть сидячие, кушетки и спальные, любой выбор. Целую неделю что-то сайт тормозил.

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
volotar
Active user

View Profile
« Reply #7 on: 09.06.17 , 00:06 »
Share Reply with quote

Сегодня смотрел билеты на сайте пкп , открыли продажу , есть сидячие, кушетки и спальные, любой выбор. Целую неделю что-то сайт тормозил.
Я теж помітив це сьогодні, але купити дає лише сидячі. На інші варіанти видає, що квитки вже продані.
Ulf
Active user

View Profile
« Reply #8 on: 18.06.17 , 16:06 »
Share Reply with quote

Справа в тому , що ми виїзджаємо із Берліна після 19 години, тому логічно , що встигаємо на нічний поїзд з KOSTRZYN  до Кракова.

Сайт ДБ до Польши, кажется, онлайн продает только через Куновице (Франкфурт - Жепин)...

С уважением, Ульф
anatoliy
User

View Profile
« Reply #9 on: 18.06.17 , 23:06 »
Share Reply with quote

Я купил билеты до Küstrin-Kietz, а до Kostrzin думаю докупить у польского кондуктора по ходу поезда.

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
Tags: berlin kyiv 
Pages: [1] 2
Reply | Print
Jump to: